Prezenty na rocznicę wspólnego życia w małżeństwie swoich bliskich

Po tym jak rytuał zaślubin skompletowany, nabierający małżonków staje się trochę smutne, że ich wspólne święto pozostał w tyle. Ale nie martw się! Przed nami szczęśliwe życie, pełne żywych wydarzeń i wesołych świąt.

Prezent

Kolejna rocznica – to wielkie wydarzenie dla małżonków. Jest to spowodowane tym, że coroczne data ślubu wskazuje na miłość i zrozumienie w rodzinie. Cóż, jeśli z mężem i żoną wszystko jest jasne, to goście za każdym razem głowią się nad prezenty na rocznicę.

Фаянсовая

Фаянсовая rocznica – to wspólne życie małżeńskie na przestrzeni 9 lat. Преподнесите na фаянсовую rocznicę wyroby z porcelany. Przecież to żadna nowość, że pokonać фаянсовую naczynia — to na szczęście.

18-lecie pożycia małżeńskiego. Co dać na бирюзовую ślub?

Бирюзовую ślub podkreśla się w momencie wykonania супружескому europejskiej 18 lat. To jest naprawdę symboliczna data. I dlatego, prezent powinien być taki sam symbolicznym.

Wskazówka: «Tak samo na бирюзовую rocznicę można zrobić prezent w postaci lotu helikopterem. Najprawdopodobniej na бирюзовую rocznicę znajomi od dawna marzył o takim prezencie».

Lot helikopterem

Co dać małżonkom na опаловую i ртутную ślub?

Опаловую ślub postanowił świętować 21 roku wspólnego życia małżeńskiego. Ртутную ślubu obchodzą w momencie, gdy nowożeńcy справили 38 lat.

Co podarować nowożeńcom na ртутную i опаловую rocznicy? Warto powiedzieć, że przede wszystkim prezent na опаловую musi być zrobiony z całego serca. Jeśli masz finansami, to na ртутную ślub najlepiej podarować coś, co wniesie w dom małżonków jeszcze więcej ciepła i przytulności.

Wskazówka: «Na опаловую ślub może dać obu małżonków biżuteria z opalem. Przecież właśnie ten kamień przynosi w życie swojego pana szczęście, miłość i dobroć».

Co do opartym na rtęci rocznicy, jako prezent możesz wybrać, na przykład, serwis kawowy. Taki prezent będzie nie tylko zwykłym prezentem, a praktyczne i potrzebne w codziennym życiu rzeczy.

Uroczystość mahoniu. Opcje prezentów

Ślub mahoń – to 27 lat pożycia małżeńskiego. Jaki prezent można podarować na ślub drewna egzotycznego?

W istocie rzeczy, można dać pierwszeństwo zupełnie dowolnego презенту – najważniejsze, aby był obecny kolor czerwony. Do praktycznych prezentów na ślub mahoniu ten serwis do herbaty lub, na przykład, pościel. Tak samo jako prezent na ślub drewna egzotycznego można przedstawić piękny album jest koloru czerwonego. Ślub mahoń – to 27 lat pożycia małżeńskiego.

Pierścionek z szmaragd

Szmaragdowa i криптоновая

Szmaragdowa ślub to 55 lat wspólnego życia, a to криптоновая ślub – to te 19 lat, które małżonkowie spędzili razem z dnia zaślubin. Wydaje się, że te dwie uroczystości różnią się od siebie ilością przeżytych lat, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna – prezenty na te ważne dla obojga małżonków chcesz.

Na uroczystość nie można przyjść bez prezentu. Криптоновая i szmaragdowa ślub nie może się pochwalić taką ilością przeżytych lat.

Co do szmaragd wesela to w jej zwyczaju dawania biżuteria ze szmaragdami.

Wskazówka: «Na криптоновую ślubu nowożeńcom można przedstawić piękną statuetkę lub, na przykład, dwa bilety na ulubiony koncert».

Jade

Jade ślub – to 26-rocznica pożycia małżeńskiego. Jeśli zostałeś zaproszony na obchody tak ważnego wydarzenia, to, oczywiście, trzeba myśleć o teraźniejszości. Tu możesz pokazać swoją oryginalność. Jade ślub zakłada, że małżonków daje jade, nie reprezentującego wartości. Taki prezent będzie idealny, jeśli w domu małżonków jest parowa lub sauna.

Jade rocznica – to символичный święto. Warto wiedzieć, że prezenty muszą być połączone. Dlatego też, jeśli wolisz презентам w postaci biżuterii, należy uważać, aby w nich było dwa kamienie.

Śniada lub taras

Świętować 31 rocznicę ślubu przyjemność! Tę datę, tak zwane, jak czarnoskóra ślub. Nawiasem mówiąc, nikt nie wie, dlaczego to rocznicę nazwali właśnie tak.

Śniada ślub – to bardzo jasny i słoneczny dzień dla małżonków! Jeśli otrzymałeś zaproszenie na uroczystość, to koniecznie podaruj kobiecie bukiet białych kwiatów.

Kamienna

Obchodzony jest kamienna rocznica w momencie, gdy małżonkowie żyli razem 33 lata. Kamienna data, oczywiście, nie jest okrągła. Dlatego nie można przedstawiać zbyt drogich prezentów. Jako prezent dla małżonków mogą występować medale, wykonane na zamówienie. Kamienna ślub — wydarzenie doniosłe, ale jeszcze nie jest nasza rocznica.

Ozdoby z bursztynu

34 lata wspólnego życia. Co podarować?

Jeżeli małżonkowie żyli obok siebie dokładnie 34 lata, to można śmiało pogratulować ich z bursztynowego ślubem, a jeśli wspólne życie trwa 37 lat, podkreślają муслиновую ślub. Oczywiście, dane zdarzenia nie powinny pozostać niezauważone. Tak więc, co dać na bursztynowy ślub lub муслиновую rocznicę?

  • Obraz z bursztynu. Rocznica to bursztynowy, i prezent powinien być symbolicznym. Możesz złożyć zamówienie na portret młodej pary, który będzie wyglądał z bursztynu;
  • Puchar z bursztynu. Taki prezent będzie najbardziej prawdziwą nagrodą dla nowożeńców za ich cierpliwość i miłość do siebie. Warto powiedzieć o tym, że amber cup będzie w kolejnych dekoracji każdego wnętrza;
  • Bursztynowy pudełko. Taki prezent jest nie tylko stylowy, ale i użyteczne. Одаряемые będą mogli przechowywać je w pudełku swoje oszczędności lub dekoracji.

Wskazówka: «Jeżeli małżonkowie żyli obok siebie dokładnie 34 lata to można śmiało pogratulować ich z bursztynowego ślubem, a jeśli wspólne życie trwa 37 lat, podkreślają муслиновую wesele».

Коралловая (полотняная)

Полотняная ślub – to 35-rocznica pożycia małżeńskiego. Tylko wyobraź sobie, że przez tyle lat małżonkom udało się zachować swój dom rodzinny. Więc, co można podarować?

  • Drogie koc z wełny lub atłasu, mająca koralowe kolorystykę;
  • Dając ciasto własnej produkcji, tym samym chcesz nowożeńcom szczęśliwe i słodkiego życia rodzinnego;
  • Biżuteria, ozdobione koralami;
  • Полотняная obrus z oryginalnym haftem.

Piękna pościel

Креповая

Креповая ślub obchodzony jest wtedy, gdy małżonkowie są małżeństwem od 39 lat. To dość długi okres w celu sprawdzenia wzajemnych uczuć. Oczywiście, że креповая wesele nie może obejść się bez wręczenia prezentów o długim terminie użytkowania. Oto kilka pomysłów, które na pewno pomogą ci podjąć decyzję:

  • Zestaw pościeli. Nawet najbardziej zwykłe rzeczy dla domu z czasem popadają w ruinę. Креповая rocznica – to ten sam dzień, kiedy można zadowolić odpowiedniej обновкой nowożeńców;
  • Certyfikat, na przykład w spa.

Turkusowe, jade, kamienia, drewna egzotycznego, креповая itp. rocznicy – to, oczywiście, ważne wydarzenia, zarówno dla samych małżonków, jak i dla zaproszonych gości. Dlatego w trakcie obchodów życzcie małżonków długich lat wspólnego życia i, oczywiście, miłości!