Oryginalne prezenty na rocznicę papierowej ślubu

Rocznica ślubu – to mały i wyjątkowe święto dla każdej rodziny. Po upływie dwóch wspólnych lat życia małżeństwo jeszcze nie zdążył dojrzeć. On jest tak samo cienka jak kartka papieru i z łatwością może pęknąć. Dlatego rocznicę ślubu 2 lata nazywają papierowej. Przy okazji, jeszcze jej przydomek szklanej, ponieważ szkło jest tak łatwo złamać, jak i oderwać papier. I tu pojawia się pytanie, co dać na papierowy ślub?

Oryginalne prezenty na rocznicę papierowej ślubu

Z jakim prezentem iść na szklaną rocznicę

Prezenty muszą być bezpośrednio związane z papierem lub tekturą. Na przykład, wykonane własnymi rękami:

 1. Kartkę z życzeniami. Bardzo oryginalny wariant, który można zrobić z kolorowego papieru, koralikami i cekinami.
 2. Kapsuła z noworocznego przezroczystej kulki wypełnione życzeniami dla młodej rodziny. Pisać można na kolorowych сердечках.
 3. Obraz, wykonane w stylu квиллинг. Arcydzieło z papierowych pasków spodoba się nawet najbardziej wybredny ludziom.
 4. Bukiet kwiatów z papieru, i wygląda modnie, i stać będzie długo.
 5. Kolaż. Niech będzie on wykonany ze zdjęciami pary młodej. Wszystkie dwa lata wspólnego życia muszą na papierze opowiedzieć pewną historię.

Prezent na papierowy ślub

Ładne prezenty na papierowy ślub mąż

Prezenty na papierową ślubu dla męża powinny być potrzebni, a nie takimi, jakie on rzucać zaszufladkować. Powinny one być miłym zaskoczeniem:

 1. Bilet na wydarzenie sportowe. Tylko obowiązkowo należy brać pod uwagę ten rodzaj sportu, który jest interesujący męża.
 2. Roczny karnet na siłownię lub basen.
 3. Jeżeli małżonek przedsiębiorca lub przedsiębiorca mu się na pewno spodoba się zaproszenie na biznes-szkolenie.
 4. Jeśli mąż jest interesująca polowanie lub rybołówstwo, można wręczyć roczny abonament na jakieś wydanie.
 5. Stawek certyfikat w jeździe na mapach. Żaden mężczyzna nie oprze się przed tym, żeby jeździć z napędem.
 6. Pisemne zaproszenie na paintball z przyjaciółmi.
 7. Na znak swojej miłości można złożyć drugiej połówki dyplom «najlepszego męża».
 8. Można wręczyć dziennik, urządzony w nowoczesnym stylu.
 9. Jeśli u męża mają poczucie humoru, spodoba mu się prezent w postaci papieru toaletowego, na którym będą rysowane postawy z kama Sutra.
 10. Jeśli chcesz coś niezwykle oryginalnego, to umów się na romantyczną kolację w formie papierowej stylu (przygotuj wcześniej kartonowe naczynia, ubrania, udekoruj folią pokoju, itp.).

Wskazówka: «Nie warto dawać mężowi jakieś rzeczy codziennego użytku, lub zestawy, które są istotne na 23 lutego».

Papier toaletowy na wesele

Oryginalne prezenty na papierowy ślub żonie

Jedna z najciekawszych zadań, co dać na papierowy ślub żonie. Najczęściej, panie tworzenia romantyczne, i wymyślać o niespodziankę długo nie będzie:

 1. Każda kobieta cieszyć się z certyfikatu w spa.
 2. Karnet na siłownię lub salon kosmetyczny będzie przyjęty z radością.
 3. Jeśli jesteś romantykiem, to możesz skomponować ukochanej żonie, werset lub поему, ona na pewno to doceni.
 4. Niezwykle bude wyglądać kolacja w wannie przy świecach, tylko w wodzie zamiast płatków róż niech będą z tektury łodzi. Bardzo ładnie będą wyglądać w nich owoce.
 5. Jeśli żona lubi gotować, robić na drutach, haftować, można zaprezentować jej książkę lub abonament na ulubiony magazyn dla kobiet.
 6. Podaruj żonie album, pełen wstępnie zdjęciami szczęśliwych chwil z życia.
 7. Możesz przedstawić oryginalne zaproszenie na jazdę konną lub na zajęcia z jogi. Wszystko zależy od preferencji twojej drugiej połówki.
 8. Pamiątka w postaci pieniężnej drewna w szklance będzie symbolem finansowego i stabilnego dobrobytu. I przy tym, co ważne dla kobiet, ozdobi wnętrze.
 9. Jeśli twoja żona zdobywczyni długich włosów, to z przyjemnością przyjmie prezent, zaproszenie na warsztaty dla плетению plecionki.
 10. Jeśli chcesz zapalić pasję można zadowolić żonę grą, gdzie na фантиках będą napisane pragnienia, które trzeba spełnić.
 11. Będzie stopić każdą kobietę certyfikat na zakup biżuterii, biżuteria.

Nie waż się wręczyć żonie krem na cellulit lub zmarszczek, i w ogóle to, że jak coś będzie wskazywać na jej wady. Wyposażenie kuchni też nie pasuje, ona będzie mówić o gospodarstwie domowym. A w taki dzień chce czuć się po prostu ukochaną żoną.

Pocztówka вырезная

Wspólne prezenty

Goście muszą wybierać prezenty na papierowy ślub i biorąc pod uwagę fakt, że jej również nazywany szklanej. W związku z tym, idealnym prezentem będzie butelka drogiego kolekcjonerskiej wina, lub, na przykład, szampan z wizerunkiem młodej rodziny na etykiecie.

W niektórych krajach do dziś zwyczaju dawania figurki origami. Bardzo nietypowy wybór, z tym, że każda postać ma swoją wartość.

Jako prezent na papierowy ślub nadaje wspólny karnet do sauny lub łaźni parowej.

Po dwóch wspólnych lat nie zawsze udaje się zorganizować życie. Dlatego będą odpowiednie piękne serwisy, nietypowe zestawy naczyń, kieliszki z oryginalnymi napisami, porcelanowe figurki lub wazony. We wnętrzu można zmieścić się ciekawy obraz, kupiona w sklepie, albo jeszcze lepiej robione na zamówienie u złotnika.

Wskazówka: «Bliscy ludzie mogą zrobić prezent mężowi i żonie jako tapetę lub photowall, jeśli oczywiście w domu zapowiada naprawy błędów».

Jeśli rodzice uważają, że dać na papierowy ślub, to idealnie będą wyglądać awans na morze lub biletów w kraju, w którym dzieci od dawna marzył o odwiedzenie.

Jeśli rodzina jest twórcza, to certyfikat na lekcji гончарства przyniesie wiele pozytywnych emocji.

Pieniądze – to taki prezent, który będzie adekwatny zawsze (zakup pralki, telewizora plazmowego lub łóżeczka dla dziecka), tak i pod rocznicę pasuje. Najważniejsze jest, aby nie oddać ich w ręce, a zrobić to umieszczając w piękną kopertę z душещипательными życzenia.

Prezenty na papierowy ślub idealnie, nie ma zwyczaju dawania drogie, to jednak nie jest nasza rocznica. Wystarczy miłego, małego i oryginalnego wyrażenia swoich pozdrowień.

Róże serce z serwetki

Najważniejsze uwagę

Żeby ten rok można było wspominać, patrząc na zdjęcia, można podarować zaproszenie na rodzinną sesję zdjęciową. Ona może być w zupełnie różnych stylach, wszystko zależy od preferencji małżonków.

Sprawcy uroczystości, w odpowiedzi na życzenia i prezenty mogą przygotować małe przyjemne pamiątka w postaci kartonowych serca, imiennych tabliczek w wersetach, pocztówek, na znak wdzięczności.

We wszystkich uroczystościach i szklane rocznica nie jest wyjątkiem, że ważne jest nie prezenty, a miło pamiętać. I jeśli za stołem zebrali się krewni i bliscy ludzie, którzy za ciebie zadowoleni i szczęśliwi, to żadna niespodzianka z domowej sielanką nie dorówna. A dla nich będzie świętem spotykać się co rok świętując wszystkie są nowe rocznicy, wymyślanie oryginalne prezenty.