Drewniana wesele — pierwszy wspólny jubileusz!

Ani się obejrzysz, jak będzie latać pięć lat wspólnego życia małżeńskiego. I niby dopiero niedawno z ogromnym wzruszeniem sporządzane do najbardziej ważnego wydarzenia w życiu, do ślubu. I oto po czasie tylko zdjęcia w albumie i ciepłe wspomnienia grzeją duszę i prezenty na drewnianą wesele od ukochanego męża, przedstawionych na rocznicę waszego wspólnego rodzinnego świętowania. Ale nieuchronnie zaczynają się zastanawiać, czym zaskoczyć ukochaną, bo pięć lat to już jakoś inaczej, to czas! Można powiedzieć, że piąte urodziny swego rodzaju pierwszy wielki jubileusz, który, bez wątpienia, musi pozostać w pamięci jak żywe i niezapomniane wydarzenie! I pojawia się pytanie: co jest takiego specjalnego przedstawić swojego ukochanego męża, jaki można wymyślić wyjątkowy prezent na drewnianą ślub, czym zaskoczyć, jak interesujące pogratulować?

Drewniana wesele — pierwszy wspólny jubileusz!

Pomysły

Zastanów się, co ciekawego dla tego wielkiego wydarzenia można wymyślić. Należy nie zapominać, że prezent na drewnianą ślub najlepiej powinien być wykonany z drewna.

  1. Można to zrobić niespodziankę dla ukochanej w postaci stolik albo kupić хлебницу, półkę na książki, trumny, ręczny młynek do kawy, dzbanek do wina, podstawki do kwiatów. W ten sposób można pomóc i zadowolić i siebie też. Prezenty na drewnianą ślub w większym stopniu przeznaczone są dla was obu, to znaczy, nie są przeznaczone dla jednej osoby, a na rodzinę, wielką, silną rodzinę. Można jeszcze rozważyć wariant z obrazem, okoloną piękną drewnianą ramą, można kupić nietypowe naczynia z naturalnego drewna, dekoracyjne namalowany tacę. Ale najbardziej interesujące na taki przypadek będzie symbol szczęścia rodzinnego – drewniane podkowa. Jeśli prezent na drewnianą ślub jest przeznaczona do męża z poczuciem humoru, to najlepszym rozwiązaniem na prezent na drewnianą ślub będzie skalka z drewna.
  2. Jeśli prezent na drewnianą ślub chcesz podarować osobiście męża, a nie wam, to ciekawym pomysłem może okazać się pub kubek, materiały piśmienne, fajka. Dla miłośników kąpieli, można podnieść miednicę z drewna lub wiaderko niewielkich rozmiarów.
  3. Prezenty na drewnianą ślub wybrać czasem jest to bardzo trudne, ale jeśli mecz z całą odpowiedzialnością do tego wydarzenia i troską do męża, to miłym zaskoczeniem dla swojej drugiej połówki okaże się drewniany masażer.
  4. Dla małżonków, którzy bardzo lubią majstrować coś własnymi rękami, świetnym prezentem będzie drewniany model łodzi tour.

Drewniana ślub

Przydatne wskazówki

  • Ponieważ drzewo jest symbolem płodności, a także dobrobytu, w taką znaczącą datę zaleca małżonkom wspólnie posadzić jakieś drzewo. W przyszłości będzie miłym wspomnieniem o szczęśliwych przeżytych latach nie tylko ciebie i twoich dzieci, ale i wnuki.
  • Co dać na drewnianą ślub? – odpowiedź jest naprawdę prosta! Dziadka i babci najcenniejszym prezentem wszystkie wątpliwości będą wnuki, a mężowi należy dawać ciepło i komfort nie tylko w domu, ale i w odniesieniu do tego, by mógł poczuć, że jest potrzebny, kochany i niezastąpiony.

W przypadku, gdy rocznica przypada na zimę, to można to zrobić pod zamówienie zestaw drewniane ozdoby choinkowe. Z takim prezentem na drewnianą ślub z małżonkiem można co roku podziwiać je i nigdy nie zapominać o szczęśliwie przeżytych dniach ze sobą.

Kiedy małżonkowie na okolicznościową daty wypada naprawy, to, naturalnie, to trzeba skorzystać i zamówić jakąś drewniane meble, jeśli jest taka potrzeba.

Drewniana szkatułka

Na piątą rocznicę ślubu, na znak miłości i szacunku do swojego męża, zaskoczeniem, ale miłym prezentem będzie niespodzianka, wykonane własnoręcznie. Taki prezent na drewnianą ślub pomoże bez zbędnych słów pokazać prawdziwe jest twój stosunek do człowieka.

Zrób to sam

  1. Bardzo częstym i popularnym prezentem na drewnianą wesele w ostatnim czasie jest kolaż stworzony własnymi rękami z waszych wspólnych zdjęć. A w przypadku cio lecie od dnia ślubu będzie można go zainstalować w piękną drewnianą ramkę i dać drugiej połowie. Taki prezent na drewnianą ślub wyświetla całą historię swojego życia, która zaczyna się od dzieciństwa i kończy się wspólną historią miłości. Ta ramka, na pewno ozdobi nie tylko salon, ale i ogrzać dusze i stopić serca.
  2. W przypadku, gdy rocznica przypada na ciepłe pory roku, wtedy można zorganizować mały piknik na łonie natury. Taka niespodzianka jest w stanie wnieść w twoje relacje romansu i daje wiele wspaniałych emocji i wrażeń! Jeśli miłośnicy sportów ekstremalnych, wtedy można podarować swojemu mężowi niezapomniany skok ze spadochronu.
  3. Jeśli nie możesz się zdecydować, co kupić na drewnianą wesele swojemu mężczyźnie, to pomyślcie o standardowym wydaniu – romantyczną kolację. Uwierz mi, jest to bezpieczne, jeśli zrobione poprawnie. Ważne, że w dniu X wyprowadzić męża na czas, aż wszystkie układanie i przygotujesz. Niech schodzi, np. w sklep, aptekę, w sumie z daleka. Ale należy pamiętać, że w tym momencie masz już powinno być wszystko kupione i przygotowane…w szafie! Wybierz pokój, w którym będą odbywać się wszystkie działania, najlepiej to sypialnia. Przykryć środku pokoju mały stolik, na którym umieścić butelkę szampana, kieliszki do wina, słodycze. Przy okazji, cukierki lepiej brać na wagę i różne, tak ładniej, taniej i jest! Umieścić 2 duże poduszki na podłogę. Wokół разбросайте płatki róż (nie musisz kupować całych róże, można w kwiaciarni zapytać i za grosze kupić same płatki). Nadmuchać balony i też разбросайте, po czym ulozyc świeczki w pokoju. Ładnie ubrać, zrobić makijaż…no i, oczywiście, bielizna…wszystko musi być bez zarzutu.

Drewniane szklanki

Wierzcie mi, po tym, jak zapalisz świece i sami w kompleksie zobaczyć całą swoją wykonaną pracę, będzie szok, to jest tak piękne, że, bez wątpienia, u małżonka zniknie dar mowy! Uwierzcie mi, co taka niespodziankę swojemu mężowi, on zacznie cię nosić na rękach. To piąte urodziny rozrywkę na wiele, wiele lat.

Również ciekawym pomysłem można nazwać poduszkę z waszymi wspólnymi zdjęciami lub jednym dużym zdjęciem. Można ją wydrukować w dowolnym фотосалоне za małe pieniądze. Na życzenie mogą przenosić rysunki i na kubki, koszulki i wiele innych, w sumie, na każdy gust i pragnienia.

Aby urozmaicić związek pięć lat później, można zrobić niespodziankę z podpowiedzi, które w rezultacie doprowadzą do jakiegoś przyjemnego prezentu na drewnianą ślub. Jako podpowiedzi można użyć zagadki, które z łatwością można znaleźć w internecie.

Prezent na drewnianą ślub

Dla tych, którzy planują obchody jubileuszu, że tak powiem, «na wielką skalę», modne w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w Niemczech, było powtórzenie ceremonii ślubnej pięć lat później, ale w bardziej żartobliwy sposób. Tu i pośmiać się można i przy okazji zebrać wszystkich krewnych i powtórzyć swoją noc poślubną. -Tak, tak! Wszystko tak samo, jak i w odległych pięć lat temu.

Jeśli chcesz spędzić bardziej spokojny wieczór, można zrobić niespodziankę mężowi, dając bilety do kina dla dwóch osób. Po tym wszystkim, co może być większy, niż na spacer, jak wcześniej ze swoją połówką, przypomnieć sobie szczęśliwe chwile, zachodzące w życiu i marzyć o tych, które chciałbym zobaczyć w przyszłości.

Drewniana szkatułka na biżuterię

Pamiętaj, że z biegiem lat między bliskimi ludźmi relacje stają się mocniejsze i ważne jest, aby słuchać siebie nawzajem, ustępować i starać się zrozumieć swoją bratnią duszę. Doceń siebie i miłości, całym sercem kocham!