Niż zadowolić ulubionych na jubileusz blaszany ślubu

Ślub to niezapomniane wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Życie rodzinne jest skrupulatny praca dla obojga małżonków. W narodzie istnieją nazwy określonej liczbie przeżytych wspólnie lat. Ośmioletni okres małżeństwa otrzymał nazwę blaszany ślub. Nazwa niesie w sobie pewien sens. Przecież nie na darmo nasi przodkowie tak go nazwali. Według legendy, za osiem lat wspólnego życia męża i żony można ostatecznie przypieczętować ich związek, stać się jednością, co bez wątpienia pomoże im przejść ciernistą drogę życia.

Niż zadowolić ulubionych na jubileusz blaszany ślubu

Stare tradycje obchodów blaszany ślubu

Blaszany datę postanowił świętować jeszcze z Dawnej Rusi. Za noc przed uroczystością małżonkowie подкладывали kawałek blachy w stajni. Legenda mówi o tym, że jeśli nazajutrz para wykryje, że koń nadepnął na nią, to czeka ich szczęście. Życie rodzinne potrwa długo, para będzie szczęśliwa i dożyje do złotego wesela. Jak tylko rano wstaje słońce, męża i żony trzeba było wystawić u bram жестяное wiadro wypełnione wódką i łyżka. Robiono to po to, aby wszystkie przechodzące obok ludzie mogli podzielić się z nimi swoją radość. Goście отведавшие smakołyki, zgodnie z tradycją powinien zostawić w wiadrze monetą. Zatem, im więcej monet, tym więcej ludzi dzielili radość z małżonkami.

 1. «Jeszcze jednej tradycji w ten szczęśliwy dzień było to, że mąż i jego żony trzeba było ubierać się w świąteczne szaty i założyć blaszane pierścienie, które były odpowiednikiem обручальных».
 2. «Na stole powinna stać naczynia, przypominająca начищенную blacha. Na prezent dla ukochanego męża lub żony zwykle dał bukiet maków lub чеканная obraz własnoręcznego upieczenia budowy».

Jakie prezenty będą odpowiednie na ślub cynowy

Rocznica — to bez wątpienia doniosłe wydarzenie. Jak każde święto, blaszany ślub polega na prezenty. Żyjąc w XXI wieku, zabytkowe tradycji obchodów blaszany rocznicy odchodzą, stały się one nie więcej niż legendą, o którym krążą zagadek i tajemnic. Ale mimo wszystko, główny atrybut, a mianowicie blacha pozostał. Dlatego prezent na blaszaną ślub musi go zawierać.

Legenda mówi, że po ośmiu latach życia rodzinnego, małżeństwo jest aktualizowana. Błyszczący metal, symbolizuje to samo aktualizacja, udane małżeństwo. Na Rusi blacha ceniona za jej właściwości użytkowe. Większość domowych dział wytwarzali z tego materiału.

Wino w zabawnych opakowaniach

Na dzień dzisiejszy istnieje dość szeroki asortyment usług i towarów, ale wielu юбилярам chcą zanurzyć się w starożytną legendę i zrobić taki prezent na blaszaną ślub, który mógł by podkreślić jej szczególne znaczenie.

I według jakich kryteriów wybierać prezenty na blaszaną ślub?

 • Połysk. Jest to ważny atrybut przy wyborze prezentu, tak jak święto символичен. Ale to nie oznacza, że rzecz powinna być wykonana z blachy.
 • Oryginalność. Ale jak chcesz podarować ukochanej żonie lub mężowi żywe, niezapomniane emocje.
 • Praktyczność. Prezent naprawdę musi być potrzebny lub budzą zachwyt, a inaczej, jaki w nim sens.
 • Żartobliwy charakter. Takie prezenty są chyba najbardziej imponujące, bo dobre żarty są zapamiętywane na długo.

Jaki prezent podarować żonie na blaszaną ślub?

Dla mężczyzn pytanie o to, co dać na blaszaną ślub żona jest bardzo istotne. Istnieje wiele ciekawych opcji:

 • Pudełko, wykonane z blachy. W arsenale każdej kobiety ta rzecz stanie się niezastąpioną i będzie cieszyć oko.
 • Cukierki w blaszanym pudełku. Słodka niespodzianka zawsze jest w stanie zadowolić kobietę.
 • Spektakularne puszki do przechowywania kawy, herbaty i innych. Można dać prezent smak, zamawiając гравированную napis na produkcie.
 • Różnego rodzaju naczynia. To nie pozostawia obojętnym ani jedną panią, tym bardziej w dzisiejszych czasach istnieje szeroki wybór takich wytwórców.
 • Pamiątki, na przykład, podkowę, symbolizujący szczęście lub dekoracyjne ozdobione puszce.
 • Bukiet maków. Będzie to bardzo symboliczne, tak jak na Rusi taki widok rocznicy nazywano маковой.
 • Urządzenia gospodarstwa domowego. Ten prezent zawsze będzie przydatne i popularne.
 • Zdjęcie w ramce lub obraz. Ona będzie w stanie na długo zachować pamięć o sprawie zabytki dnie.

Жестяня naczynia

Co za niespodzianka przedstawić żonę?

Dla kobiet nie mniej drażliwy pytanie o to, jak wybrać oryginalny prezent dla męża na taką uroczystość. Można użyć następujących opcji:

 • Wypełniony słodyczami banku z blachy. Można pokazać wyobraźnię i twórcze udekorować pyszne prezent.
 • Metalowe podstawki na butelki, wykonane w określonej tematyce. Taka miła odmiana dostarczy twojemu mężowi przyjemne emocje.
 • Wiadro z piwem. Jest to bez wątpienia zachwyci współmałżonka, bo wśród mężczyzn napój ten popyt.
 • Kubek. Taki ładniutki będzie przydatna dla swojej drugiej połowy.
 • Medal. Można żartobliwie wręczyć jej męża, jako nagrodę za godne wspólne życie.
 • Papierośnicę. To wyjątkowy prezent, w dodatku można wykonać na nim wskazówki z ciepłymi słowami i życzeniami.
 • Kolby. Można wypełnić go z wysokiej jakości alkoholu produktem. Twój mężczyzna z pewnością doceni taki prezent.
 • Skarbonka, wypełniona pieniędzmi. Ta opcja jest odpowiednia dla mniej zdecydowanych kobiet, które boją się «chybić» przy wyborze prezentu. W ten sposób twój mąż miał okazję wybrać prezent samodzielnie.
 • Konserwy. Mowa, oczywiście, nie chodzi o konwencjonalnej budowie banki. Można użyć przysmaki, na przykład, foie gras, skorpiony i inne.
 • Маковый ciasto. Ten słodki prezent podkreśli znaczenie tego chcesz.

Oryginalne sposoby pogratulować znajomych

blaszane kieliszki

Jeśli twoi przyjaciele postanowili podzielić się z wami obchody blaszany ślubu, to trzeba maksymalnie zaskoczyć ich. Bardzo ciekawe opcje przedstawić jako prezenty następujący:

 • Mężowi kilka puszek piwa. To będzie ponosić pewien podtekst, a mianowicie, aby życie małżonka nie wydawało się zbyt gorzkie.
 • Dla żony puszki z blachy konserw mięsnych lub podobnymi produktami. To może symbolizować to, że rodzina powinna być sytym.

Takie podejście pewno zaskoczy twoich znajomych, napełni ich dom żywe emocje i uśmiechy.

Miedziany lub herbaty

Podsumowując, należy zauważyć, że mak ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem, które warto wypełnić niezapomnianych wrażeń. Pokazując wyobraźnię i kreatywność, bez żadnych trudności można zaskoczyć swoich drugich połówek, i po raz kolejny udowodnić swoją miłość i szacunek. A twoi znajomi będą mogli z powodzeniem uzupełnić swoje obchody różnych komiks pomysłów i niespodzianek.