«Cenne» prezenty z okazji dnia берилловой rocznicy!

Wesele wspaniałe, овитое magią, wydarzenie w życiu każdego człowieka. A берилловая rocznicę zaślubin – to powód do dumny ze swoich europejską i «owocami» wielki, jasny miłości, która świeci się czerwonym płomieniem w sercach małżonków!

Oto i poleciał przez 23 lata w rodzinie europejskiej. Wydaje się, że całkiem niedawno goście z podziwem patrzyli na śnieżnobiała szata panny młodej, jak sama piękna zima przedstawił w darze swoje bogate, wspaniałe jedwabiu, ubranego w szczęściu, mężczyźni uczucia przepełniały bezmiernej radości i bezgranicznej pychy, jakby dostał w swoje posiadanie wszystkie wartości świata.

Rodzice ze łzami w oczach przekazali swoje «rodzajową», niewidzialną szal, aby ona оберегала ulubionym dzieckiem od smutków i nieszczęść. Zdejmując ją ze swoich ramion, z żalem myślał o tym, że dzieci opuszczają przytulne, bezpieczne gniazdko i odlatują w swoją niezależną, nie zawsze łatwego życia.

Każda para po tak emocjonalnego dnia, starannie, przez wiele lat viet swój kącik, w którym ciepło, spokojnie, radośnie i bezpiecznie.

Wskazówka: «Rodzina jest w stanie dać człowiekowi najcenniejsze chwile w życiu!»

Spinki do mankietów

Tradycje берилловой rocznicy!

Берилловая 23-rocznica wspólnego życia nazywa się tak nie bez powodu. Beryl – to minerał, który lubi ludzi z dawnych czasów. Jest trwałe, gładkie, równe i trwałe. Ludzie wierzyli, że z pomocą kamienia można poznać przyszłość, odzyskać szczęście, chronić od zła i zawładnąć sercem podoba człowieka.

Z pomocą kryształu można zrównoważyć, wypełniając harmonia, życie, znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Minerał nie słynie z wysokimi kosztami, ale niektóre jego odmiany są ozdobą muzeów i kolekcji prawdziwych koneserów biżuterii.

W ciągu 23 lat relacje rodzinne mocne, stabilne, istnieje cały bagaż wiedzy, umiejętności, mądrości.

Ozdoby z берилла lśniące, piękne i bogate, jak związek małżeński.

Chcę wierzyć, że ludzie, przebywającego tyle lat obok siebie udało się przemycić swoje uczucia przez wiele lat, zachowując delikatne, jak перышки skrzydeł aniołów, uczucia, i gdy szlachetnymi, jak najlepsze odmiany берилла.

Wydaje się, że dom rodzinny, w którym kończy 23 lata, nie boi się absolutnie nic, ale płomień może zgasnąć w każdej chwili, więc nie zapomnij, aby świętować rocznicę. Każdego roku dziękujcie Bogu za tak wspaniały prezent, a drugą połowę za miłość, cierpliwość, mądrość i troskę. Przecież ślub dała nie tylko miłe wspomnienia, ale i aktywne życie dwóm zakochanym serca.

Kolczyki z zielonym kamieniem

Wiele tradycji naszych przodków były, niestety, zapomniane. Ale берилловая ślub w żadnym przypadku nie może pozostać bez uwagi.

  1. Wstać o świcie, gratuluję drugiej połówki ciepłymi słowy, szczerze cieszcie się, że udało się przejść tak długą, krętą drogę. Pamiętaj, że dała ci ślub.
  2. Wymienicie się prezentami. Muszą być symboliczne, wykonanymi z берилла: pierścień, bransoleta, naszyjnik, spinki do mankietów. Dać na świcie ozdoby – symboliczna przysięga miłości i wierności.
  3. Берилловая ślub podkreśla się w gronie bliskich ludzi. Zaproś dzieci, rodziców i najbliższych przyjaciół.
  4. Istnieje ciekawy zwyczaj. Zgromadzeni goście, muszą w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara powiedzieć, w jaki widzą małżeństwa małżonków ze strony. W ten sposób, «nowożeńcy» dowiedzieć się wiele nowego i ciekawego, aby zastanowić się czy warto coś zmienić później to poważna liczba lat.
  5. Po «objawień» откупорьте butelkę skory do zabawy, szampana i wypić za wszystko, co się słyszy.
  6. Zapisz butelkę wina do srebrnej rocznicy.

Берилловая ślub z zachowaniem tradycji przyniesie szczęście małżonków.

«Самоцветные» prezenty na берилловую rocznicę!

Dawać prezenty powinny być symboliczne, aby harmonia nigdy nie opuściłam rodzinne gniazdko.

Zgodnie z tradycją «małżeństwa» trzeba dać parzyste pamiątki. Czyli trzeba dać prezenty nie ogólne i indywidualne.

dwa kieliszki

Żonie można dać берилловый bransoletka, naszyjnik, broszka, a mężowi spinki do mankietów, jeśli pracownik biurowy преподнесите uchwyt, ozdobiony kryształem.

Gospodyni można dać kieliszki zdobione klejnotami. Rozdział rodziny преподнесите butelkę drogiego wina, pożądany termin ujawnienia 23 lata. Korek udekoruj płytkie luzem kryształów, którą małżonkowie zachowują na cześć święta. Берилловая ślub musi być zapamiętany nie tylko przyjemnymi niespodziankami, ale i pamiątkowymi upominkami.

Sztućce również będzie doskonałym prezentem. Należy pamiętać, że trzeba dać je ozdobić plecionki lub taśmy w bogatej берилловой kolorystycznej.

Damska korona

Trzeba dać małżonkom korony z бериллом. «Młodzi» nie muszą robić ozdoby na całej uroczystości.

Można także dawać drzewa ozdobne z krystalicznymi owocami, jako symbol twierdzy i płodności rodziny.

Jeśli nie udało się zdobyć beryl, to w takim przypadku trzeba dać pościel, ręczniki, narzuty, koce бериллового kolory.

Dawać drogie prezenty, jeśli nie ma możliwości, opcjonalnie, dziś najważniejsze символичность, ciepło i szczerość! Przecież берилловая ślub – to powód do podziwu!