Prezenty dla dzieci: TOP 5 udanych i nieudanych prezentów o długim terminie użytkowania.

Zbliża się uroczysty dla każdego święto — urodziny i rodzice po raz kolejny łamią sobie głowę, czym zaskoczyć swój cenny dziecko. Oczywistym rozwiązaniem — zabawka, ale wielu dorosłych trzymają się zasady, że prezent powinien być i praktyczne korzyści, a także być swego rodzaju zachętą do dobrego zachowania.

Prezenty dla dzieci: TOP 5 udanych i nieudanych prezentów o długim terminie użytkowania.

Najczęstsze błędy przy wyborze prezentu

Zanim porozmawiać o przydatnych i naprawdę ciekawych prezentów, należy przestrzec przed ewentualnymi nieudanych i nawet obraźliwego nabycia. Przykładów tego sporo w internecie powszechne zdjęcia i filmy o niechcianych prezentów i reakcje dzieci. Można uznać za podobne przykłady na dwa sposoby: z jednej strony, nie są znane dokładnie motywy rodziców, którzy popełnili takie «przestępstwo» w stosunku do swoich отпрыскам. Z drugiej — nie należy zachęcać dziecko do permisywizmu, pamiętam, jak uczono nas wziąć dowolny prezent z podziękowaniami?

Dzieci z dzieciństwa należy uczyć szacunku do pracy dorosłych, a nie prosić o takie zakupy łzami i истериками. Oczywiście, to nie odnoszą się do sytuacji, gdy rodzice dają synowi na urodziny lalkę Barbie w najlepszym przypadku można to uznać za nieudaną próbę żartować, a najgorszy wariant — po prostu upokorzyć.

dziecko z prezentem

TOP 5 nieudanych prezentów:

 1. Prezent wybrany na swój wiek. Aby nie chybić w tej sprawie, komunikować się z dziećmi i dowiedz się interesy w tej chwili, a nie przypomnijcie sobie w sklepie, że córka w zeszłym roku marzyła o пупсе. Nawet nie biorąc pod uwagę tego, że ten bobo ma już (może inni krewni dać), w ubiegłym roku interesów może się radykalnie zmienić, i na zmianę пупсам i колясочкам przyszła plac kosmetyki i biżuteria.
 2. Wybierz prezent właśnie dziecku. Jak paradoksalnie to brzmi, ale większość rodziców kupuje dzieciom te zabawki, które podświadomie chciałbym uzyskać samemu. Nikt nie dyskutuje, że dwadzieścia lat temu kolej była najbardziej eleganckim prezentem na urodziny, ale nowoczesne chłopcy mogą bardziej angażować się transformatorów, robotami lub nowoczesne konstruktorów. Dać synowi na urodziny prezent, domyślnie przeznaczony do taty, jest co najmniej nieuczciwe.
 3. Nie staraj się zainwestować w prezencie silne znaczenie. Jak by to dziwnie nie brzmiało, nie wszystkie są drogie i wielofunkcyjne zabawki i projektanci są przekazywane dzieciom do gustu. Często można zauważyć, obojętność do навороченному helikoptera i absolutnie szczere zainteresowanie plastikową солдатикам. Przyczyny tu szukać sensu, ponieważ dorosłego logiką uczuć dziecka zrozumieć trudne. Po prostu zaakceptujcie i nie reklamuj dziecku urazy, interesy szybko mogą się zmienić, i tu właśnie helikopter będzie pasowało.
 4. Dodatkowe prezenty. To osobny temat do rozmowy, ale pomyślcie, ile jest dowcipów na temat tradycyjnych męskich prezentów: majtek, skarpetek i listków zestawów. Mniej więcej to samo dzieje się, kiedy możesz dać dziecku kolejną paczkę długopisów lub ubrania. Mało tego że takie rzeczy powinno się kupować w miarę potrzeb, a nie na urodziny, więc i taki prezent silnych emocji nie wywoła. Alternatywa — zapewnia praktyczną rzecz przyjemny i długo oczekiwanym mini prezent.
 5. Wymieniać prezentem czas. W takiej sytuacji znalazł się każdy w swoim życiu. To jest, gdy rodzice отмахиваются od dziecięcia nową zabawką lub my sami, już tworząc własne rodziny, wracamy z pracy po zmroku, i w pośpiechu kupujemy pierwszą dostępną słodycz lub drobiazg. Nikt nie dyskutuje, brak czasu — to charakterystyczne dla «dorosłego» życia, ale dla własnych dzieci nigdy nie warto go żałować. Z biznesowego punktu widzenia można traktować to jako inwestycję w przyszłość swoich wnuków: zazwyczaj rodzice najczęściej spędzają czas z dziećmi, jeśli sami otrzymywali wystarczającej uwagi w dzieciństwie. Podaj prawidłową instalację i priorytety dla dzieci: rodzina, potem praca.

Po przeczytanej można by pomyśleć, że prezent na urodziny to na pewno coś nadprzyrodzonego, długo oczekiwany i wyjątkowy. Błędnie twierdzić, że znaleźć coś takiego nie jest możliwe, jeśli poprawnie wziąć pod uwagę zainteresowania dziecka i skupić się wyłącznie na jego gusta (aż do koloru), zrobić miłą niespodziankę na urodziny ukochanemu dziecko bardzo łatwo i nawet ładnie widać szczerą radość z tego, dla którego wszystko to się dzieje.

urodziny u kota

Co wybrać na prezent: kilka porad

Pierwszy: nie odkładaj zakupu lub planowanie na ostatni dzień, istnieje ryzyko, że po prostu nie masz czasu, lub nie wybrać to, co chcesz. Prezenty dla dzieci wybieramy w ranie określonymi zasadami.

Nie będę się powtarzać, już wyraźnie postanowił:

 • wziąć pod uwagę wiek dziecka;
 • biorąc pod uwagę jego interesy;
 • nie popadać w skrajności praktyczne, ale bezużyteczne z punktu widzenia dzieci prezentem.

Przy okazji, jeśli nie uznać za prezent jak coś wyłącznie materialne, można zrobić urodziny lub po prostu wolny dobrodziejstwem, rzucić wszystkie sprawy (które i tak nie kończą się nigdy) i poświęcić cały dzień dziecko i rodzinnemu wypoczynkowi. Pójść do parku, do lasu, w kawiarni, na plaży, lub po prostu wybrać się rowerową wycieczkę po okolicy. Wierzcie mi, taka aktywności fizycznej na długo pozostanie w pamięci i na zdjęciu jak najbardziej wartościowy i pożądany prezent.

piknik z rodziną

Oprócz powyższego, można krótko sformułować listę najbardziej udanych z punktu widzenia dzieci, oczywiście, prezenty. Wybrać odpowiedni podpowie ci zachowanie i zainteresowania «odbiorcy».

TOP 5 udanych prezentów:

 • Zabawki i raz jeszcze, zabawki! Przy czym różne, według zainteresowań i preferencji dziecka. Nawet jeśli naprawdę nie rozumiesz, jak lalka z takim rozcięciem oczu i nieproporcjonalnej głową może powodować sympatię, twoja córka będzie zupełnie przeciwnego zdania. A jeśli brać pod uwagę różne zestawy dla kreatywności (powietrza plastelina, gipsowe magnesy na lodówkę lub ramki własnymi rękami), to nie można zadowolić nawet малознакомому dziecku, nie mówiąc już o swoim.
 • Miękkie zabawki

 • Książka — najlepszy prezent! I nie warto być ironiczny powodu надоевшего hasła, książki zawsze były domeną ludzi wykształconych i pomimo obfitości programów komputerowych, «inteligentnych» zabawek edukacyjnych i innych gadżetów, publikacje drukowane były i pozostają niezmienione źródeł wiedzy. Wybrać odpowiedni księgę pomogą preferencje lub wiek, tym bardziej, że w księgarniach jest po prostu niesamowity asortyment.
 • Książki dla dzieci

 • Prezent własnymi rękami. Kolejna ponadczasowa prawda, że jeśli dziecko jest dosłownie wszystko, a także w przeciwnej sytuacji, gdy nie ma możliwości kupić swoje ulubione zabawki. Oczywiście, jeep centr. urucham. falami radiowymi samodzielnie produkować będzie nieco problematyczne, ale to uszyć, jasny, kolorowy dywanik do rozwoju na zdjęcie lub zbudować ulicy plac zabaw jest całkowicie zdolny do miłości rodziców. Dla dzieci będzie bardzo interesujące stoisko z różnego rodzaju «starszymi» przyrządy, które można bez przeszkód studiować. Podobny przykład można zobaczyć na zdjęciu.
 • Prezent dziecku własnymi rękami

 • Przykłady oryginalnych prezentów dla dzieci:
 1. ekskluzywny magazyn z zdjęcia głównego bohatera na okładce;
 2. film, nakręcony z jego udziałem;
 3. banalna kubek ze zdjęciem jubilata również będzie miłym zaskoczeniem i ulubioną rzeczą w przyszłości;
 4. niniejsza książka z opowiadaniem lub bajką, w której główną rolę będzie dziecko;
 5. zdjęcie idola z osobistym autografem można zamówić za pośrednictwem internetu;
 6. mrówka gospodarstwo lub aqua–farm, jeśli dziecko od dawna marzy o domowym zwierzęciu, a pozostałe opcje są nie do przyjęcia;
 7. photo collage — idealny prezent na każdą uroczystość, a w szczególności on zainteresuje nastolatka;
 8. korzystne — ulubiony przysmak, choć taki prezent dzieciom trudno nazwać niezwykłym, ale jest idealny dla każdego pretekstu, nawet na urodziny.
 • Modne prezenty. Do nich można zaliczyć wszystkie nowoczesne popularne produkty. Pamiętacie modę na chińskie tamagotchi? A kto teraz może pochwalić się elektronicznie zwierzakiem. Takie nowości długo trzymać się na szczyt popularności, ale w tym ich zapał. Dając dziecku rezinochki do wyplatania, przerażających lalek lub maszynę z kreskówki może переплатите za marka i sławę, ale ulubione dziecko będzie zadowolony i będzie mógł pochwalić się w szkole lub w przedszkolu modne zabawki.

transformator zabawka

Na koniec chciałbym wspomnieć o prezencie dla najtrudniejszej kategorii dzieci — nastolatków. Tutaj również nieprzewidywalny, jak i zmiana nastroju w tym wieku. Po prostu można «tyle z życia» i kupić tę grę komputerową, kosmetyki lub dżinsy. Przy okazji, tutaj odzież będzie istotna jako prezent, pod warunkiem, jeśli jesteś w stanie zadowolić cennego моднику. Prezenty dla dziecka, nastolatka, paradoksalnie, lepiej robić razem z nim, ale nawet wtedy istnieje ryzyko nie podobać…

Obowiązkowy punkt: wręczenie prezentu

Najlepiej to zrobić nagle i uroczyście. Nie warto udawać, że zupełnie zapomnieli o urodzinach, więc można będzie zniewagę, którą potem trudno naprawić nawet dobrym prezentem.

Większość rodziców wolą dać rano, zaraz po przebudzeniu, niektórzy cierpią (i zmuszony znosić) aż do wieczora. Jednoznacznych wskazówek, co najważniejsze wybrać moment, kiedy dziecko otrzyma maksymalną radość z prezentu. Jeśli, na przykład, trzeba szybko zebrać się do szkoły, nie po rozpatrzeniu naprawdę prezent, niespodzianka nie będzie zbyt udany: cały dzień dziecko będzie się martwić i myśleć zupełnie nie o tym. Pozostającym na zdjęciu moment wręczenia także będzie ozdobą albumu rodzinnego.

Pakowanie prezentów też ma znaczenie: jasne pole jednoznacznie podnieść na duchu lepiej prostego целлофанового pakietu. Można zrobić coś w rodzaju mapę skarbów, w której prezenty dzieciom trzeba jeszcze poszukać w określonym orędzia. Kreatywne podejście jest mile widziane!

Prezent w zielonej opakowania

Ważnym czynnikiem jest sam święto, każdy dzień urodzenia towarzyszy dodatkowymi atrybutami zabawy: smaczne i oryginalne ciasta, ciekawe dekoracje z balonów, kwiatów i oczywiście przez samych gości.

Wakacje zrobić naprawdę zabawny i niezapomniany wcale nie jest trudne i nie wymaga większych nakładów pieniężnych. Otocz dziecko miłością i uwagą, aby dzień ten zapisał się w pamięci na długo!

Jak wybrać zabawki na prezent dla dziecka, opowie nasz film.