Jak podarować kwiaty z właściwym sensem i konstrukcji

Jakie święto obchodzi się bez kwiatów. Teraz w sprzedaży są prawie wszystkie typy i odmiany, od stokrotki do storczyków. Specjaliści od wielu lat разгадывают tajemnicę ich kombinacji i urody, a dajemy to, co najbardziej podoba się wygląd. Spróbujmy zagłębić się w temat i dowiedzieć się, jak odebrać bukiety na wszelkie imprezy i indywidualnie do każdej kobiety.

Jak podarować kwiaty z właściwym sensem i konstrukcji Dać kwiaty można na różne sposoby i na różnych ludzi. W zasadzie dają ich dziewczyny i kobiety, ale istnieje wiele różnych zdarzeń w życiu. Wszyscy się zgadzamy z kryteriami wyboru kolorów:

 • Jakie wydarzenie;
 • Wygląd człowieka;
 • Rozmiar bukietu;
 • Żywe lub sztuczne;
 • Kwiaty na ich wartości.

Dzięki odpowiedniemu bukietu można bez słów powiedzieć komuś o swoich uczuciach i daj do zrozumienia intencji.

Wymiary bukietu i indywidualne cechy dam

Zwracamy się do liczb. W Rosji i w wielu słowiańskich krajach w ameryce. podjęta dać liczbę kolorów tylko nieparzyste na święta i imprezy okolicznościowe.

 • Bukiety z 9 sztuk będą oznaczać oddanie całemu, a także przyjaźń;
 • Z 7 kwiatów powstaje symbol miłości i uczucia;
 • 5 pojedynczych roślin w bukiecie znaczą wdzięczność i pokrewieństwo;
 • Bukiet z trio nie ponosi sensu, idealny w każdym przypadku;
 • Jedna róża, na przykład, w zależności od преподношения, będzie wyglądać bardzo elegancko.

Bukiety większych niż 10 sztuk wywołują rozkosz nie do opisania pięknej połowy ludzkości. Im więcej kwiatów w bukiecie, tym z większym prawdopodobieństwem możemy uznać to osobny pełnoprawnym prezentem, będąc w innym mieście, będzie w stanie zadowolić człowieka w takim samym stopniu, jak gdybyś był w pobliżu.

Bukiet róż

Uwaga: ilość кустовых roślin jak гипсофил lub szparagi uważają za sadzonek.

Teraz uważnie spojrzeć na naszą osobę. Jeśli ona jest blond, to jest najbardziej korzystne będą ją zdobią kremowe, jasne i delikatne odcienie. Płomienny temperament brunetki wesprą czerwone i czerwone kwiaty, шатенки będą zadowoleni, fioletowym i бардовым odcieni w bukiecie.

Typowe rośliny ozdobne — wartości

Odmian tych pięknych stworzeń bardzo wiele. W mieście zawsze można znaleźć każdy kwiat w każdej cenie. Растолкуем niektóre wartości najbardziej popularnych i dostępnych roślin:

 1. Astra – symbol elegancji;
 2. Goździk różowy – miłość;
 3. Goździk czerwony – zwycięstwo i przywództwo;
 4. Goździk biały życzy powodzenia;
 5. Goździk żółty – dając wymaga więcej uwagi, tęskni (nadaje się do wysyłki w innym mieście, jednak rzadki widok);
 6. Gerbera – gra, emocje, komplement, wyrażenie sympatii;
 7. Czerwony tulipan – pozdrowienia;
 8. Żółty tulipan – pragnienie, aby podkreślić czarujący uśmiech;
 9. Róża:
 • szkarłat – pasja, miłość;
 • różowy – szczęście;
 • kremowe – harmonia i trwałość;
 • biały – czystość i niewinność;
 • Lilia pomarańczowa – tajemniczość;
 • Biała lilia – niewinność;
 • Żółty – oryginalność;
 • Orchidea – troska, miłość.
 • Uwaga: nie do każdego święta pasuje każdy kolor. W jednym przypadku, można z powodzeniem преподнесете prezent, a w innym może to źle zrozumieć.

  Bukiety na uroczystości

  Pierwszy rodzaj imprezy – wesele. Na ślub zawsze dają kwiaty zdobią maszyny, stoły i sale bankietowe, a bukiet panny młodej – pojedynczy symbol. Do wszystkiego trzeba podchodzić poważnie. Kwiaty i prezenty nowożeńcom dają wszystko na podstawie swoich możliwości. Czy są jakieś określone zasady życzenia na ślub? Oczywiście, nikt cię zmuszać ich dawać nie będzie, ale jeśli zdecydujesz się podarować taki prezent, to zróbmy to maksymalnie efektywnie i elegancko.

  Ślub – to starożytny rytuał. Ale w dzisiejszym społeczeństwie często odchodzą od tradycji, to święto staje się świeckim, w mieście trudno nadążyć za rytmem. Niezmienny jest tylko bukiet w rękach panny młodej. Na ślub jego wybierają ze szczególnym drżeniem, bo on uzupełnia obraz, dostosowując go do perfekcji. Tak jak jest to symbol, coś wybrać na ślub warto na podstawie znaczenia kolorów. Przy wyborze koloru można się nie ograniczać, każdy, kojarzący się z więc kolor będzie pasował. Szczególnie modne w tym sezonie бардовые i zakurzone odcienie podkreślają wyrafinowany styl. Większość bukietów w rękach panny młodej składa się z róż, w sezonie – z pionów lub stokrotki. Piękne nowości – obwisłe bukiety.

  Bukiet na ślub

  A oto goście na wesele nowożeńcom mogą podarować kwiaty, wybierając w rozumieniu:

  • Ландыши – symbolizują wierność;
  • Róże białe lub różowe – czystość i niewinność;
  • Dalie i piwonie – radość, witalność;
  • Rumianek – wierność, miłość i rodzina.

  Można tworzyć całe prezenty z kwiatów. Dają kosza z tymi pięknymi roślinami, duże i miniaturowe, w dekoracji sali można zastosować rzeźby z ozdobnych kwitnących roślin.

  Ciekawe: na ślub kwiaty można dać i narzeczonego. Wtedy bukiet muszą być długie łodygi, dominujące odcienie, zielony, biały, niebieski, czerwony, fioletowy.

  Kwiat w smokingu

  Nie dzielcie się na ślub kwiaty żółte odcienie. Są one zawsze związane z rozłąką Niepożądane dać calla, czerwone róże i goździki, rośliny w doniczkach. Unikaj pachnących kwiatów, na przykład lilii. To, jak zwykle, alergeny, od nich może boleć głowa, w dusznym pomieszczeniu, tym bardziej gryzące zapachy będą tylko przeszkadzać. Dlatego na ślub to nie jest najlepszy prezent.

  Bukiet żółtych róż

  Obchodzą wesela głównie w mieście, w wysokim tempie, dlatego nie zawsze jest wygodnie nosić ze sobą ogromne bukiety, kwiaty i prezenty. Starannie rozważyć przed tym, jak prawidłowo dać kwiaty nowożeńcom. W innym przypadku zrezygnuj z takich rozmiarach i raduj się w inny sposób.

  Na urodziny mamie, naszym głównym kobiecie, podjęta dać kwiaty różowe odcienie. Tak właśnie podkreślamy całą czułość i miłość w stosunku do niej. Można podarować kwiat lotosu – symbol mądrości, długowieczności i zdrowia. Tata córka może przedstawić na jubileusz bordowe i fioletowe astry.

  Bordowy astry

  Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pogratulować człowieka osobiście, na przykład, jesteś w innym mieście, to można zamówić dostawę zdalnie. W ten sposób można uczynić damę serca, pozostawiając tajemniczą notatkę i nie wymieniając jego imienia. Prezenty z kolorów, a także dostarczają w innym mieście, to wywoła najbardziej żywe emocje.

  Sztuczne czy żywe?

  W pewnych stowarzyszeń i cech sztuczne kwiaty dają bardzo rzadko. Jednak tradycje i etykieta nie przeszkadzają, sztuczne rośliny są symbolem długowieczności i nieograniczonej energii życiowej. Jak prawidłowo dawać kwiaty, martwe, sztuczne? Możesz złożyć z nich ramki, kosze i wiele innych, wtedy uzyskuje prezenty z kwiatów. Jeśli na zewnątrz jest mróz, żywe bukiety nie донесете, wtedy wymieniamy je na piękne sztuczne. Ale oto dostawę takich kolorów w innym mieście, nie musisz robić.

  Domowe kwiaty

  Sztuczne pąki mogą być stosowane nie tylko do bukietów. Bardzo naturalnie wyglądają w doniczkach, za nimi nie trzeba dbać i pilnować wzrostu. Ponadto, sztuczne kwiaty są znacznie tańsze prawdziwych. Zestawy ze sztucznych kwiatów szwaczka mogą użyć do dekoracji, wystroju wnętrz, odzieży i wiele innych.