Jak zapakować prezent w papier samodzielnie?

Często możemy przedstawić i otrzymujemy prezenty. Czasami wygląd prezentu, jest dziełem sztuki. Opakowanie na prezent, zawiera oszczędny, fascynujący proces. Przy składaniu prezent trzeba wziąć pod uwagę następujące:

  • pomysły dekoracji;
  • rodzaje papieru;
  • pudełka;
  • wystrój wnętrz.

Jak zapakować prezent. Pomysły dekoracji prezent

Jak zapakować prezent w papier, istnieje wiele ciekawych pomysłów. Do dekoracji są z różnych materiałów: papier o różnej fakturze, wypełniacze, taśmy, muszle, kamienie, koraliki. Materiały mogą znajdować się pod ręką: skrawki tkaniny, skóry, kolorowe guziki, tasiemki, cyrkonie. Tutaj można wykazać dużą fantazję w projektowaniu opakowań. Wygląd zależy od wieku i zainteresowań odbiorcy. Rodzaje opakowań są podzielone na papier, кулечки, opakowania, pudełka o różnych kształtach.

Męski prezent nie zaleca dekoracji jest bardzo jasny i mocować na nim ogromne łuki. Prezent dla kobiety może być bardziej kolorowe, zaleca się używać kolorowe wstążki i cyrkonie.

Jak zapakować prezent w papier samodzielnie?

Wskazówka: «Wybierając opakowanie, liczy się uroczysta okazja. Dla każdego święta mają swoje symbole. Dla prezenty stosuje się wiele błyszczącego papieru i kolorowych ozdobnych kulek i serpentyny. Święto 8 marca, dzień Świętego Walentego, są serca, koraliki, амурчики».

Sposoby pakowania nie tak dużo, w większości są one standardowe. Główna ozdoba to sam papier i elementy dekoracyjne. Pięknie zaprojektowane paczkę, wzmocni wspólne radosne wrażenie. Do wyboru papier prezent trzeba zgodnie z nadchodzącym świętem. Dla dziecka prezent można zapakować w kolorową, radosną papier z wzorem. Zwykle takie zestawienia związane z szerokiej taśmy i robią wielki łuk.

Modne stało się korzystanie z techniki scrapbookingu z użyciem kawałków tkanin, guzików, prasowych i książkowych stron, нотное list. Na taką opakowanie zadają aplikacji, przyklejony dziecięcy rysunek lub zdjęcie.

Dla miłośników samochodów, dobrym stylu na prezent, będzie mały samochód lub brelok. Dla sportowców – symbole sportowe lub sportowe.

Opakowanie na prezent

Dla młodej dziewczyny, lepiej wybrać delikatne odcienie, z drobnym wzorem, bardzo popularny kwiat tematyka. Ślubny prezent owinięty w papier bieli, beżu odcienie, związane z satynową tasiemką. Na taśmie można własnymi rękami nakleić ozdobne serduszka, perłowe koraliki i cyrkonie.

Bardzo popularna крафтовая papier, prosty sznurek. Powierzchnia jej ożebrowaniem i szorstka. Oryginalnie będzie wyglądać prezent wykonany własnymi rękami w postaci skrzynki pakietu. Do końca kreski i bardziej przekonujący w pakiecie, pięknie обвязанным liny, można umieścić pieczęć.

Oryginalny wygląd nabierze prezent, jeśli go zawinąć w kawałek faktury, grubej celulozy. Zwykle taka papieru jest używany klej silikonowy broń. Tak jak w prosty taśmą nie można skleić linii zgięcia.

Aby zmienić rzeczy, trzeba wziąć kawałek papieru, odciąć potrzebną ilość, biorąc pod uwagę dodatki na stopy szyny, umieścić даримую rzecz środku odcięta przedmiotu, obracając ją «twarzą w dół. Krawędzi opakowania prostokąta подворачиваем i zaklejania taśmą dwustronnie. Musimy starać się wyprostować wszystkie fałdy, maksymalnie mocno naciągnąć papier. Otrzymaną paczkę, odwracam taśmą lub warkocz.

Opakowanie na prezent

Markowe pudełko na prezent

Własnoręcznie można zrobić kwiaty z resztek tkaniny, będą pięknie komponować się z folią. Букетиком kolorów można zmienić kartonowe lub drewniane pudełko. To sprawia, że rzeczy szczególne znaczenie, bardziej reprezentacyjny wygląd.

Pudełko można też zrobić własnymi rękami, ale to jest długie i żmudne zajęcie. Lepiej kupić gotową i których możecie następnie zmienić jej elementami dekoracyjnymi. Jeśli даримая rzecz kosztowna lub ma nieregularny kształt geometryczny, to skrzynia będzie dobrym rozwiązaniem. Własnymi rękami jej owinięty w folię, papier, tkanina lub po prostu umieścić w upominkowy pakiet.

Skrzynia, wymaga nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i wewnętrzny. Do tego jest różnego rodzaju wypełniacze: wióry, drobne kawałki papieru, siano, suche listki. Jako słodkiego wypełniacz używają cukierki. Ładnie wygląda wypełniacz z koralików. Będzie to miało znaczenie w nowy rok i boże narodzenie wakacje. Cienki papier тишью nadaje się do pakowania, jako wypełniacz.

Opakowanie na prezent

Wskazówka: «biżuterię w zwyczaju dawać w małej aksamitnej pudełku. Jeśli opatrzyć jej złoty lub серебреной nicią, przykleić koralik, opakowanie będzie wyglądać bardziej estetycznie i elegancko».

Są pola, okrągły kształt, są bardzo oryginalny wygląd. Przy перевязывании taśmą okrągłe pudełko, należy zrobić ustalający mocowanie klejem. Tak jak wstążka może łatwo zsunąć z powierzchni. Naturalnie wyglądają gałązki z owocami jarzębiny, gałązki mimozy i berberysu, ich więzi z oplotem lub suchej.

Papier do pakowania w szerokim zakresie przedstawiono w każdym papeterii i księgarni. Ruszyć, wybrać inny wariant wyglądu prezentu. W każdym domu znajdzie się kawałek płótna, tkaniny denim, stary sweter. Stosując ten materiał, można stworzyć niepowtarzalny prezent, z niezwykłym designem.

Wskazówka: «Ładnie wygląda naturalny materiał. Szyszki, gałązki, cynamonu, zboża, kasza, kłosy – wszystko to pozwala nadać prezent indywidualność. Jeśli, owinąć w folię papier prezent prezent, to taki wystrój bardzo się przyda».

Papier полисилк, stosowane do pakowania miękkie i nietypowego prezentu. Jest z siebie folię pokrytą farbą, kolor bywa metalik z różnymi odcieniami. Atrakcyjnie i niezwykle wygląda rzecz, owinięta w postaci dużej cukierki. Do takiej formy idealny miękki materiał полисилк.

Można użyć odbiór dekoracji prezentów, w kilku różnych fakturze wartościowych. Mieszczą się one w różnym kierunku, z gładkimi fałdy, śledzić wyciętymi krawędziami, które znajdują się w kwiatach lub wstążką.

Opakowanie na prezent

Papier czerpany

Co by nie być powszechne, papier można wykonać własnymi rękami, rzemieślnicy produkują opakowania arcydzieła u siebie w domu. Stworzony przez projektantów produkt, ma niepowtarzalną strukturę, sprawiają, że jest z celulozy, z ryżu z tkanki odpadów. Заворачивая prezent w tkankę, wykorzystują różne węzły. Wyglądają niepowtarzalną ozdobą, dodają tajemniczości zbliżającego się święta.

Na autorski arcydzieło zadają rysunek ręcznie lub metodą tłoczenia, piszą wiersze lub życzenia. Taki papier jest piękna i jest drogie, używane nietypowy wystrój w postaci kolorowych перышек, muszli, motyli, ptaków. Niezwykle wygląda ozdoby z liści скелетонов, są one malowane w różne kolory.

Opakowanie na prezent

Opakowanie wymaga odpowiedniej dodatki, koronki, bukietów kwiatów, małe figurki. Najważniejsze, że były one zgodne z stylu prezent.

Wyłącznie wygląda stylizacja przy użyciu przezroczystego opakowania lub szklanych naczyń.

Pięknie zaprojektowane prezent, sprawi, że interesujące dowolny даримую rzecz. Podkreślić szacunek do odbiorcy prezentu. Wyraź swoją kreatywność, wyobraźnię, dołączyć małe wysiłki, to zachwyci twoich bliskich i znajomych. Zobacz zapakowany prezent to niespodzianka, która bardzo korzystnie wygląda podczas wręczenia, pozostawia dobre wrażenie.