Oryginalny wręczenie prezentu — to gwarancja, że solenizantowi będzie podwójna przyjemność.

Aby to, co jest przyznawana, naprawdę, twoje wspomnienia na cały najbliższy rok i było potrzeby lub przynajmniej jest po prostu przyjemne, trzeba nie tylko odgadnąć, co dać. Należy dokładnie wiedzieć, jak to jest oryginalny i poprawnie zrobić. Najdroższy prezent, niedbale сунутый w ręce sprawcy uroczystości, pozostawi po sobie oskomę i nie daje możliwości, aby cieszyć się prezentem w pełni. Ale malutka puszka, która targów otrzymywał oryginalnie i intrygująco dobrze, będzie pamiętać na długo i być może dla niej nie jest nawet honorowe miejsce wśród rzeczy jubilata. Ważne jest przy tym zachować i etykiety.

Co to jest prezent?

Początkowo, prezent – dar, czyli nieodpłatne rozdawanie czegoś swojego. Z czasem słowo otrzymało wartość, która kojarzy się ze świętem. Prezent to rzecz, którą, jak tego wymaga etykieta, zostanie wręczona komuś z okazji pewnego wydarzenia. A pięknie podarować coś – znaczy zrobić solenizantowi kilka razy ładniejszy.

To ważne! Etykieta sugeruje, że trzeba dać coś, co nie skrzywdzi człowieka.

Sposobów na przekazanie swojego prezentu, a oryginalnie więcej niż dużo. Warto tylko pokazać wyobraźnię i dać się tak, jak bym chciał dostać prezent samemu.

Oryginalny wręczenie prezentu — to gwarancja, że solenizantowi będzie podwójna przyjemność.

Ciekawe dla kobiety

Oryginalne wręczyć prezent kobiecie może każdy. Ale przede wszystkim jej intryguje czekam prezentu od ukochanego. Mężczyzna jest całkiem w stanie w Dniu urodzin swojej jedynej i niepowtarzalnej zorganizować jej prawdziwe święto. Można do tego:

 1. Śniadanie podawane do łóżka i od razu wręczyć długo oczekiwany prezent.
 2. Aż ulubiona śpi, zmusić go do sypialni ogromną ilością kwiatów, a po jej przebudzeniu wręczyć jeszcze prezent.
 3. Obudzić damę serca ulubionej muzyki, pod jej dźwięki powiedzieć swoje życzenia i wręczyć jej kwiaty to, że przygotowane z wyprzedzeniem.
 4. Pogratulować rano kwiatami i miłymi słowami, a wieczorem urządzić spacer po mieście, wyjście w morze, restauracja i już tam wręczyć prezent.

Wieczór na łodzi

Uwaga! Takie sposoby przejawiania nie tylko uwagi, ale i miłości odwoływać się do romantycznej natury. Ich w pełni zezwala na to etykieta, ale tylko jeśli chodzi o bliskich ludziach. Koledzy z pracy tak dawać prezenty nie muszą.

A oto dla kobiet, które są silni duchem i lubią dominować nadają się bardziej ekstremalne pozdrowienia od ukochanych mężczyzn w Dniu ich urodzin. Tak,

 1. Pani, która prowadzi firmę, uczelnię można zrobić
 • Dzień ciszy, w którym wszystko rozwiąże jej mężczyzna: gdzie, z kim iść, co robić. Kobieta, która otrzymała porządny prezent, naprawdę, będzie szczęśliwa i zadowolona tak po ludzku poprawnie spędzić swoje urodziny.
 • Zorganizować kobiecie lot balonem, podczas którego i wręczyć prezent. Najprawdopodobniej jej nie ważne będzie, jaki on jest. Ale wspaniała atmosfera wręczenia.
 • W restauracji podczas deseru zaoferować eclair, wewnątrz którego wcześniej umieścić cenne ozdoby. Co prawda o takim oryginalnym sposobie podarować prezent poprawnie będzie ostrzec urodzinach dziewczyny, aby wypadków się nie stało.

Kolacja w restauracji

Jest jeszcze kilka sposobów na oryginalne pogratulować jego ukochany, ale nadają się one do tych dziewczyn i kobiet, którzy zawsze i wszystko ciekawe.

 • Można zorganizować quiz. Każda odpowiedź na to pytanie powinna być nagrodzona jakimś wręczeniem. Najbardziej znaczące z nich warto oddać się w finale.
 • Trzeba wyjąć damę serca w jej urodziny za miasto, do innego kraju, na wyspie, w ogóle, gdzie dość pieniędzy i tam wręczyć jej prezent.
 • Zorganizować wycieczkę z wspinanie zimowe sprzętu. I tam, w domku w stylu górskim, w nocy pod trzask polan w kominku podarować coś, co będzie jej miło zobaczyć.
 • To ważne! W ogóle, dla kobiety, która kocha swojego mężczyznę najważniejsze jest to żaden prezent, a już tym bardziej brak etykiety, a to, jak pięknie i z duszą on przyznany. Tak, jeśli nie ma pieniędzy na Ferrari, to można dać na urodziny to, na co brakuje, ale najbardziej romantyczne lub, wręcz przeciwnie, bardzo ekscentryczne.

  Wtedy kobieta będzie wdzięczna i w długach nie pozostanie.

  Intryga dla mężczyzny

  Zazwyczaj kobiety lubią dawać prezenty. I dla nich nie problem wymyślić, co przekazać i jak to zrobić oryginalnie. Bo im więcej pani kocha, tym mniej dla niej ważne, poprawnie wyda swój prezent lub nie. Kobieta może nawet trochę złamanie etykiety i, na przykład,

  1. Wręczyć się jako prezent, a w świątecznym opakowaniu.
  2. Kobieta prezent

  3. Zorganizować elegancki striptiz na urodziny swojego ukochanego, dając swój plan z jednym z elementów danej odzieży.
  4. Zwijać prezent w stos opakowań i papieru, mocno zawiązać go i obserwować, jak solenizant będzie to wszystko ujawnić.
  5. Upiec ciasto i umieścić wewnątrz jego pięknie zapakowany w płachty papieru paczkę z prezentem.

  To ważne! Zakochany mężczyzna najczęściej wolą, aby jego druga połówka w Dniu jego urodzin mogła dać samą siebie. I tutaj nie tylko intymne relacje są dostępne na myśli, ale i dobry nastrój kobiety, jej uwaga i troska.

  A w ogóle, praktycznie każdy mężczyzna – to dziecko, więc poprawnie których możecie następnie zmienić wręczenie dla niego prawie tak samo, jak dla dziecka.

  Prezenty dla dzieci

  U każdego dziecka w wieku swoje preferencje. Ale tylko dzieci w urodziny nie czekają na to, CO i JAK będą im dawać. W dobrych rodzinach dzieci w większym lub mniejszym stopniu żyją w bajce. Jej kontynuacja z kulminacją podczas uroczystości będzie najlepszym prezentem. Gdy rodzice szczerze kochają swoje dzieci, oczywiście, wiedzą, niż zdobyć jego serce. Dlatego im pozostanie tylko prawidłowo zaprezentować swój dar.

  Tak więc,

  1. Dla dziecka można
  • powiesić na urodziny w jego sypialni helu kulki, do każdej wiązanie pudełko z niespodzianką,
  • położyć prezent pod poduszkę,
  • umieścić prezent na środku pokoju.

  Dziewczyny i duży prezent

 • Dla dziecka w wieku przedszkolnym można
  • zawiesić prezent wyżej, wygeneruj go szukać,
  • pięknie zwijać prezent w ogromny stos papieru,
  • zrobić dwie takie same pudełka (ale tylko w jednej będzie odpowiedni niespodzianka), proponuję wybrać właściwą.

  Dzieci i prezenty

 • Dla dzieci szkoły podstawowej ogniwa można
  • zorganizować quiz, każdą poprawną odpowiedź – nowy prezent,
  • ukryć prezent, a szukać go trzeba kierować się lub za pomocą dopiero co znalezionych notatek,
  • wręczyć dotację z wierszem lub piosenką o dziecko.
 • Dla uczniów szkół średnich najlepszym sposobem, aby wręczyć prezent na urodziny
  • dać go tak, jak zrobili to osoba dorosła,
  • umieścić pole obok łóżka,
  • wręczyć stopniowo kilka opakowań, w pierwszym niech będzie najmniejszy prezent, a w kolejnych bardziej poważne.

  To ważne! Jeśli dawać prezenty dziecku w jego obecności gości, etykieta wymaga, aby i oni dostali jakieś prezenty.

  Jeszcze jedna zasada, których przestrzeganie jest tylko ucieszy solenizanta. W Dniu urodzin ważne jest, aby stworzyć miłą atmosferę. Niech będzie dobrej, ciekawej i trochę ekscytujące. Wtedy prezent podarować pięknie będzie łatwiejsze. I to wszystko powinno zadowolić i gościom, i sprawcy uroczystości.