Jak podarować oryginalny prezent dla bliskich lub znajomych

Temat prezentów będzie zawsze aktualne, gdyż świąt w roku całkiem sporo. Imieniny, Nowy rok, dzień Anioła, 8 marca lub 23 lutego – ich nie da się zliczyć. Ale najważniejsze – to nie jest prezent, a uwagę. Czy można w to uwierzyć, ale lepiej zrobić tak, aby twój prezent zapamiętać na długo, nie wydając na to duża ilość finansów. Oczywiście, można wykazać trochę kreatywności i podarować prezent najlepiej. Zobaczmy jak można to zrobić. Najpierw należy podzielić ludzi na kilka kategorii, bo nie zawsze nadaje się balon z napisem «I love you», unosząc się w powietrzu, lub napis na drzwiach jubilata «wszystkiego Najlepszego». Więc wychodzi na to zaledwie trzy kategorie: rodzina, przyjaciele, znajomi.

Jak podarować oryginalny prezent dla bliskich lub znajomych

Oryginalnie zaprojektowane prezent dla bliskich

Do bliskich możemy przypisać zarówno krewnych, jak i dziewczynę (chłopaka). Jak podarować oryginalny prezent swoim bliskim? Fantazja zawsze musi uczestniczyć w każdym przedsięwzięciu. Jeśli obawiasz się o tym, że pieniądze, jak zawsze, brakuje i nie kupić drogi i piękny prezent – pamiętaj! Wszystko jest w twoich rękach. Jeśli prezent potrzebuje twoja dziewczyna (lub chłopak) lub żony (męża), to jest to dość bliski człowiek, którego znasz już dobrze i doskonale pamiętacie jej (jego) gusta.

Wskazówka: «Nawet jeśli w ogóle pieniędzy nie ma, jest zawsze w modzie tzw. Hand Made (diy własnymi rękami)».

  • Napełnić helem (lub dymu) kulki, które można wtedy puścić w niebo. I poślij solenizantowi napisać na każdym z nich swoje pragnienie, które na pewno się spełni.
  • Przygotuj miejsce, w którym chcesz pogratulować twojej bliskiej osoby.
  • Umieść we wszystkich zakątkach notatki z podpowiedzi i małymi nagrodami (na przykład w jednej конфетке w każdym miejscu). Nie ma znaczenia ile masz lat, to będzie wyglądać romantycznie i cudownie w każdym wieku. W ten sposób można podarować oryginalny prezent, i twój bliski człowiek będzie zadowolony.

Prezent pieniądze

Oryginalnie zaprojektowane prezent dla znajomych

Przejdźmy do tego, jak podarować oryginalny prezent swoim znajomym. Tu już fantazję można nie trzymać, bo przyjaciele to tacy ludzie, którzy rozumieją wszystkie twoje humorystyczne życzenia. Sam prezent nie ma znaczenia, najważniejsze – to jak go złożysz. Najprostszym i oryginalnym prezentem będzie to, że skradanie się zebrać wszystkich swoich bliskich, swojego przyjaciela i powitać go od wszystkich razem. Tylko to powinno być zaskoczeniem.

Jeśli można pogratulować go w jego mieszkaniu lub domu – to będzie całkowitego zaskoczeniem. Zrób duplikat go klucza i w dniu jego urodzin przygotuj wszystko do zbliżającego się święta. Tylko zanim coś planować warto powiedzieć mu, że nikt tego nie rozumie świętować to wydarzenie w dniu, kiedy on zaplanował. A z resztą negocjować inaczej. Wszystko razem można przygotować i ozdobić, i wymyślić oryginalne życzenia. To jest oryginalny wręczenie prezentu przypomni wam stare amerykańskie komedie.

Oryginalny prezent

Jeśli Urodziny przypada na wiosnę lub lato, to nawet bardzo dobrze. Znajdź odpowiednie miejsce, które można wykorzystać jako «camping» i wyposażyć go w stylu święta. Powiesić na drzewach kartki plakaty i kulki, rozłóż koc i zaproś wszystkich znajomych, to będzie najlepszym prezentem! Można powiedzieć, że oryginalna dekoracja prezent gotowy.

Można wymyślić i żarty pozdrowienia, która rozśmieszy jubilata. Tak więc, jeśli twój przyjaciel nie ma maszyny, ale bardzo już chce go mieć – kup ją! Ale, oczywiście, w ograniczonej formie. Klucze i pilot można kupić w każdym sklepie, które całkowicie tracą za kluczyki od samochodu. W czasie obchodów ustawić samochód w odpowiednim miejscu (najlepiej na zewnątrz), a gdy przyjdzie twoja kolej pogratulować jubilata – wypowiedz przejmująca chodzi o to, że wiedział jak twój przyjaciel lub przyjaciółka marzy o własnym autem. Wręcza klucze i prowadź swojego przyjaciela do jego marzenia! Takiego prezentu nie zapomni nikt!

Oryginalnie zaprojektowane prezent dla znajomych

Trzecim punktem u nas kategoria znajomych. Tutaj można przypisać kolegów, przyjaciół, znajomych. Tak jak nie bardzo wiesz o życiu osobistym i w ogóle o życiu pewnego człowieka, z wyborem oryginalnego wzornictwa prezentu należy być bardzo ostrożnym. Najlepiej zapytaj na temat zwyczajów i specyfiki tego człowieka u tych, którzy dobrze go zna i może doradzić z wyborem prezentu i jego dalszych konstrukcji.

Słodki prezent

Najważniejsze w tej kwestii jest stworzyć intrygę:

  • Możesz dać jakiś ładny pamiątki, wyroby, ale może on być zapakowany jak matrioszka. Aby otworzyć jeden poziom – trzeba odgadnąć zagadkę lub rebus, lub odpowiedzieć na jakieś pytanie.
  • Zrób z prezentu «pole Cudów», stworzyć grę, która będzie ekscytujące i ciekawe. Prezent można podać w dowolnym miejscu, gdzie będzie ci wygodnie.
  • Najważniejsze jest przygotowanie społeczeństwa do tego typu uroczystości. Niech zbierze się duża liczba osób. To po prostu zrobić, jeśli jubilatem jest twój kolega. Każdy człowiek będzie go witać, więc można w sposób zorganizowany zrobić ciekawą grę, która spodoba się solenizantowi.

Wskazówka: «Jeśli masz ciepłe i pełne zaufania relacje z jubilatem – z nim też można wyśmiać. Na przykład, w pudełku z pod telewizora plazmowego umieścić patelnię. Oczywiście, można to robić tylko w przypadku, jeśli uważasz, że solenizant nie obrazi i potraktuje żart prawidłowo».

W ogóle, tak mówią, że nie jest najważniejsze, że dajesz człowiekowi, ważne jest to jak go przedstawił. Włącz swoją wyobraźnię i eksperymentuj na każdym kroku. Przecież w życiu i tak bardzo wiele mrocznych i codziennych chwil. Daj ludziom ciepło i uśmiech. Takie prezenty będą traktowane lepiej niż jeśli podarujesz coś drogiego, ale z smutnym widokiem. Pamiętaj, że bym nie dał, trzeba to owinąć w «radość i śmiech»!