Jak pięknie podarować pieniądze – ręcznie banknoty ze smakiem

Wiele zazwyczaj uważają, że dawanie pieniędzy – to tylko zły sygnał, że jest to przejaw braku szacunku w udziela i w ogóle przejaw braku oryginalności. W rzeczywistości wcale tak nie jest. Często można się pomylić, źle wybrać odpowiedni prezent na urodziny. A oto pieniądze – jest to swego rodzaju uniwersalny kompromis. Ale prawda jest taka, że pieniądze i naprawdę nie można dać się tak po prostu. Trzeba je dać oryginalne, piękne, aby proces darowizny wyglądał nie gorzej niż w jakikolwiek inny prezent. I jest kilka ciekawych podejść do tego, jak «zapakować» ten «prezent». Za najbardziej atrakcyjne z nich. Tak więc, pięknie i miło dajemy pieniądze.

Jak pięknie podarować pieniądze – ręcznie banknoty ze smakiem

Origami

Trochę nietypowy wariant, który może zaskoczyć i zadowolić. W japońskiej sztuce składania różnych skomplikowanych kształtów z papieru cały kierunek poświęcona składanie ciekawych rzeczy z banknotów. Na przykład, z jednej banknoty można złożyć:

 • motyla;
 • pierścionek z brylantem;
 • garnitur;
 • serduszko;
 • kwiat i wiele innych.

Oto jeden z przykładów, jak złożyć banknot przed tym jak podarować jej na urodziny:

Taki prezent, wydawałoby się, zawsze jest dobry, ale ma tylko jeden minus – po rozłożeniu banknot będzie wystarczająco miętą. Zresztą, to nie jest tak krytyczna, bo prezent od n zmieni swojej wartości.

Oryginalna pocztówka

Można też zrobić kartkę, ale nie tradycyjną, a oryginalną, niezwykłą. Należy jak ktoś umie pokonać fakt, że w nią zainwestowane pieniądze. Być może ich będzie trzymać się jakiejś akcji lub nawet bohater memów – bądź wyobraźni, albo przypomnieć sobie, co w tym przypadku będzie ładniejszy tylko zobaczyć się solenizantowi i dokonaj wyboru na podstawie jego preferencji. Na zdjęciu poniżej jeden z przykładów takiej kartki.

Pocztówka z pieniędzmi

Размениваем pieniądze

Jeśli chcesz podarować pieniądze naprawdę niezwykłe, jeśli chcesz, aby twój prezent na urodziny z pewnością wywarł niemałe wrażenie, to nie warto dawać wszystkie rachunki. Zamiast tego potrzebuję drobne jej na wiele mniejszych. I wtedy to daje dokąd dużą swobodę działania, będziesz mógł podarować prezent gdzie dużą ilością opcji.

 1. Bank. Wypełnić słoik dużą ilością banknotów – jest mało prawdopodobne, można znaleźć najlepszym rozwiązaniem, aby «zapakować» pieniądze. Inna opcja – napełnić nimi butelkę. Solenizantowi będzie się wydawać, że prezent droższy, niż jest, ale nawet upewniając się w odwrotnej kolejności, nie będzie rozczarowany, bo wszystko wygląda szalenie oryginalne.
 2. Balon. Kolejny spektakularny opcja, jak dać banknoty. Ubić je balon, który następnie nadmuchać. Możesz nawet zdobyć kilka balonów – i, w razie potrzeby, efektywnie je wybuchnąć przy gościu.
 3. Drzewo pieniądze. Istnieje kilka opcji, jak można zrobić stylizowane drzewo pieniądze. Pierwszy – narysować na kawałku tektury broń, a następnie skręcając banknoty dokładnie listki, przykleić je do gałęzi. Inną opcją jest wziąć wysoką banku lub wazon i szczelnie włożyć w niego mnóstwo pieniędzy, uformowanych stożkiem, aby wyszła oryginalna szwedzka. Taki prezent będzie bardzo reprezentacyjny i przyjemne.
 4. Walizka. Kolejny klasyczny wariant, jak można dać pieniądze – ubić nimi walizkę. Dokładniej, duża jego część musi być pełen papierem, wielkości banknotów, a prawdziwe pieniądze powinny leżeć wierzchnią warstwą. Nie należy drukować kopie pieniędzy nawet w żartach – prawo w tym zakresie jest bardzo rygorystyczne.

Walizka pieniędzy

Niezwykłe opakowanie

W końcu, nawet dla małych ilości banknotów, aby efektywnie podarować na urodziny, można zrobić niezwykłą, i презентабельную opakowanie. Wtedy prezent będzie wyglądać do szaleństwa oryginalne jak na żywo, jak i na zdjęcia, które pozostaną z dnia urodzenia. Oto kilka dobrych opcji:

 • Skarb piratów. Kup piękny kuferek. Nie musi on będzie wielki, najważniejsze, aby wyglądał atrakcyjnie. Ubić go wszelkiej blichtr – tanie koraliki i inne ozdoby, które mogą zająć dużo miejsca. No a na widocznym miejscu umieścić pieniądze. Albo, wręcz przeciwnie, głęboko je zakopać, aby prezent niósł w sobie element rozgrywki.
 • Ogromne pudełko. Można podarować twój prezent na zasadzie matrioszki. Umieścić pieniądze w małe pudełko, jej – już w pudełku więcej, jej – w pudełku jeszcze więcej – i tak dalej – aż do naprawdę imponujących rozmiarów pudełka. Taki prezent zaskoczy i рассмешит obdarzył, gdy ten będzie warstwa za warstwą zbliżać się do tego, co znajduje się w niewielkiej głębokości.
 • Ramka do zdjęć. Można podarować na urodziny człowiekowi ramkę do zdjęć, ale zamiast zdjęcia umieścić tam banknot. Dla komicznego efektu należy dodać комическую napis, na przykład, «rozbić w nagłych przypadkach» – lub coś w tym stylu. Ale nie zapomnij, aby zapakować prezent, aby nie «zaciągnąć się» niepotrzebnie swój prezent.