Jak oryginalnie zapakować prezent na urodziny i inne święta

Twój prezent krewnego lub przyjaciela, kobiecie lub mężczyźnie może uzyskać wysoką ocenę w zależności od małego dodatki – piękne opakowania, dobrane ze smakiem i zgodnie z jego treścią. To daje bezpieczeństwo i estetyczny wygląd подношению, tworząc świąteczny nastrój w dniu urodzin lub innej uroczystości. Jeśli prezent zostanie zapakowany niezwykle – z kroplą kreatywności i indywidualnym podejściem, to ci gwarantuje pozytywne wrażenie od niego jeszcze do obierania.

Opakowanie «zgodnie z zasadami»

Nowoczesny przemysł oferuje nam tysiące możliwości pakowania – miękkiej, twardej, kolorowy itp. Jednak przed bezpośrednim wyborem tego, jak oryginalnie zapakować prezent z tej odmiany, należy wiedzieć, małe niuanse i «tajemnice» tego dość cienkiego sprawy.

Podstawowe i dodatkowe materiały

Standardowe pudełka, w których przedmiot był sprzedawany w sklepie, a nawet tradycyjne, odzież шкатулочки dawno odeszły w przeszłość, wyglądając banalne i nie ciekawe. Teraz produkcja materiałów opakowaniowych może dostarczyć wiele możliwości jak samo w sobie, jak i dla lotu osobistych fantazji. Mogą to być:

 • Specjalne pudełka różnej fantasy formy z zastosowaniem różnego rodzaju rysunków, tłoczone, elementy lakierowania itp.
 • Torby z polietylenu, ozdobione nadrukiem odpowiednich święta rysunki na urodziny albo jaki inny święto — Nowy rok, itp.,
 • Papier do pakowania w kolorze, w jednolitym kolorze, błyszczące,
 • Tkaniny torby o różnych kształtach i oryginalnego projektu,
 • Okucia – taśmy materiałowe i papierowe, a także gotowych dekoracji w postaci kwiatów, dżetów, itp.

Twój wybór może zatrzymać się na twardą lub miękką, opakowania z tektury, folii, papieru, tkaniny w innym połączeniu. Przy tym wcale nie musisz robić tego sam – wiele specjalnych warsztatach z przyjemnością oferuje usługi doświadczonych pakerów.

UWAGA! Jeśli masz zamiar podarować prezent renomowanych obywatelowi, to wszystkie pytania opakowania lepiej rozwiązać w specjalnej kabinie, a oto prezent dla bliskiej osoby można złożyć samodzielnie, uzupełniając go czymś oryginalnym «od siebie». To jest dodatek jeszcze raz udowodni swoją uwagę do jego tożsamości w uroczysty dzień.

Jak oryginalnie zapakować prezent na urodziny i inne święta

Cechy kolorów

Kolor pola lub pakietu musi nie tylko prowadzić świąteczną atmosferę, ale również spełniać inne funkcje:

 1. Tradycji święta: rysunki serca są uważane za tradycją na ślub i walentynki, Nowy rok zakłada więcej błyszczących elementów, a w dniu urodzin lepiej odwołać się do osobistych preferencji.
 2. Osobowości obdarzył: jasne kolory i jasne fragmenty bardziej pasują do kobiet podłodze, mężczyzna zwykle zbierane surowość i styl, dziecko – cartoon zdjęcia i delikatne kombinacje. Dla dobrego przyjaciela można zrobić prezent super, a jeśli między wami relacje, to lepiej wybrać neutralny styl.
 3. Wartości kombinacji kolorów, któremu wiele ludzie przywiązują dużą wagę:
 • Zielony i niebieski są uważane za neutralne i «guzów»,
 • Żółty dodaje prezent pewne несерьезность, ale wygląda dobrze tylko w połączeniu z innymi kolorami, a, na przykład, ukochaną kobietą może być przyjęty obawia się,
 • Zdecydowany i odważny czerwony pasuje na każde święto (w szczególności na urodziny) i zwykle nie wygląda na dużych prezentach,
 • Purpurowy oryginalny, ale może jak nie każdy,
 • Ciepły brązowy zwykle nie postrzegane jako świąteczny i uroczysty.

UWAGA! Złote i srebrne kolory najlepiej używać tylko w postaci elementów dekoracji, w połączeniu z innymi, mniej pretensjonalne kwiatami.

Opakowanie na prezent własnymi rękami

Oryginalne opakowanie własnymi rękami

Decydując się zapakować świąteczne podarki samodzielnie, można stworzyć naprawdę prawdziwe arcydzieła – trzeba tylko dołożyć trochę umiejętności i wyobraźni.

Zalety minimalizmu

Najprostszy i najszybszy sposób niezwykle których możecie następnie zmienić prezent jest oprócz gotowych opakowań oryginalnym elementem własnej produkcji. Mogą się nimi stać:

 • Łuk z jednej taśmy lub sznura lub w połączeniu z jednym-dwoma innymi, w kontrastowym kolorze. Przy tym taśma może obejmować pudełko lub pakiet dookoła kilka razy, lub po prostu stały w postaci broszki.
 • Pędzle i pompony własnej produkcji,
 • Naklejki i naklejki odpowiedniego okazji treści,
 • Piękna pocztówka «Jubileusz», «urodziny», «Idealnego mężczyzny», itp.

Opakowanie na prezent własnymi rękami

CIEKAWE! Nawet sama owinąć może zawierać małą niespodziankę. Na przykład, e może wymienić podkładki lub dla bliskiej muzyce człowieka — tony blachy, обвязанный ładną wstążką.

Kreatywność

Sama idea opakowanie może zawierać w sobie możliwości zaskoczyć i zaimponować tym, kogo przeznaczony jest prezent. Tak więc, na przykład, można utworzyć:

 1. Opakowania do butelki lub innego butelki z jasnego szalik. Koronki, ukradł lub rodzaju «falbanką», jest nie tylko dekoracją, ale i chroni szklany przedmiot przed uszkodzeniem. Taka szalik można zamocować na butelce broszka lub taśmą.
 2. W urodziny bliskiego krewnego lub przyjaciela można ozdobić pudełko z prezentem pamiątkowymi zdjęciami, które wywołają pozytywne emocje i wspomnienia.
 3. Niezwykle wygląda projekt drogie rzeczy w elementy naturalnych materiałów – na przykład, pierścionki czy broszki w скорлупке orzecha włoskiego.
 4. Prezent dla mężczyzny może być dostarczony w postaci koszulki-koszulki z papieru w dowolnym kolorze, ozdobione napisami i prawdziwymi пуговками.
 5. Dziecka w dniu jego urodzin łatwo zadowolić zwykłym monochromatyczne skrzynią, zakamuflowany pod bałwana lub jakiegokolwiek zwierzęcia, a także obszernych elementów origami.

Opakowanie na prezent własnymi rękami

Metody te pomogą podarować komuś najprostszym pamiątka, złożywszy nie mniej zabawy niż z najdroższych rzeczy. Poszukaj, bądź kreatywny i sam znajdziesz wiele możliwości, jak przekształcić zwykłe pudełko w prawdziwy exclusive – wyjątkowe dzieło własnej twórczości.