Postanowili dać pieniądze na urodziny lub inną uroczystość — zrób to oryginalne

Po otrzymaniu zaproszenia na ślub, rocznicę i po prostu urodziny, więc za każdym razem zastanawiamy się, co dać. Dobrze, gdy solenizant od razu odpowiada, że chciałby dostać jako prezent. W większości pytanie pozostaje otwarte, a gość zaczyna boleć głowa od myślenia, z jakim upominek przybyć na uroczystość. Coraz częściej możemy po prostu poprzestajemy zakupu koperty i wkładamy w niego pieniądze. Przy tym istnieje wiele pomysłów, jak można podarować oryginalny banknot.

Kiedy nie należy dawać pieniądze

Pieniądze wydają się nam uniwersalnym prezentem na wszystkie uroczystości, ale nie zawsze poprawnie przyjść na urodziny i inne uroczystości z kopertą. Czasami taki prezent może wywołać zdziwienie u поздравляемого, w innych przypadkach to nie będzie spełniać podstawowe zasady etykiety.

Po otrzymaniu zaproszenia na urodziny od swojego szefa raz rzuć pomysł na prezent w kopercie. Pieniądze mogą urazić jubilata: on zdecyduje, że nie starał się przejść po sklepach w poszukiwaniu prezentu. Butelka elitarnego alkoholu, według zainteresowań, na przykład, wędki lub kolekcja muzyki klasycznej będą najlepszym prezentem, niż dwa-trzy banknotów.

Postanowili dać pieniądze na urodziny lub inną uroczystość — zrób to oryginalne Nie warto i małżonkom, aby zachwycić swoich połówek prezent w postaci chrupiącego koperty. Szczególnie śmiesznie to wygląda, jeśli masz całkowity budżet. Jeśli u żony na rocznicę, i oszczędzasz pieniądze i chciałbyś podarować futro lub biżuteria. można wręczyć żonie i koperty z pieniędzmi, ale należy zaznaczyć, że w najbliższych dniach odwiedzić sklep jubilerski lub salon futra.

Kiedy człowiek otrzymuje w darze obraz, wazon lub inne przedmioty, może się tylko domyślać o wartości prezentu. Zawartość koperty jest odczytywana raz, dlatego, dając pieniądze, musisz być pewien, że ich liczba nie skrzywdzi поздравляемого. «Darowanemu koniowi się w ustach nie patrzą» — można powiedzieć. Patrzą, myślą i robią wnioski – oto czym zajmują się nowożeńcy teraz w noc poślubną. W przypadku braku dużych możliwości finansowych, ciesz sprawców święta jakimś zakupiony w sklepie towar. Przydatna rzecz może kosztować tanio, a zapakować ją pięknie można i własnymi rękami.

Jak oryginalnie podarować prezent pieniędzmi

Dobrze, gdy jest opcja pogratulować zdrajcy pieniężnych prezentem. Nie trzeba chodzić na zakupy i pakować prezent w błyszczący papier. W klatce piersiowej u każdego człowieka zgromadził wystarczająco dużo kartek, co daje możliwość nawet nie biegać za kopertą. Ale pomyślcie, byłoby ci miło, jeśli zaproszeni na wakacje tak odnieśli się do przygotowania prezentu? Zmieniać stereotypy, że pieniądze otrzymywać zawsze miło, zrób to sam proces wręczenia oryginalny i niezapomniany.

Pieniądze w prezencie

Pocztówka-koperta własnymi rękami

Jeśli jesteś konserwatywny myślisz, że pieniądze powinny дариться tylko w pocztówce lub kopercie, zrób opakowanie na prezent własnymi rękami. Za wzór można wziąć jedną ze starych pocztówek, uzupełnienie jej osobistym życzeniem, ze słów wyciętych z papieru. Trójwymiarowe obrazy, zdjęcia z jubilatem, cyrkonie, taśmy ozdobne, gliniane róże – zobacz, co masz w szafie i przystąpić do produkcji pocztówek.

Pocztówka dla pieniędzy

Butelka – osobisty bank jubilata

Wszyscy przyzwyczaili się do копилкам w postaci słoików z dżemem, świnie i inne zwierzęta. Można zrobić oryginalny prezent: wziąć zwykłą opisania butelkę i umieścić na niej zdjęcia z wizerunkami różnych walut. Jako niespodzianka umieścić w niej złotówki, dolary i euro. W dodatku w mowie powiedz solenizantowi, że jest to jego osobista magazynu, gdzie może gromadzić pieniądze, wydanych w różnych krajach. Jeśli chcesz wysłać kartkę dziewczynę, nie leń się i udekoruj butelkę kamykami lub cyrkonie jak na zdjęciu, tak, ona na pewno znajdzie się na jej toaletce lub klatce piersiowej.

Butelki-skarbonka dla dziewczyny

Pudełko z pierścionkiem, a w rzeczywistości kubek z pieniędzmi

Jeśli chcesz zaintrygować jubilata, a prezent państwa są pieniądze, kup ciekawą kubek z uchwytem, jak pierścień. Wyobraź sobie, że daje się solenizantowi pudełeczko, a w nim leży pierścień z kamieniem. Spójrz na zdjęcia, jak się prawdziwym wygląda pierścień. Tylko nie od razu się uda u поздравляемого dostać «biżuterię», po niektórych wysiłku zorientuje się, że w opakowaniu znajduje się kubek, a pieniądze na nią jako pocieszenie galerię jubilata. Nie warto dawać taki prezent ukochanej, która czeka na twoje propozycje. Wieczór w tym przypadku może zakończyć się łzami.

Ozdabiać banknoty pieniężne drzewo

Drzewo pieniądze – zawsze znana roślina. Jeśli nie wiesz, jak oryginalnie wręczyć pieniądze na jubileusz, pomoże ci to. Kup roślina, a jak ozdobić go walutą, podpowie fantazja. Można dołączyć banknoty do liści, można zwinąć pieniądze w kanaliki i się nimi ozdobić garnku. Można haftować drzewo na płótnie, jak na zdjęciu, i ozdobić banknoty.

Gratulując, powiedz toast, że drzewo pieniądze zawsze przynosi zysk właściciela, za nim trzeba dbać, i wkrótce jego posiadacz może nie działać, a po prostu strzelać «owoce». Jako dowód cytuje B. Franklina: «Pieniądze mają zdolność rozmnażania się».

Papierowe drzewo pieniądze

Balon z niezwykłą zawartością

Oryginalny prezent na rocznicę – rzeźby z balonów. Z nich teraz robią bukiety kwiatów, kształtów, zwierząt i cyfry z wiekiem jubilata. Podstawę rzeźby można zainwestować pieniądze, jeśli balon jest przezroczysty, jak na zdjęciu, zadbaj aby prezent pięknie tam wyglądała. Nie bardzo imponująco wyglądają dwie samotne duże banknoty, tak i kupa полтинников też może powodować chichocze. Współpracować z tymi, którzy chcą podarować юбиляру pieniądze, ale znajduje się w wątpliwościach, jak je przedstawić.

Inwestujemy pieniądze w balony

Dajemy pieniądze miłośnik nowych technologii

Pieniądze można dać, nie inwestując je w kopertę. Praktycznie u każdego człowieka teraz są karty bankowe i faktury elektroniczne. Chcesz uczcić człowieka na samym początku? Wcześnie rano lub w nocy? Można przetłumaczyć поздравляемому pieniądze na konto nie wychodząc z domu. W ten sposób można pogratulować i ukochaną dziewczynę, ilustrując tłumaczenie komunikatem, że te pieniądze do tego, aby ona nie odmawia sobie niczego dzisiaj. Ulubioną będzie zadowolony, zwłaszcza, jeśli ona wieczorem otrzyma jeszcze jeden prezent, coś ze sklepu jubilerskiego.

Cukierki z niespodzianką

Oryginalny których możecie następnie zmienić podarunek można za pomocą pudełka czekoladek: w sklepach sprzedawane są słodycze «Rafaello» w pięknych opakowaniach. Skręć banknoty w postaci rurki i obwiążcie ich atłasowymi wstążkami, tak jak pokazano na zdjęciu. Uzupełnić prezent można życzenia, napisane na kolorowych kartkach. Poza Rafaello można wybrać producenta innych cukierków, mających również nietypowe opakowania:

  • John & Kira’s,
  • Coffee House,
  • LINDT Lindor,
  • Ferrero Rocher.

Czekoladki Rafaello

Pluszowe opakowanie na prezent pieniędzmi

Często zapraszają nas na urodziny młodszych członków rodziny. Jedne dzieci są nam bliskie, i znamy ich pragnienia i marzenia, innych dzieci gratulacje, bo przyjaźnimy się z ich rodzicami. Nie wiedząc, że dziecko chce dostać się na swoje święto, można wykupić pół sklepu dziecięcego, a nie zgadywanie z prezentem.

Miś

Można wręczyć solenizantowi, a raczej jego rodziców, pieniądze, ale trzeba je zapakować oryginalne i nietypowe. Kup pluszowa zabawka z кармашком z tyłu, zwykle pod zamkiem kryje się silnik gry. W to oddział można umieścić kilka banknotów. Nie zapomnij, aby podpowiedzieć rodzicom, że wewnątrz zabawki znajduje miły prezent. Tak samo może pogratulować mężczyzna swoją dziewczynę lub żonę: płeć żeńska, aż do pojawienia się siwych włosów uwielbiają otrzymywać misie i młodych zajęcy.

W wielu krajach teraz urodzin, tworzą listę życzeń i przekazują go swoim znajomym. W internecie istnieją już serwisy, gdzie taki arkusz prezentów może zostawić każdy człowiek. Zapraszając gości, od razu wskazuje miejsce, gdzie gość może zarezerwować prezent, aby go nie wybrał kogoś innego. W Rosji taki sposób cieszy się aż małą popularnością, dlatego częściej solenizant otrzymuje na wakacje pieniądze w prezencie. Ale przecież można to ładnie złożyć i spakować banknoty, i wtedy поздравляемый otrzyma nie tylko przydatny prezent, ale i przyjemne emocje i zachwyt.