Pieniądze — najlepszy prezent. Wszystko kosztuje zbyt drogo

Każdy z nas, przed udaniem się na okolicznościową imprezę, pojawia się kilka pytań – co się ubrać, co kupić? U mężczyzn pierwsze pytanie nie jest tak istotne, a oto drugi obchodzi i tych, i innych. Bardzo ciężko jest wybrać prezent osobie, jeśli mało wiesz o jego pasjach, hobby, lub potrzebach. Jeśli z prezentem zdecydować się nie udało i do uroczystości pozostało bardzo niewiele czasu, pieniędzy – najbardziej optymalny wariant. Wystarczy włożyć banknot w bon koperta – banalne i proste, a niespodzianka to nie można nazwać. Co wymyślić, żeby prezent z pieniędzy na długo wyryty w pamięci jubilata?

Prezent z pieniędzy na urodziny

Przyjrzymy się jakieś listy, jak fajnie i oryginalnie przedstawić najbardziej potrzebny i pożądany prezent tak urodziny.

 • Balony. W balony umieścić zwinięty w rurkę banknoty, nadmuchać, wznosząc kwiat. Do купюрам można dodać konfetti i rurki z życzeniami. Gdy jubilat będzie przebić piłki, będzie bardzo piękny obraz – konfetti, życzenia i banknoty polecą z różnych stron.
 • Drodzy rzemiosła. Podaruj własnej pocztówki ciekawe i fajne. Teraz bardzo często można spotkać rzemiosło origami, tylko papier należy zastąpić nazwą, dodać rybę, lub kartkę z życzeniami w postaci krawata czy koszuli – dla mężczyzny, w formie kwiatu – dla kobiety.
 • Skarb. Kup w sklepie ładne pudełko, napełnić ją pieniędzmi, drobnymi słodyczami, niż chciał. Goście będą zadowoleni z cukierkami, a jubilat – świadczenia pieniężne prezentem. Jeśli chcesz zaintrygować gości – запрячьте szkatułkę, utwórz mapę, na której chcesz znaleźć prezent i można ruszać na poszukiwania.
 • Pieniądze — najlepszy prezent. Wszystko kosztuje zbyt drogo

 • Deszcz pieniędzy. Marzenie wielu ludzi, żeby banknoty sypały się z nieba. Z okazji uroczystości перевоплотимся w czarodzieja. Potrzebne będą kolorowe wstążki lub żyłka i banknoty. Można pieniądze przywiązać do спицам parasola, gdy ma się otworzy, będą powiewać. Można parasol odwrócić, rozłożyć banknoty i delikatnie zamknąć parasol. Po otwarciu parasola, pieniądze rozlecą się w różne strony, jakby krople deszczu. Żeby udało się wyróżnić – umieścić w więcej banknotów.
 • Z rozmachem. Każdy marzy o walizce lub torbie pieniędzy. Ubić woreczek jasnym papierem z życzeniami i fałszywych pieniędzy, a wszystko to wymieszać z prawdziwymi pieniędzmi. Wystrój pięknie, niech banknoty wychodzą z woreczka, dokuczają. Musimy być w stanie zaintrygować.
 • Nietykalny zapas. Ukryj rachunki w piękną butelkę lub do pudełka, pod szkłem, tworząc mural, żeby ciężko było zdobyć, i te pieniądze leżały człowieka jest nienaruszalna.
 • Odmrożone. Bardzo ekstrawagancki sposób, aby dać pieniądze dać bryłę lodu i młotek. Intryguje? Należy zapakować w sposób banknot w torebkę, weź dużą pojemność napełnić go wodą wraz z pieniędzmi, prześlij do lodówki – niech zamarznie. Lód może być konieczne do koktajli w letni, upalny dzień, a to, że w środku jest bardzo ucieszy fakt, że sprawcy biesiady.
 • Pyszne pieniądze. Tu jest kilka opcji. Kup pudełko czekoladek, rozpakuj, cukierki, nie jedz, a nawiń je banknotów i włóż z powrotem. Tylko upewnij się, że pieniądze solenizant zobaczył, a to передарит je komuś… Można też dać miskę owoców, a owoce umieścić pieniądze, lub сверточек można ukryć w przeciętej ananas, arbuz, lub inne duże owoce.

Prezent pieniędzmi

Pieniądze na ślub

Co do wesela, zrobić taki prezent doskonałe rozwiązanie dla takiej imprezy. Pieniądze nie są zbędne i nowożeńcy będą mogli kupić to, co im jest potrzebny na początku życia rodzinnego.

 • Nagrodę domek. Przygotuj sam pudełeczko dla pieniędzy, lub zamów. Można zrobić sejf z pieniędzmi, jasno rozpisany pudełko z drewna, skarbonka, a w niej umieścić banknoty…Można marzyć bez końca, jak miło przedstawić prezent z pieniędzy tego rodzaju.
 • List w kopercie. Koperty – to bardzo ważne. Można przynieść pokój kopertę, z poważną twarzą, typu przekazali, a w nim elegancką kopertę z życzeniami i pieniądze.
 • Pieniądze w banku. Kupić piękny słoik, вазочку, dowolny przezroczysty pojemnik, pięknie улаживаете banknoty, jak prawdziwe, jak i sklep z upominkami, różnego наминала, szyjka zamknięciu efektowne opakowania papier lub specjalną ściereczką i завязываете piękną wstążką lub канатиком. Koniecznie przygotuj mowę, którą będziesz mówić po wręczeniu takiego oryginalnego prezentu. Jeszcze jeden sposób na aranżację prezent z pieniędzy – kładzie pieniądze w słoik, zamówić ją blaszany pokrywą, można również ozdobić papierem lub szmatką. Należy wykupić konto w banku jak robiły nasze babcie – data konserwacji i produkt, a ty podpiszesz coś takiego jak «kapusta kiszona» lub «warzywa mrożone». Oryginalnie będzie wyglądać świetnie, jeśli na ненастоящих nominałach będzie wydrukowane zdjęcie pana młodego i panny młodej.
 • Prezent pieniędzmi

 • Szkatułka. Wybierz dużą, piękną szkatułkę, z wieloma przegródkami, umieścić w niej pieniądze. Prezent wydadzą na potrzebne rzeczy, a шкатулочкой można będzie korzystać w przyszłości, zbierając tam ozdoby i różne drobiazgi. Wybierz szkatułkę z jakimś logo lub grawerowanie.
 • Prezent z pieniędzy. Zrób rzemiosła z banknotów, żeby nowożeńcy raz i nie zrozumieli, że to pieniądze. Można zrobić zdjęcie z origami – włącz wyobraźnię, gdzie pieniądze zostaną w postaci motyli, warzyw, owoców. Ciasto z banknotów – zrób z pamiątkami pieniędzy, a te pieniądze włożyć w środek.
 • Pled. Banknoty włożeniu w specjalne otwory, przymocuj zszywkami. Bardzo fajnie, jeśli na rachunki będą zdjęcia młodych.
 • Drzewo pieniądze. Można własnymi rękami zrobić panel z drzewem, u którego zamiast liści będą przyklejone prawdziwe monety. Skręcić z pieniędzy kwiaty lub motyle, i tam zamocować tak, aby można je było następnie usunąć nie uszkadzając. Jeszcze ciekawa opcja – kupić jade drzewa, popularnie znany jako drzewo pieniądze. Zwinąć w rurkę pieniądze i przypiąć je do bagażnika. Bardzo fajne…
 • Dwa w jednym. Jeśli wybierasz się na uroczystość do pięknej połowie, bez kolorów nie można. Można, kupić bukiet róż i tak w bukiet wstaw pieniężne róży. Taki prezent będzie niezapomniany.
 • Album fotograficzny. Jeśli chcesz podarować drogi prezent nowożeńcom, kup piękny, elegancki album ślubny, a miejsce zdjęć włóż banknoty – oni docenią.
 • Prezent pieniędzmi

  Zastanawiając się, jak dać prezent z pieniędzy na uroczystość, nie trzeba zapominać o słowach, cytatach, wypowiedziach które możesz napisać lub powiedzieć podczas odbioru. Najbardziej odpowiednim będzie humoru życzenia, lub cytaty. W конвертике lub na сверточке, podarowanym wraz z prezentem z pieniędzy można napisać kilka wierszy.

  Prezent pieniędzmi

  Na koniec chcę dodać, najważniejsze to nie prezent, a uwaga! Dlatego, nawet pieniądze drobnego наминала, laminowane, sklep z upominkami, mogą być doskonałym prezentem dla swojego najlepszego przyjaciela.

  Prezent pieniędzmi