Dlaczego nie można dać zegarek, z czym wiąże się taka opinia?

Dlaczego nie można dać zegarek, jeśli są one bardzo miłą niespodziankę, który jest odpowiedni do wielu znaczących wydarzeń i imprez. Ale od dawien dawna wierzono, że dawanie ich nie można, tak jak istnieje wiele zagadek i podejmie w tej sprawie. Zobaczmy, kto nadal można przynosić w prezencie i jak zrobić prezent, aby nic złego się nie stało.

Dlaczego nie można dać zegarek, z czym wiąże się taka opinia? Nie ma nic lepszego niż, męski zegarek na rękę, solidne zegarki drogie marki, lub eleganckie damskie zegarki, eleganckie ścienne lub zegar na biurko, które są wspaniałą ozdobą dla każdego wnętrza. Jednak ten prezent nie jest tak proste i nieszkodliwe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Istnieją dwie wersje tego, co się zaprezentować zegarek jako prezent nie można. Pierwsze przesądów na ten temat pochodzi z Chin. Chińczycy bardzo ostrożnie odnosili się w tamtych czasach, do przedmiotu, który mierzy to, czego nie widać oczami. Również chiński znak, który opisuje śmierć, jest bardzo podobna do tych ze znakiem określającym charakter godzin.

Mądrzy ludzie ze wschodu, w żadnym wypadku nie wybierają jako ofiary zegarek, tak jak świadomie uważają, że z tym преподношением, życzyli odbiorcy szybkiego odejścia z życia. Inne narody tak samo z obawą odnosili się do takiego rodzaju wyboru prezentu, ponieważ bali się utrzymać taki przedmiot u siebie w domu, obawiając się tego, co może zatrzymać czas. Ludziom wydawało się, że przedmiot posiada witching siłą i mistyką. Druga wersja opiera się na tym, że strzałki są podobne do ostrych przedmiotów, takich jak noże, widelce i przyciągają do siebie złego ducha, który lgnie do tego, kto otrzymuje prezent. I człowiek może stracić przyjaźń i zerwać związek. Przyjrzyjmy się kilku ludowych bierze, dlaczego nie można dać zegarek?

Klepsydra

Wróżby związane z zegarem

 1. Według wierzeń ludowych kategorycznie nie wolno dać ukochanemu mężczyźnie lub męża. W tej zatwierdzeniu, uważa się, że taki prezent na pewno doprowadzi do расставанию. Niektórzy twierdzą, że para pożegna gdy strzałka zatrzyma się, a inni twierdzą, że rozstanie jest ukochanych osób odbędzie się, mimo, że wskazówki będą iść wieczność. Również często są symbolem przywiązania człowieka do czasu.
 2. Dodatkowa informacja to to, że darujący zegar liczy godzin, które trzeba spędzić człowieka na tej ziemi. Jeśli strzałki zatrzymują się na urodziny, to zatrzymuje się i życie. Chociaż praktyka pokazuje, że im droższe i solidny zegarek, tym rzadziej ludzie zwracają uwagę na znaki.
 3. Strzałki są ostrymi przedmiotami i stanowią pewne zagrożenie dla swojego przyszłego właściciela.
 4. Wiedząc o podjęciu wiele dają ich do tego, aby w przyszłości pozbyć się tego człowieka.
 5. Jest również twierdzenie, że taki prezent będzie koniec udanej kariery.
 6. Uważa się, że jeśli dać mężczyźnie zegarek w okrągłej oprawie, to on może stracić służbowej stanowiska, a także pogorszą osiągnięcia w pracy.
 7. Zegarki męskie

 8. Również otrzymane w prezencie zegarek, które są wykonane nie z metali szlachetnych, w wyniku jego uszkodzenia właśnie na ręku nośnika zabierają jego męskości.
 9. Mechaniczne, które mają więcej niż cztery ostrych zakończeń, w tym strzałki, silnie wpływają na charakter mężczyzny, staje się bardziej agresywny, i pojawiają się negatywne jakość wyłącznie do dawcy.
 10. Znak, że darujący godziny przybliżają starość, a przecież wielu z nas długo chcą być młodzi.
 11. Istnieje również opinia, że jeśli zaprezentować zegarek mężczyźnie, dawca będzie z tym mężczyzną dokładnie tyle, ile trwa mechanizm.

Ile by nie było sprzeczności w sprawie darowizny, jednak są i pozytywne strony tego prezentu.

Zalety преподнесения godzin jako prezent

Zegarki męskie

Wskazówka: Zegar to towarzysz niezawodności i wieczności, co jest związane z czasem i przebiegiem godzin. Dlatego, dając ukochanemu mężczyźnie zegarek, kobieta daje mężczyźnie niezawodność i trwałość».

Istnieje przesąd, że jeśli żona daje mężowi zegarek, ona daje mu tworzenie. Zegar — symbol ruchu życiu do przodu, do zaakceptowania związek, który wykończono darem, staje się nie разрушаемым przed wszystkimi przeszkodami życia.

Jeśli zdecydujesz zapraszamy swojemu mężczyźnie zegarek, istnieje kilka opcji, które pomogą ci ominąć ten mały problem. Jest wiele ludzi którzy wierzą w takie rzeczy, i nie nadają im szczególnego znaczenia. Tak samo jeśli twój ukochany mężczyzna nie wie o tym oku, a ty w nią nie wierzysz, to możesz bez ograniczeń zrobić taki prezent. Ale co zrobić, jeśli ty i twój bliski mężczyzna wciąż wierzą w tę powiedzenie: Można obejść примету za pomocą sprzedaży tego prezentu, za niewielką ilość pieniędzy twojemu mężczyźnie. Trzeba wziąć tylko kilka drobnych monet nominalnej, w zamian za przekazane zegarek. I wtedy ten prezent będzie być z punktu widzenia znaki, już zwykłym zakupem. Początkowo przy wyborze prezentu należy wziąć pod uwagę, to właśnie najbardziej chciałbym dostać w prezencie twój mężczyzna. A jeśli twój ulubiony chciałem dostać w prezencie właśnie zegarek, to nie warto się martwić, tak jak twój prezent przyniesie mu więcej radości, niż zaburzenia ze względu na cechy.

Zegarki męskie

Wskazówka: «słyszeliście o oficerów godzinach, które dawały wojskowym za szczególne zasługi. Wielu mężczyzn marzy o takich w swoim dzieciństwie, ale ich nie otrzymali. Można również zamówić na wyglądzie spersonalizowaną wskazówki i on znajdzie się niezapomniany widok i daje najlepsze wrażenia».

Ale dlaczego nie można dać zegarek, jeśli wziąć pod uwagę wiele sprzeczności, które dotyczą takiego prezentu i ich wpływu na los człowieka, można z całą pewnością powiedzieć, że wybór tego prezentu sprawa osobista.

Wierzyć w przekonanie, czy nie, każdy człowiek sam decyduje, bo wiele par dają zegarek swoją ulubioną połówce. Ich zdaniem są one nawet z łatwością przeżył awarię godzin, i ich mechanizmów i po tym wydarzeniu w życiu ich bliskich ludzi nic złego i strasznego się nie stało. Jednak jeśli ty i twój mężczyzna, wciąż mocno wierzy w takie rzeczy, to lepiej, aby prezent wybrać coś innego, aby nie przeszkadzać ukochanej osoby oczekiwaniem jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia. Omen ma omen, a prezent pozostaje prezentem.

Dlaczego nie można dać zegarek na wakacje? Około 60% ludzi wierzy w takie rzeczy i można po prostu ustawić się w złym świetle. Więc przy wyborze prezentu, odnoszą się do wiedzy o имениннике.