Dlaczego nie można dać skarpetki – słowa przyczyny i motywy

Istnieje wiele różnych kategorii prezentów, które zwykle traktują przed czyjeś urodziny. Są duże prezenty, są małe, są poważne, a czasem humorystyczne. Do dziecinne i некрупным prezentów odnosi się takie rzeczy jak skarpetki. I zwykle uważa się, że dawanie ich w żadnym przypadku nie warto. Ale dlaczego nie? Przecież, zdawałoby się, rzecz praktyczna, tak jeszcze i zawsze niezbędne? Ale to nie jest akceptowane i to wszystko. Ale może być w niektórych przypadkach skarpetki mężczyźnie lub kobiecie dać nadal możliwe? Spróbujemy się tego dowiedzieć więcej – jak ma się sprawa z darowizna tych, wydawałoby się, несерьезных, ale bardzo przydatnych w życiu rzeczy.

Dlaczego nie można dać skarpetki – słowa przyczyny i motywy

Wróżby i przesądy

Pierwszy powód, dlaczego skarpetki dać nadal nie jest związany z ludowymi поверьями i przesądami. Oto kilka najpopularniejszych z nich:

  • Uważa się, że taki prezent może przynieść rozłąkę, zwłaszcza, gdy dotyczy to bliskiej osoby, jak przykład, męża. Tu można się pośmiać, że rozłąkę raczej przyniesie rozrzut skarpetki gdzie popadnie, że może łatwo zepsuć stosunki. Ale omen «myśli» inaczej – że nawet fakt darowizny danego przedmiotu może być negatywny.
  • Ciekawe, że taki znak dotyczy tylko sytuacji, gdy skarpetki dają mężczyznom. Dać je kobietom przekonanie, dlaczego to wcale nie zabrania, tak, że można to zrobić bez zbędnych wahań, nawet jeśli wierzysz w jakieś przesądy.

  • Uważa się również, że jeśli skarpetki przyzna matka,syn może do niej wrócić. Dlatego przesądnych żony i dziewczyny nie bardzo lubią, gdy ich partnera prezentuje ten przedmiot członkowie jego rodziny.
  • Omen, podobna do pierwszej – uważa się, że jeśli dać mężczyźnie skarpetki, to przerzuci swoją uwagę na przeciwniczkę dziewczyny, która je podarowała, a z czasem może i w ogóle iść do niej na zawsze.

Skarpetki

Czysto praktyczne podejście

Zresztą, można nie wierzyć w znaki, ale jest czysto praktyczne powody, dla których dać skarpetki nie, że nie, ale, powiedzmy, że nie jest to tak dobry pomysł, jak bym chciał:

  • Aluzja. Jeśli chce pan, żebym świeże, czyste skarpetki, to sugeruje to, że człowiek nosi skarpetki stare, że od jego stóp, być może, dość mocno pachnie i jest to nieprzyjemne. A to nie jest dobry trop.
  • Możesz też banalne, nie domyślając się z rozmiarem. Oczywiście, jest to bardzo trudne, ale mimo wszystko czasami ludziom udaje się pomylić – i wtedy zupełnie nie wiadomo, co z takim prezentem robić w zasadzie.
  • No i wreszcie bardzo ważny moment – skarpetki, zazwyczaj dość duży i poważny prezent, aby był przyjemny człowiek. Dla wielu jest to nie więcej niż «materiał eksploatacyjny», który poza tym, nie jest tak drogo kosztuje. A dlaczego więc nie kupić go osobiście, a jeszcze w formie, która maksymalny sposób odpowiada? Zdecydowanie nie jest jasne.

Skarpetki

Mimo to dajemy

Ale że wszyscy o nie, tak się o nie. Czasami skarpetki można darować. Ale dać je można twórczo.

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się zatrzymać na takim prezencie, zastanów się, co dokładnie sprawia, że niezwykłe i interesujące. Jeśli to tylko opakowanie standardowe – lepiej zapomnieć o pomysł w zasadzie. Nie można po prostu kupić i dać skarpetki «jak jest».

Oto w jakiej formie skarpety teoretycznie jest dozwolone darować:

  1. w ciekawym kreatywnym projektowaniu (np. ciasto z skarpetek);
  2. jeśli są naprawdę oryginalne, nietypowe, niestandardowe;
  3. jeśli wyprodukowało/związany z własnymi rękami.

Oto, na przykład, jak można to zrobić:

Więc darować ten element odzieży mężczyźnie lub kobiecie nadal możliwe. Inne pytanie – a czy to jest w zasadzie? Przecież to nie jest taki niesamowity prezent pomysł, aby go dać, warto bronić. Możliwe, że ma tu znaczenie pomyśleć o czymś innym? No a jeśli to nadal nalega na palcach – co, to daj je poprawnie. I, oczywiście, z duszą – inaczej po prostu nie można.