Dlaczego nie można dać pierścień dziewczyna – czy można?

Prezentów, które można przekazać ważnej dla ciebie osobie jest bardzo wiele. I niektóre z nich wprowadzają nas w osłupienie – my po prostu nie rozumiemy, czy można je zaprezentować w zasadzie. Bo czasami użyć je jako prezenty po prostu nie zapadła. Czasami jest to związane z różnymi szczególnymi cechami, czasami właśnie z praktycznym podejściem przyjętym w społeczeństwie. Czasami – wszystkiego po trochu. A czasami w ogóle odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie można dać – niezrozumiałe.

I takie oto ograniczenia związane z różnymi rzeczami. Należą do nich takie rzeczy jak:

  • świece;
  • chusteczki;
  • pierścień i tak dalej.

Jeśli świece i chusteczki w zasadzie nie są tak często wręczane są, co nie spodobało się to pozornie miły prezent – pierścionek? Istnieje kilka powodów, dlaczego nie można dawać takie prezenty dziewczynie, dlaczego to silne sposób nie jest zalecane.

Dlaczego nie można dać pierścień dziewczyna – czy można?

Przesądy

W narodzie istnieje przesąd prawie o wszystko, o wszelkie prezenty, czy to świece, chusteczki higieniczne (w tym przypadku, na przykład, uważa się, że prezentować chusteczki – to samo, co dać łzy) lub dekoracji. Oto pierścieni w tej samej liczbie nie bardzo szczęśliwy z tym, co o nich mówi ludowa wieść. Uważa się, że jeśli facet prezentuje dziewczynie pierścionek, to nieuchronnie doprowadzi do ich rozstania. Ponadto, taka sama sytuacja jakby się stanie i jeśli pierścień dziewczyna daje chłopakowi. Dlaczego nie można dać – omen nie wyjaśnia. Tylko sam fakt, że nie warto to robić, a dlaczego nie można dać konkretnie – nie bardzo rozumiem.

Kobiece pierścień

Praktyczne przyczyny

Zresztą, jest i czysto praktyczne powody, które też mogą zrobić pierścień nie to, że najlepszym rozwiązaniem dla darowizny. Oto niektóre z takich powodów:

  1. Rozmiar. Pierścień – to nie chusteczka, to trzeba bardzo dokładnie rozmiar. I bardzo wiele z tym rozmiarem błędne, a czasem dość mocno. Oczywiście potem można dopasować do otworu, tak tylko wtedy cały efekt prezent będzie już beznadziejnie zepsute. Jest mało prawdopodobne, masz nadzieję na to. Więc zastanów się trzy razy, zanim dawać takie oto prezenty dziewczynie, dowiedz się wszystkiego, co jest potrzebne, z góry.
  2. Powaga relacji. Kiedy chce pan, żebym pierścień – to jest jasne dla wszystkich, że tak po prostu takie prezenty dziewczyna nie robią. Tak, oczywiście, to jeszcze nie ślub, nie венчальное pierścień, ale i to już wskazuje na to, że chcecie, aby wasze relacje były bardzo poważne. Dobrze, jeśli masz to wzajemnie. Ale to może i dziewczyny, jeśli ona na razie nie chce robić w stosunkach gwałtownych skoków i chce, aby wszystko było płynnie i stopniowo.
  3. Błąd. Związana z poprzedniej problem – a nagle dziewczynie wydaje się, że robisz jej propozycję? Będzie to bardzo niezręczna sytuacja. I potem ona może bardzo mocno się zdenerwować. I wtedy na pewno potrzebne będą wyżej wymienione chusteczki. Nie chciałbym, aby tak się stało. To trzeba przewidzieć z góry.
  4. Styl. Wreszcie, najbardziej прозаичная powód – można wybrać coś w stylu dziewczyna zupełnie nie podoba. Na przykład, nie lubi żółte złoto, a jej вручаете właśnie to. Ona nie lubi duże kamienie – a postanowił zatrzymać się właśnie na tej wersji i tak dalej. Zresztą, taki problem jest ze wszystkimi ozdobami, bez wyjątku.

Aby do tego nie doszło, zawsze pytając tym, że podoba się dziewczynie, a nawet w dość drobnych szczegółach.

Kobiece pierścień

Dawać czy nie?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – oczywiście, darować. Dlaczego nie można dawać? Można wszystko, co chcesz. Nie kieruj się tak mocno na znaki, bo jak ciebie może rozdzielić to, co jest, a wręcz przeciwnie, dla swojego zbliżenia? A to z czysto praktycznych pkt, oczywiście, trzeba uważać.

Należy wziąć pod uwagę wszystkie-wszystkie szczegóły i niuanse. Mimo wszystko, pierścień – to nie wspomniane chusteczki lub świece to wyrafinowany prezent, do którego trzeba się solidnie przygotować się – z góry znać rozmiar palca, z góry ocenić, jaki styl preferuje, wcześniej dowiedzieć się, czy rzeczywiście masz wszystkiego tak poważnie.

Oto, na przykład, jak określić rozmiar tego biżuteria w warunkach domowych:

Jeśli wybierzesz takie prezenty, to, być może, w drodze powrotnej już właściwie nie będzie, bo nawet skromne i niedrogie pierścień – to «preludium» przed wielkim obrączką. Tak, z pewnością wyda się dziewczynie, i do takiego jej reakcje muszą być z góry przygotowany. I wtedy dostaje takie prezenty na zdrowie.