Zakazane i dozwolone prezenty w dzisiejszym świecie

W naszym życiu istnieje wiele uprzedzeń. Niektórzy ludzie boją się złego słowa lub wejrzenia, inni wstydzą się kontaktu z ludźmi «nie tego gatunku», a jeszcze inni — prezentów. Dlaczego boją się prezenty? Czy można dać świece, kwiaty,pierścionek? Czy wystarczy bukiet róż? Postaramy się trochę zorientować.

Drzewo pieniądze

W suszarka do włosów-suę drzewo pieniądze jest potężnym magnesem dla pieniędzy. Roślina pomaga wypełnić portfel właściciela. Jedynym warunkiem bezpiecznego uzupełnienia kapitału przyszłego właściciela jest moneta. Znaczy to, że dane drzewo pieniądze należy dziękować dawcy symboliczną opłatą.

Zakazane i dozwolone prezenty w dzisiejszym świecie Starożytna chińska mądrość głosi, że szczególną energię roślin przechowuje w swoich mięsistych liściach. I nie dać to roślina komukolwiek. Według legendy drzewo pieniądze przestanie poprawić finansową stronę rodziny. Ale ludowe mędrcy znaleźli wyjście z sytuacji. Aby dać money tree, podziękujecie mi go słowami mniej więcej tej treści: «Dziękujemy ci drzewo pieniądze, służył nam wiernie, pomagało nabierać finansowy dobrobyt. Pomóż teraz dobrym ludziom, przynieś im pieniężnej szczęście».

Jest to roślina — nie bukiet róż, który należy umieścić w wazonie. Musi szczególne miejsce. Nowy właściciel powinien umieścić drzewo pieniądze na południowo-wschodniej stronie, która jest odpowiedzialna za suszarka do włosów-suę za bogactwo i inne przepływy pieniężne.

Pierścienie

Istnieje taka opinia, że młody człowiek nie powinien dać pierścionek swojej dziewczyny przed ślubem. Zakłada się, że taki prezent doprowadzi do rozwiązania stosunków. Jednak, ludowe myśliciele twierdzą — za pierścień wystarczy zapłacić monetą. To pomoże utrzymać związek.

Pierścień

Chusteczki do nosa, chusteczki

Zakaz darowizn chustek wiążą się z żalem. Im wyciera łzy, związane drzwiczki, klamki podczas pogrzebu, rozdają tym, którzy przyszli spędzić człowieka w ostatnią drogę. Nieprzyjemne skojarzenie chusteczki powodują u współczesnego pokolenia. Staje się współczesna młodzież, jednorazowe, papierowe chusteczki. Jest to bardziej higieniczne i wygodniejsze. Po pierwszym użyciu chusteczki natychmiast wyrzucony. Zanim dawać chusteczki, pomyśl, naprawdę solenizant będzie zadowolony z takiego prezentu.

Chusteczki

Kaktusy

Zaskakujące, ale na czarną listę prezentów wchodzi i kaktus. Popularna opinia głosi, że kaktus psuje charakter człowieka, a młodej dziewczynie taki prezent przyniesie porażkę w życiu osobistym. Kobiety, w domu, w którym jest kaktus, z biegiem czasu stają się agresywni i sztywne, co nie podoba się silny podłodze.

Jeszcze jedno z założeń — pełna kobieca samotność. Złożyło się takie zdanie, że kaktus wyrzuca z domu mężczyzn. Wiele kobiet wciąż nie uznają ten prezent nie mniej niż pierścień lub chustki. Ale kaktus mogą docenić miłośnicy-kwiaciarnie. Jest to roślina bezpretensjonalne i łatwo znosi suche gleby. Kaktus ma wiele ciekawych odmian.

Kaktusy

Od czasów starożytnych, naród amerykański wykorzystał kaktus w żywności, jako leków, w budownictwie i jako barwnik. A teraz roślina zyskuje popularność wśród projektantów.

Szalik

Dość kontrowersyjna opinia panuje o darowizny akcesoriów. Czy można dać szalik? Chyba najbardziej samotni ludzie na planecie postanowili powiedzieć, że związek się rozpadnie z powodu tego, że był obdarzony szalik od ukochanej osoby. A inne wręcz przeciwnie twierdzą, że szalik «wiąże» upragnionej na zawsze. I jedno i drugie zjawisko nie jest potwierdzone żadnymi faktami. To tylko opinia ludzi. Dlatego, dawać szalik dziewczyna(chłopak), czy nie — sprawa osobista każdego z nas.

Hustki

Gdy jeden człowiek daje drugiemu szalik, to mówi o jego трепетных i ciepłych uczuć, życzliwości. W dzisiejszych czasach szalik można podarować dowolnej osobie. Mężczyźni pokochali ten dodatek nie mniej kobiet. Są one coraz częściej zaczęły uzupełniać swój styl tej rzeczy. To potwierdza, że szalik nie może być złym prezentem.

Kubek

Kubek jest niefortunny prezent dla pary. Zdaniem przodków kubek rozdziela zakochanych. Jeśli zdecydujesz się dać kubek swojemu ukochanemu lub ukochanej — upewnij się, że nie jest przesądny.

Turkusowe kubek

A najlepiej dać kubek raz obojgu partnerom. Można dodatkowo zamówić wskazówki, aby w obu naczyniach było na zdjęciu pierścionek zaręczynowy.

Kwiaty

Praktycznie każdy z nas słyszał piosenkę słynnej piosenkarki radzieckiej estrady Ałła Borisovny Pugaczowej «Milion czerwonych róż». Na pewno myślał o tym, że w utworze podano parzysta liczba róż. To przeraża, bo parzysta liczba kwiatów dają żyje. Nie denerwuj się! Możesz dać róż tyle, ile dusza zapragnie. Po pierwsze kilkanaście zasada «uzyskać-нечетности» jest uważana za niezawartą. Można dać 12, 26 lub 46 róż — to nie ma znaczenia. Im więcej róż, tym przyjemniej kobiecie prezent.

Trzy czerwone róże

Koneserzy prawosławia

Od czasów starożytnych, ludzie bali się dawać prawosławni rzeczy. Ale teraz jest uważane za normalne podarować swoim bliskim ikony, kościelne, świece, krzyże, itp. Nie koniecznie prezent muszą przedstawiać wybrane osoby. Główna zasada — robić wszystko od duszy. Dzielcie się z czystych myśli i wróci!

Świeczka nad książką

Czy można dać kalendarz?

Kalendarz można darować kiedy chcesz i komu chcesz. Jedyną wadą takiego prezentu jest jego pozorna taniość. Nawet najbardziej oryginalny kalendarz nie będzie wydawać się drogim prezentem. Dawać takie rzeczy najlepiej blisko ludzi: dziadków, matek, sióstr. Członków rodziny można podarować nie tylko kalendarz, ale i świec, chusteczki i inne drobiazgi.

Kalendarz

Perły

Perła jest bardzo smaczna prezentem. Odpowiadając na pytanie, czy można dać perły ukochanej dziewczynie, z całą pewnością odpowiadamy — tak! To symbol nowoczesności, szczęścia i czystości. Każda kobieta będzie zadowolona tak hojnej prezent. Można wybrać biżuterię z pereł: pierścień, łańcuch, broszka.

perły

Pościel

Powszechne są różne zdania na konto darowizny pościeli. Ktoś uważa, że pościel łączy. Więc darować można go ukochanej parze w każdym okresie ich życia. Inni przeciwnie, uważają, że taki prezent jest nie do przyjęcia. To prowadzi do rozstania bliskich osób.

Pościel

W każdym przypadku wybór zawsze pozostaje dawcą. Raczej nie trzeba się zastanawiać nad pytaniem, czy można dać pościel, a o tym, kto powinien dawać. Gdy rodzice dają dzieciom komplet pościeli — to normalne. Ale jeśli починенные na urodziny szefa преподнесут taki prezent to będzie wyglądać bardzo dziwnie. Jeszcze jedną z wad takich prezentów jest ich несолидность. Trudno porównać pierścień z kompletem pościeli przy wyborze prezentu dziewczynie.