Co podarować na urodziny człowieka, który ma wszystko – opcje

Jak miło jest dawać prezenty, miło jest wybrać to, co jest człowiekowi potrzebne. Kiedy zbliża się do czyjegoś (nie nasz) urodziny, czasami czekamy z niecierpliwością. Ale nie ma kategorii ludzi, których to nie dotyczy, ale, powiedzmy, że istnieją pewne trudności z wyborem prezentów o długim terminie użytkowania dla nich. Bo co można dać człowiekowi, który, w rzeczywistości, wszystko jest? Naprawdę, są przecież i tacy ludzie, którzy po prostu nie potrzebują, a wszystko, co jest im naprawdę potrzebne, oni sobie już przecież dawno temu, w tym samym lub w innej formie zakupu.

Co podarować na urodziny człowieka, który ma wszystko – opcje

Własnymi rękami

Pierwszą rzeczą, jaką można dać człowiekowi, który, zdawałoby się, wszystko jest – to jest to, że u niego na pewno nie – jak paradoksalnie to w zasadzie dziwnie. Wyjaśnijmy – u niego wyraźnie nie jest tym, czego jeszcze nie ma, tego, co jeszcze zamierza zrobić własnymi rękami.

Naturalnie, wykonany własnymi rękami prezent na urodziny musi być naprawdę naprawdę wysokiej jakości. Jeśli bardzo chcesz coś zrobić, ale nie możesz, to zastanów się nad jakimś alternatywnym rozwiązaniem.

Istnieje kilka kategorii prezentów, które można zrobić własnymi rękami. Oto tylko kilka przykładów:

 • Dzieło sztuki. Być może powiedział to na tyle głośno, ale bardzo dokładnie oddaje istotę tej kategorii prezentów. Coś kreatywnego i bardzo kreatywna – to prezent osobie, u którego wszystko, jak, jest, który nie zostanie zapomniane jeszcze przez bardzo długi czas. Obraz? Być może. Ciekawa rzeźba? Jest również opcja. Haft? Dlaczego nie? To, co właściwie można zrobić, to dać.
 • Odzież. A dlaczego nie zrobić własnymi rękami ubrania? Od swetry do rękawic, od spódnicy do szalikiem – jeśli można coś zrobić już osobiście na urodziny – doskonale. A jeśli można jeszcze i haftować na tej odzieży, jeśli nie obraz, to przynajmniej inicjały jubilata – to w ogóle prezent cen nie będzie.
 • Oczywiście, wtedy należy «wykraść» u jubilata jakiś inny przedmiot, aby móc porównać wymiary.

 • Inne. Są jeszcze inne opcje – i jest ich wiele. Na przykład, można spawać piękne mydło dla jubilata. Można również podarować wykonane własnoręcznie piękny kolaż lub album, który chcesz украсите. Jeśli nie można szyć ubrania, to dlaczego nie zrobić nadruk na gotowych? I tak dalej – opcji jest niesamowita ilość.

Oto, na przykład, jak wykonać nadruk na t-shirt:

Prezenty-odczucia

Inna opcja to jakiś prezent na urodziny, który będzie nie fizycznym, a po prostu этаким rozrywką, odczuciami, emocjami i tak dalej. Oto kilka ciekawych przykładów:

 1. Ekstremalną rozrywką. Podaruj osobie, skok ze spadochronem, lot spadochronem, albo przynajmniej w аэротрубе. Jak dobrze będzie to rozweselić, wnieść w swoje życie coś no zupełnie nowego!
 2. Flash-mob. Zorganizować niezwykły flash mob, który będzie poświęcony solenizantowi. Fabuła – według własnego uznania. Może być obcy ludzie zorganizował dla niego na ulicy na dużą skalę отрепетированный taniec, może być w kawiarni wszyscy nagle staną się mylić go z jakąś gwiazdą i wziąć od niego autograf – w każdym razie, urodziny bez opcji zostanie zapamiętany.
 3. Niezapomniany wieczór. Jeśli solenizant, u którego wszystko jest – bliski ci człowiek – to po prostu zorganizować dla niego niezapomniany wieczór. Na przykład, przygotować mu romantyczną kolację, albo wyciągnij go na piknik w nietypowym miejscu – na nabrzeżu lub pod gwiazdami. Facetowi to z pewnością się spodoba.
 4. Podróż. Wreszcie, na urodziny w prezencie można zorganizować niezapomnianą wycieczkę w jakieś ciekawe miejsce. W jaki? Decydujesz tylko ty.

Podróż

Eksploatacyjne rzeczy

W końcu, człowiek, u którego w rzeczywistości, wszystko jest, można dać rzeczy, które są расходуемыми. Oto kilka przykładów:

 • Dbanie o siebie. Różnego typu kremy, perfumy i tak dalej – to wszystko, nawet jeśli jest już wystarczającej ilości, ma przykry zwyczaj kończyć. Bo podarować coś to będzie dobrze.
 • Jedzenie. Również bardzo wygrany prezent na urodziny człowieka, który prawie wszystko. Przygotować ciasto lub напеките pyszne ciasteczka i wszyscy są szczęśliwi.
 • Alkohol. Taki prezent można podarować chłopakowi, a najlepiej mężczyźnie. Dodatkowe butelka dobrego alkoholu w domu nadmiar nie będzie na pewno.

Drogi alkohol