Co dać na 40 (41, 42, 43, 44) lat – porządne prezenty

Każdy wiek ma wyć unikalną specyfikę, którą należy wziąć pod uwagę, gdy wybierzesz dla człowieka prezenty. I jeśli w młodości wystarczy wybrać coś ciekawego, to z czasem, kiedy człowiek stopniowo przejmuje się wszystkim, co mu trzeba, wybór staje się znacznie trudniejsze. Ale to nie znaczy, że wyboru nie ma nic w zasadzie. Po prostu spójrzmy na specyfikę dawania prezentów o długim terminie użytkowania wpływające na konkretny okres – od 40 lat do 44 lat. Rozumiem, że różnym ludziom dać w takim przypadku trzeba różny – mężowi i tacie, żonie i bratu, i tak dalej nie wręczyć te same prezenty. Bo możliwości tego, co można wręczyć na urodziny podzielone poniżej wg kategorii.

Co dać na 40 (41, 42, 43, 44) lat – porządne prezenty

Dawać czy nie?

Wiele osób uważa, że urodziny w czterdzieści lat (zostawmy na razie na boku inne daty w tym przedziale) oznaczyć nie można, że mężczyźnie, że kobiecie. To zdanie pochodzi od tego, że w wielu wschodnich tradycji liczba «czterdzieści» kojarzyło się ze śmiercią. Wiele wspomina się ten numer i w innych tradycjach, na przykład, dokładnie tyle lat prowadził ludzi na pustyni Mojżesz, dokładnie tyle dni rzekomo jest na ziemi dusza zmarłego człowieka i tak dalej.

Oczywiście, to nie więcej niż wróżby, raczej nie warto cofać swoje święto z powodu liczby, ale trzeba dowiedzieć się, jak odnosi się do obchodów tej daty darowizny zostały – a to będzie niewygodne dać na taki urodzinowy prezent, dostarczając w ten sposób człowiekowi dyskomfort. W czterdziestu jeden lat, lat czterdzieści dwa, czterdzieści trzy lata i tak dalej w tej sprawie zasadniczo można nie martwić się.

Dla rodziny

Zacznijmy od bliskich ludzi – rozumie, co można podarować na urodziny, na przykład, tacie, mamie, bratu i tak dalej. Gdy wiesz człowieka od urodzenia, to i wymagania prezent nałożone specjalne. Musi być szczególnie wysokiej jakości, wybrany z miłością – i, być może, dość neutralny. Oto kilka opcji, które mogą być tacie, mamie i bratu na duszy.

  1. Masażer. Jak fajnie jest, gdy trzeba regularnie sprawiają, że masaż – ale to tylko taka możliwość istnieje daleko nie zawsze. Dlatego na urodziny można dać masażer, który może być i nie zastąpi nikomu rąk ludzkich, ale na pewno sprawi przyjemność, jak представительнице płci pięknej, jak i tacie, bratu i tak dalej.
  2. Książka. Książka – wciąż najlepszy prezent, zwłaszcza w czterdzieści lat, kiedy ludzie szczególnie zaczynają doceniać dobrą literaturę. Dowiedz się, co podoba się ojcu, bratu, mamie – jednym słowem, tego, kto ma urodziny – i podaruj, na przykład, luksusową dzieł ulubionego autora, albo i wcale nie artystyczną, a specjalistyczną literaturę dotyczącą tej tematyki, która interesuje się solenizantowi/имениннице. Brata, być może, będzie interesująca literatura fachowa – zresztą nie tylko brata, ale i samego papieża. A zbiory wierszy lub książki o sztuce? Jest to wspaniała opcja, co dać mamie na 40 lat (a także na lat czterdzieści dwa, czterdzieści trzy lata i tak dalej).
  3. Nagrody za żywność. Dobrym rozwiązaniem na urodziny. Dlaczego, na przykład, nie dać bratu drogi herbaty, albo nie dać tacie importowany wysokiej jakości kawy? Taki prezent na urodziny pewno zostanie doceniony.

wysokiej jakości kawy

Dla przyjaciół i przyjaciółek

Inne podejście stosuje się, gdy dostaje prezent na czterdzieści lat lub więcej bliskiej osoby – mężczyzna lub kobieta – że nie jest członkiem twojej rodziny. Tu już można eksperymentować z dużo większą skalę. Ponadto, nie będą traktowane przez władze tzw. prezenty-uczucie, kiedy chce pan, żebym nie fizyczną rzeczą, a certyfikat na trochę rozrywki do wyboru. Należy rozważyć możliwe opcje:

  • Lekcja jazdy konnej. To bardzo ciekawy prezent na urodziny, że mężczyźnie, że kobiecie. To nowe uczucie – kto by nie chciał jeździć także podróżować konno? Możliwe, przyjaciółce lub przyjacielowi w przyszłości będziesz chciał kontynuować doświadczenia – i zapisać się na te zajęcia na stałe. W takim przypadku będziesz w stanie radować się, wiedząc, że dał człowiekowi nowe bardzo ciekawe hobby. Świetnym rozwiązaniem, co kupić przyjaciółce na 40 lat (a także na lat czterdzieści dwa, czterdzieści trzy lata i tak dalej).
  • Egzotyczny masaż. Wracając do tematu masażu – po tym wszystkim, co mężczyźnie, że kobiety w czterdziestu lub więcej lat to hobby, bez wątpienia wydaje się być jednym z najbardziej relaksujących i przyjemnych. Dlaczego więc nie podarować sesję masażu? Najlepiej do jakiegoś ciekawego i egzotycznego. To, że 40 lat 41 lat, lat 42, 43 lata (i tak dalej) i bardziej będą spełnione na hura i urodziny odbędą się po prostu bardzo przyjemny sposób.
  • Darmowy alkohol. Oczywiście, jest to prezent, który bez problemów i wahania można wręczyć bliskiej ci osobie. Tylko trzeba zrozumieć różnice w posadzkach. Na przykład, mężczyźnie można wręczyć bardziej mocne, jak koniaku, podczas gdy kobiety, być może należałoby bardziej słodkie martini.

Darmowy alkohol

Oczywiście, upewnij się, że człowiek w zasadzie pije przynajmniej w święta, jeśli nie chcesz, aby ten prezent na urodziny udał się bezpowrotnie na długą półkę.

Dla połówki

W końcu dowiemy się, co można podarować żonie lub mężowi, gdy jej/mu mija tyle lat. To, być może, najbardziej skomplikowany przypadek, ale wraz z tym, on sam jest najbardziej przyjemny. Oto kilka typowych opcji, które można wziąć pod uwagę:

  • Dekoracji. Uniwersalny prezent, że żonie, że mężowi. Tylko, oczywiście, trzeba dać różny. Jeśli żonie nadaje się, na przykład, piękny naszyjnik, naszyjnik, bransoletka, to mąż dobry będzie, na przykład, zestaw z drogich spinek do mankietów z klipsem do ubrania. Choć sam bransoletka również może dać mężczyźnie (a także brata, chociaż prezenty brata – to inny temat). W ogóle, zwróć uwagę na styl męża, na to, że mąż w rzeczywistości lubią nosić.
  • Wyjazd. Oczywiście, jeden z najlepszych prezentów, że żonie, że mężowi – to niezapomniany wyjazd tam, gdzie mężowi/żonie dawno chciało. To może być coś, co znajduje się za granicą, a jednak może być coś nie tak odległe, ale z pewnością do zapamiętania i ciekawego.
  • Zegar. Mówią, że zegar dawać niewłaściwe. Ale ktoś mówi również, że 40 lat obchodzić niewłaściwe. Więc zegar, wybrane ze smakiem, będą doskonałym prezentem że mężowi, że żonie. To bardzo osobisty prezent, który, oczywiście, należy wybierać wyłącznie z uwzględnieniem osobistych potrzeb człowieka. Natomiast, jeśli go dobrze wybrać, to on zrobi po prostu świetne wrażenie i będzie niemal idealnym prezentem na urodziny, że mężczyźnie, że kobiecie.

Oto kilka zasad wyboru godzin: