Co dać dziecku na 2 lata, jeśli jesteś zaproszony na Urodziny

Nie udało się uczcić pierwszą rocznicę, jak należy przygotowywać się do drugiej. Czas leci, a za ten rok tyle się dzieje nowego i ekscytującego w życiu dziecka. Do drugiego roku życia dziecko już dużo umie i kręgu jego zainteresowań znacznie się rozszerzył. Małe paluszki starają się wszystko trzymać w rękach i w razie potrzeby spróbować na smak, rozwija zdolności motoryczne. Niespokojne nogi starają się przejść jak najwięcej kilometrów, żeby mamie nie było nudne, rozwija logikę i wyobraźnię, bo nie zdarza się, że dziecko ucieka gdzie popadnie, ma określony kurs. Wszystkie te umiejętności on rozumie przez rodziców i interesujące zajęcia. Drugie urodziny również ważny dziecka, może być, nic nie zapamięta, ale pozostaną zdjęcia i filmy, które później będzie pokazywać swoim dzieciom.

Co dać dziecku na 2 lata, jeśli jesteś zaproszony na Urodziny

Jak wybrać odpowiedni prezent

Przy wyborze prezentu na urodziny dla dziecka znajomych, najlepiej skonsultować się z rodzicami bo kto, jak nie oni wiedzą, co podoba się ich dziecku. Ale jeśli rodzice nie pomogliśmy ci wybrać prezent, warto liczyć tylko na własne siły i na pytanie co dać dziecku na 2 lata, traktować z całą powagą i uwagą. Więc kilka rad:

  1. Jeśli jako prezent będzie zabawka nie musi być ogromne i puszyste. Chłopcu lub dziewczynce taka niespodzianka nie sprawi przyjemności.
  2. Jeśli to gry edukacyjne, powinny być lekkie i kolorowe, ale na pewno należy zwrócić uwagę, aby nie było dużego skupiska jasnych kolorach.
  3. Przy zakupie mówiącego telefonu lub maty należy szczególną uwagę zwrócić na dźwięk. On musi być cichy lub normalne, ale jeśli zabawkę słychać w pokoju obok od niej warto się pozbyć.
  4. Nie warto kupować konstruktor lub puzzle z małymi szczegółami, tak jak dwa lata to najbardziej poznawczy wiek, kiedy wszystko trzeba spróbować.

Przestrzegając tych zasad, możesz podarować wspaniały prezent dla chłopca lub dziewczynki, które docenią.

Wskazówka: «Nie warto dać rzeczy lub pieniądze są w tym młodym wieku niesłuszna»

Prezent dla dziecka na dwa lata

Poduszka pisania dla dziecka

Gdy z preferencjami dzieci w wieku dwóch lat zdecydował, należy przejść do prezentów i na pytanie «Co dać dziecku?» można śmiało odpowiedzieć – zabawkę. Urodziny dziecka – jest to najbardziej oczekiwany urlop, więc najlepiej uczynić go niezapomnianym.

Miękka zabawka będzie doskonałym prezentem chłopcu i dziewczynce. Najlepiej żeby wewnątrz zabawki były małe kulki, więc dziecko może się świetnie rozwijać zmysł dotyku. Jeśli chłopakowi na urodziny potrzeba pisania, lepiej kupować wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, którą trudno złamać i zranić. Samochód trzeba kupić większą. Zdalnie sterowane samochody dla dwuletnich dzieci jeszcze niezrozumiałe.

Wskazówka: «Nie warto kupować drogiego kolekcjonerskiej model samochodu, taki prezent raczej oceni dorosły, ale nie dziecko».

Konstruktor dla dziecka

Konstruktor lub puzzle muszą mieć duże części, które są trudne do przełknięcia, tak jak oni, oczywiście, odbędą się «sprawdzanie» na smak. Na urodziny dziecka, którym bardziej podoba się malować lub rzeźbić, tworzyć treści, można dać grube farby lub jadalne plastelina. Ten prezent wywoła zachwyt okruchy.

Jeśli dziecko jest aktywny i lubi być zawsze w ruchu, wtedy najlepiej dać mu rower lub zabawkę bujany. Chłopcu można dać konia, a młodej прелестнице piłkę na którym można skakać.

Na drugie urodziny dziecka, który lubi słuchać opowieści i wiersze można podarować piękną książkę z opowiadaniami i wierszami.

Wskazówka: «Książka, którą kupują w prezencie двухлетнему dziecku, musi być cała z grubego kartonu. Tak, będzie ona w pełni bezpiecznie przez długi czas».

Kostki z literami

Jeśli w prezencie chłopakowi kupić kostki lub mozaikę należy także zwracać uwagę, żeby nie było skomplikowanych i drobnych szczegółów. Obraz powinien składać się z czterech kostek, więc dziecko szybko zrozumie, jak ją złożyć.

Niestety, urodziny kończy, ale chłopcu lub dziewczynce, oprócz emocji dostaje wspaniałe prezenty, z którymi będą grać i się rozwijać. Należy pamiętać, że prezent dla dziecka na 2 lata powinien być prosty, kompaktowy i łatwy w obsłudze.