Najbardziej niezapomniany prezent dla najlepszej przyjaciółki.

Pomimo bardzo popularną frazę o tym, co najważniejsze – nie same prezenty, a uwaga, każde urodziny, na które cię zaproszono, powoduje bolesne medytacja. Chce i odgadnąć z prezentem, aby zadowolić jubilata, i nie wyglądać skąpy, откупившись безделушкой, i nie dawać coś trywialnego. Ale najtrudniej wybrać prezent dla najlepszej przyjaciółki (jeśli nie sformułowała swoje życzenie z góry). Dziewczyna rozumie cię lepiej bliskich krewnych, to ona wspiera cię w trudnych okresach życia i szczerze cieszy się z sukcesu, tak i przywiązane do niej jak do siostry. Dlatego twój prezent na jej urodziny musi być wyjątkowy – odpowiednio jej hobby, oryginalny i najbardziej pamiętny. Ale kupić coś adekwatne do potrzeb, a przy tym dostępny w cenie nie jest tak łatwo. Jeśli masz jakiekolwiek trudności przy wyborze gotowego prezentu, można zrobić prezent przyjaciółce własnymi rękami.

Najbardziej niezapomniany prezent dla najlepszej przyjaciółki.

Opcje wykonane własnoręcznie prezent dla przyjaciółki

Choć większość ludzi ma swoje pasje (ktoś zbiera porcelanowych lalek, a ktoś się do nurkowania), są uniwersalne prezenty, miłe dla każdej kobiety. Do takich «żeńskich» prezentów należą:

 • Ozdoby;
 • Kosmetyki;
 • Torebki;
 • Stylowa odzież;
 • Słodycze.

Rozumiem, że na prawdziwe klejnoty finansów brakuje nie u wszystkich, więc jako prezent zazwyczaj wybierają biżuterię, a głównym kryterium przy wyborze – oryginalność. A co może być bardziej oryginalne ozdoby, wykonane własnymi rękami? Można to zrobić:

 • Koraliki z wykorzystaniem różnych materiałów;
 • Kolczyki;
 • Broszka;
 • Bransoletka;
 • Pierścień.

Dziewczyny, które wcześniej nie lubiący się produkcją biżuterii, najprościej będzie zrobić koraliki. Można je wykonać:

 1. Z kamieni naturalnych. Do budowy naszyjniki z kamieni naturalnych, trzeba kupić kamienie, druty i okuć, a także kupić szczypce i szczypce okrągłe (drucie trzeba dać krągłość, dlatego korzystania z materiałów złomu podczas pracy z naturalnymi kamieniami będzie za mało);
 2. Koralik; Dla budowy prostego, ale efektownego бисерного naszyjniki nie są wymagane umiejętności wyplatania. Bierzemy koraliki w różnych odcieniach i drobny perły nawleczone na żyłkę stałe koraliki. Poszczególne nici скручиваем wiązką i montujemy na końcach zamek.
 3. Z pestek, скорлупок i nasion;
 4. Dla kulek z pestek nasion potrzebne same nasiona, żyłka i drewniane koraliki różnej wielkości. Nasiona należy umyć i osuszyć, cygańskiej igłą przebić każdy z nich na wylot, a następnie pomalować je lakierem do paznokci lub farbą akrylową. W te same kolory powinny być pomalowane i koraliki.

  Gdy farba (lakier) wyschnie, przełóż żyłkę przez otwór. Naciąg nasiona i koraliki można w dowolnej kolejności. W rezultacie mamy taki tropikalny opcja bus.

  Wskazówka: bardzo efektywnie wygląda łupiny orzechów kokosowych, którą można kupić przez Internet i używać do produkcji kulek w połączeniu z pestkami lub samą w sobie. Można także korzystać z wyciętego skorupy kokosa do produkcji unikalnych naszyjnik, a wyciętego skorupy orzecha włoskiego – do koralików i zawieszek.

  Koraliki własnymi rękami

  Świetnie będzie wyglądać i naszyjnik z konopne nici do tkania i pereł.

  naszyjnik z nici konopne

  Na końcu wiązki z 7 nici odbywa się zawias i oplata się i usuwa, a potem związany zwykłym węzłem.

  naszyjnik z nici konopne

  Perły różnej wielkości są nawleczone na nitki, na przemian w dowolnej kolejności, a sekcje naszyjniki są oddzielone zwykłymi węzłami. Na odwrotny od pętli koniec noszone perła, za pomocą której naszyjnik jest ustalona na szyi (ona przechodzi w pętlę).

 5. Z tworzyw sztucznych. Oprócz polimeru gliny do budowy naszyjnik lub naszyjniki potrzebne okucia.

Można ulepić z gliny polimerowej coś, do czego bardzo twoja przyjaciółka.

Bransoletka z modeliny

Plastik można łączyć z weneckiego szkła.

Można również zrobić naszyjnik z materiałów wtórnych. Na przykład, bardzo dziwnie wygląda naszyjnik z zamków błyskawicznych.

Bransoletki można zrobić:

 • Koralik;
 • Koraliki i nici;
 • Ze skóry;

Oryginalna bransoletka można zrobić z materiałów złomu – wstążek i koralików, drutu i dużej kulki.

Do wykonania takiej bransoletki potrzebujemy drutu (o średnicy 0.4 mm), drut 1.3 mm średnicy, duży koralik z otworem, nadaje się do drutu, szczypce i koniecznie okrągły.

Musimy odciąć od grubości drutu około 28 cm i na środku splatają ją cienkim drutem (h zwoje). Następnie wziąć 16,5-centymetrowy kawałek grubego drutu i dołączyć do naszej konstrukcji 2-osobowe zwojami cienka druciki.

Bransoletka z drutu

Na pierwszej naszej jelita grubego drutu robimy rewolucję, przykładamy jeszcze kawałek grubego drutu i robimy cienkim drutem 2 łączących rewolucja. Robimy zwojów cienkim drutem, na przemian środkową, górną i dolną drutu, i łączymy trzy grubości drutu na całej długości.

Bransoletka z drutu

Отгибаем górną i dolną drutu na boki, a na ośrodkowy umieszczona koralik.

Bransoletka z drutu

Pozostały ogonek загибаем spiralą. Закручиваем w spirali i boczne drutu w pobliżu koraliki.

Bransoletka z drutu

Dokładnie tak samo używamy drugą część bransoletki, a potem загибаем go w formie ręce.

Można użyć nawet guziki, jeśli masz guziki z ciekawym wzorem.

Ważne: guziki, do tego bransoletki powinny być z dwoma otworami, a zapięcie wykonane z koralików.

Kolczyki również można wykonać samodzielnie przy użyciu różnych materiałów – od orzechowym skorupy i tworzywa sztuczne do łańcuchów i kamieni lub koralików. Do kolczyków trzeba tylko kupić okucia, a potem po prostu korzystać z wyobraźni.

Można zrobić efektowne kolczyki z dostępnych materiałów syntetycznych sznurków, taśm i nawet papeterii.

Zrobić takie niezwykłe kolczyki z przewodu można według schematu poniżej.

kolczyki z przewodu

Jeśli masz wśród materiału pod ręką znajduje się drut, można zrobić takie oto kolczyki:

Kolczyki z drutu

Można także korzystać z przycinania skóry i piór.

W oparciu o kolczyków na zdjęciu poniżej – urzędniczy spinacz, zawinięcie w postaci trójkąta i обмотанная nicią.

Kolczyki z spinacza do papieru

Broszki też mogą być wykonywane z drutu i kamieni, z tworzyw sztucznych, perełek, koralików i z dostępnych materiałów.

 • Świeżo i oryginalnie wyglądają broszki z szyfonu,
 • Chwytliwe – z filcu,
 • Niezwykle reaktywny.

Broszki z wykorzystaniem łańcuchów, бантиков, monet i zawieszeń przypominają o młodzieżowych субкультурах.

Do budowy pierścienia trzeba będzie w większości przypadków sprzedam podstawę i wziąć koraliki, plastyczność, koraliki lub taśmy.

Można użyć do pierścienia i stare broszki.

Pierścień można wykonać również z drutu z użyciem kamieni.

Najbardziej niezwykły pierścień, wykonany z materiałów złomu, jest pierścień z papieru, nasączone przezroczystym klejem (taki impregnat zachowuje napisy i daje siłę).

Wyglądają ciekawie i pierścienie z guzików.

pierścienie z guzików

Co dekoracji nie zrobili własnymi rękami, będzie ono przyciągać uwagę swoją oryginalnością, i twoja dziewczyna będzie pamiętać o tobie – autorze cudownej skuteczności produktu.

Niektóre kobiety udaje się zrobić dobre kosmetyki w warunkach domowych, ale jest to zajęcie wymaga dużo doświadczenia. Jeśli go nie posiadasz, zrób dla koleżanki wyjątkowe mydło. Do tego należy kupić przezroczystą mydłem podstawę, pokroić ją w kostkę, stopić, a następnie dodać:

 • Barwnika spożywczego zielonego koloru;
 • Маковые nasiona (można zastąpić suszonymi ziołami);
 • Olej migdałowy i olejek z mięty pieprzowej (olejki eteryczne);
 • Alkohol.

Dobrze wymieszać, wlać do formy i zostawić na 4 godziny do ostygnięcia.

Wskazówka: mydła podstawę nie można przegrzewać, aby nie pojawiły się pęcherzyki w dużych ilościach (to psuje jakość mydła).

Prezenty, których wykonanie wymaga pewnych umiejętności

 1. Unikatowe torebki dla najlepszej przyjaciółki
 2. Torebka to nie tylko miejsce przechowywania wszystkiego niezbędnego do kobiecego życia, ale i sposób uzupełnić swój styl i wyrazić nastrój, dlatego torebek nigdy za wiele. Oryginalna torebka przyciąga wzrok, tak samo jak i spektakularna dekoracja i można pocieszyć przyjaciółkę, prezentując jej:

 • Матерчатую torby, ręcznie malowane farbami akrylowymi;
 • Torebka z imitacji lub irchy naturalnej (można użyć do dekoracji torebki przycinania od innych toreb lub starych kurtek);
 • Haftowane torby;
 • Torbę, wykonaną w technice filcowania;
 • W technice patchwork;
 • Wiązaną torebkę;
 • Denim torbę;
 • Kopertówka-książkę;
 • Kopertówka, z paciorkami lub ozdobioną cekinami.
 • Stylowe ubrania. Jak wiadomo, każda kobieta zawsze ma się ubrać i gdzie umieścić, więc, dając nowe ubrania, a nie pożałujesz. Nawet jeśli nie bardzo zaprzyjaźnić się z maszyna do szycia, można wymyślić ciekawą opcję ulepszenia wyrobów gotowych, nie wymagających specjalnych umiejętności. Na przykład, można kupić zwykły t-shirt i malować go farbami do tkanin albo zrobić oryginalny haft.
 • Z t-shirt można zrobić także tunikę.

  To nie jest trudne, najważniejsze – poprawnie złożyć koszulkę i odciąć zbędne części.

  Ze zwykłej jednobarwne koszulki można zrobić i oryginalną sukienkę. (szczegółowe informacje można znaleźć na wideo).

  Tkaczy mogą skojarzyć sukienka, sweter, koszulka itp.

 • Słodycze.
 • Jeśli chcesz trafić do wszystkich swoich wypieków, nie szukajcie nowy, bardzo oryginalny przepis – skomplikowane przepisy nie zawsze są tłumaczone na odpowiednim poziomie. Wybierz stary sprawdzony przepis na pyszne ciastko i skupić się na projektowaniu.

  Piękny pyszne ciasto

  Bardzo efektownie prezentują się dekoracja tort figurki z cukru lany, i można zrobić je samodzielnie.

  No i nie zapomnij o różnych prowizorycznych pocztówkach serdeczne życzenia dla swojej najlepszej przyjaciółki – będą dobrym dodatkiem do prezentu.