Prezent przyjaciółce na urodziny własnymi rękami – miło i osobiście

Na pewno masz co najmniej kilkanaście koleżanek. Rozumiem, że ktoś z nich nadal dla ciebie bliżej, ktoś dalej, ale i tak wychodzi to tak, że w zasadzie miesiąc na podwórku nie był, nadal urodziny u jakiejś koleżanki będzie blisko. Jak urodziny to nie tylko okazja się spotkać i zrobić śmieszne zdjęcia na urodziny jeszcze trzeba dać jakieś prezenty. I naprawdę, jakie? Bardzo często pomysły kończą się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Ale, nie ma opcji, nie myślę – najlepszy prezent, który można zrobić – to ten, że jest wykonany własnymi rękami. Pokazując wyobraźnię, doskonale można zadowolić swoją dziewczynę w jej urodziny. Cóż, aby pomóc poradzić sobie z niewłaściwe niedobór pomysłów, oferujemy ten materiał, w którym można znaleźć wiele bardzo ciekawych i efektownych rozwiązań, które można bezproblemowo zrobić swoje (i nie tylko) rękami na urodziny koleżanki.

Prezent przyjaciółce na urodziny własnymi rękami – miło i osobiście

Odzież i akcesoria

Jeden z przyjemnych opcji, że można dać, tak jeszcze i robiąc własnymi rękami – to różne ubrania. Oczywiście, nikt nie mówi o tym, aby dać płaszcz lub sukienkę – ale zrobić mały i niezwykły ciuch mniejszą skalę na urodziny – to świetny pomysł. Oto jak można do niej podejść:

 • Mitenki. Umiesz robić na drutach? Świetnie. Następnie można zadowolić na urodziny swoją dziewczynę parę innych niż dziane nosić rękawiczkę. Jeśli jesteś w stanie zrobić je z jakimś wzorem lub napisem – w ogóle świetnie. Prezent najbardziej istotne w oczekiwaniu na zimno.
 • T-shirty. Kup czystą koszulkę i dobrą, trwałą farbę, np. akrylową. Weź matrycy i stosować na t-shirt ciekawy obraz. Oczywiście, można udać się do zakładu fotograficznego i umieścić tam zdjęcia, ale zdjęcia, przy całej swojej okolicy można znaleźć interesujące miejsca nie ponosi ten element ręko-мейда, który może zadowolić dziewczynę. Jeśli zrobisz to porządnie to prezent wyjdzie dobry.
 • Szalik. Jeśli masz stare i już nie bardzo żądaną t-shirty z ciekawymi nadrukami i znajdujących się na nich zdjęcia, to można je zszyć razem, zamieniając się w ciekawe, kreatywne podobieństwo szalik, składającego się z różnych obrazów. Niezwykle miło – tak i garderoba dokładnie oczyścić.
 • Dekoracji. Można również zrobić ozdoby własnoręcznie. I tu opcji może być bardzo wiele. Bransoletki, kolczyki, wisiorki – na co starczy twojej kreatywności. Ty bardziej, że można znaleźć wiele instrukcji, jak wykonać takie oto oryginalne/atrakcyjne/практичнейшие prezenty na urodziny.

Poduszki

Oto jedna z nich:

Ładne i praktyczne

Jeśli chcesz, aby twój prezent na urodziny był nie tylko miłe koleżanki, ale i naprawdę przydał by się jej, to wtedy warto rozważyć opcje, które łączą w sobie wysoką funkcjonalność z estetyczne – to właśnie to, czego potrzebujesz. Oto kilka jasnych, ale dostępnych pomysłów, które łatwo można zrobić własnymi rękami:

 • Słoiki z solą. Weź piękny i zgrabny słoiczek, a następnie wsypać do niej kilkoma warstwami sól do kąpieli, przy czym w różnych kolorach, aby wyszedł jakiś odpowiednik naczyń z kolorowym piaskiem. To bardzo ładnie wygląda na półce – ale podczas wyprawy w wannie zawsze można skorzystać z tej solą w jej podstawowego zadania.
 • Mydło. W sklepach sprzedawany jest wiele zestawów do samodzielnego wytwarzania mydła dowolny kształt, dowolny smak i tak dalej. Dowiedzieć się, jak go zrobić proste – istnieją liczne zdjęcia i film wyjaśniający, jak to zrobić. Jest to bardzo przyjemny, oznaką prezent na urodziny.
 • Saszetki. Sew małe poduszki w kształcie serca z pięknej tkaniny. To już by był na tyle ciekawy prezent na urodziny, ale własnymi rękami zrobić przyjaciółce coś jeszcze bardziej interesującego. Wypełnimy poduszki nie miękkim wypełniaczem, jak można było myśleć na początku, a różnego rodzaju aromatycznych ziół, np. szałwii.

Smacznie i miło

Jeszcze jeden świetny prezent wykonany własnymi rękami, który przyjaciółce na pewno przypadnie do gustu – to pyszny prezent. I rzeczywiście, jeśli twój prezent będzie w stanie jednocześnie zaspokoić głód i dać żywe emocje – bezcenny. Jak zwykle wszystko sprowadza się do dwóch głównych opcji:

 • Ciasto. Nie musisz umieć gotować coś bardzo złożone i kompleksowe. Jest na tyle proste opcje, które, jednak, ozdobią urodziny i daje radość przyjaciółce. Na przykład, można zrobić własnymi rękami najprostszy tort z zakupionych ciastka, między warstwami którego przesmarować sernika krem wymieszane z kawałkami owoców. Wydawało by się, jak można w ogóle wymyślić coś prostszego?
 • Herbatniki. Jeszcze jeden podstawowy wariant. Jest milion i jeden sposób, jak gotować bardzo smaczne ciasteczka. Ale to nie zmienia faktu, że go jeszcze ładnie złożyć. Być może, zrobić ładne opakowanie, albo pokryć kolorową polewą. Czasami robią nawet prawdziwe naszyjniki z ciastek, łącząc wiele smacznych figurek grubą nicią. Wybierz opcję, która najbardziej podoba ci się – i, potencjalnie, swojej przyjaciółce.
 • Ciasteczka

  Tworzymy

  Oczywiście, jeśli najlepszą opcję, że można zrobić własnymi rękami, jeśli na to stać. Można dać przyjaciółce na jej długo oczekiwany urodziny prawdziwe dzieło sztuki. Oczywiście, mało kto z nas jest w stanie na arcydzieła. Zazwyczaj wyniki wyglądają co najmniej prymitywne, ale najważniejsze, aby pokazać przyjaciółce swoje pragnienie, aby zrobić coś pięknego własnymi rękami – nawet jeśli wynik będzie, delikatnie mówiąc, daleki od fenomenalnego.

  1. Obraz. Narysuj przyjaciółce obraz. Tu można «oszukiwać». To może być śmieszne kreskówka na nią, może być kolaż z twoich starych zdjęć – dlaczego nie wykorzystać zdjęcie, to w taki ciekawy sposób? Cóż, jeśli myślisz, że umiesz rysować, to i problemu nie będzie tu żadnych w zasadzie.
  2. Rzeźba. Kolejny kreatywny opcja. Weź gliny i spróbuj przekazać, jak widzisz swoją dziewczynę. Przynajmniej wyjdzie bardzo zabawne i można się razem pośmiać – ale i tak będzie miło, że nie banalne kupili to zrobić własnymi rękami. A to już mówi bezpośrednio o tym, jak ta osoba jest dla ciebie ważne – i dlatego w dniu urodzin będzie mu bardzo miło.

  Rzeźba

  I tej zasady należy się trzymać przy wyborze i produkcji upominków. W pierwszej kolejności można pokazać swoje nastawienie – a reszta – to już tylko w drugiej kolejności.