Prezent na urodziny najlepszej przyjaciółki własnymi rękami – prezent z duszą

Relacje między najlepszymi przyjaciółkami zawsze wyjątkowe. Dlatego, gdy przychodzi czas świąt, od najlepszej przyjaciółki nie wykręcisz jakiś zwyczajne, pospolite prezentem, robić po prostu na pokaz. Prezent musi być absolutnie wyjątkowy. Dlatego najlepiej zrobić go własnymi rękami – aby przyjaciółce było miło, żeby ona wiedziała, jak wiele jej urodziny dla ciebie znaczy. Ale jaki oryginalny prezent w takim przypadku można zrobić własnymi rękami? Spróbujmy rozważyć niektóre ciekawe, ciekawe warianty, które w zasadzie można dać przyjaciółce na urodziny, aby ostatni zapisał się w pamięci jej na długo.

Prezent na urodziny najlepszej przyjaciółki własnymi rękami – prezent z duszą

Ładne i praktyczne

Mówią, że, bez wątpienia, najlepszy prezent to taki, który nie chce się odłożyć na półkę, kiedy urodziny zakończył, a ten, który przyniesie żadnej korzyści prawie codziennie. I taki prezent własnoręcznie zrobić nie jest tak trudne. Opcji jest bardzo wiele. Oto, co można podarować (wykonany przy tym, własnymi rękami), co z pewnością będzie przydatne w życiu codziennym:

 • Mydło. Na urodziny swojej najlepszej przyjaciółki można zrobić własnymi rękami mydło. Tak, być może, wariant nieco prozaiczny, ale wyłącznie praktyczne. Możesz nie posiadać sztuką produkcji mydła, ale nie na darmo przez cały sprzedawane są gotowe zestawy, za pomocą których zrobić na urodziny taki prezent własnymi rękami można bułka z masłem.
 • Aromatyczna poduszkowe. Jeszcze jeden bardzo prosty wariant, który, jednak, bardzo, bardzo przyjemny na urodziny – tak i po nim będzie dostarczać pozytywne emocje jeszcze przez bardzo długi czas. Trzeba zrobić małe poduszki z pięknej, reprezentacyjnej tkaniny. To nie jest trudne, zazwyczaj wykonane w kształcie serca, ale jesteś wolny, aby wybrać ten wygląd, który ci się najbardziej podoba. Następnie należy wypełnić jej aromatycznymi ziołami, trochę szałwii. Wybierz tę kombinację, która będzie przyjemna w zapachu. Jeśli dać to eleganckie i przyjemne saszetki, wykonany własnymi rękami, to z pewnością spodoba się przyjaciółce – jeśli, oczywiście, nie zrobisz zapach zbyt ostry i paskudny.
 • Szkatułka. Jeszcze jeden oryginalny, ale praktyczny prezent, który można również zrobić własnymi rękami, a następnie właściwie podarować – to pudełko. Opcjonalnie, oczywiście, zrobić ją od podstaw. Można kupić podstawę, a następnie zastanawiam się, aby ją ozdobić. Na przykład, pokrycie koralikami, guzikami, ziaren kawy, a nawet cukierki. W takim nietypowym opakowaniu przyjaciółce będzie szczególnie miło przechowywać swoje rzeczy. Oczywiście, najważniejsze – zrobić wszystko ze smakiem, aby prezent na urodziny był przyjemny, a nie китчевым.
 • szkatułka własnymi rękami

  Na pamięć

  Może chcesz, aby dzień urodzin był okazją, aby ponownie przeżyć swoje wspólne wspomnienia – bo jeśli to naprawdę twoja najlepsza przyjaciółka, to na pewno je zgromadził bardzo wiele. To będzie bardzo dobry «nostalgiczny tour», tak istotny w dniu urodzin. Ale w jaki sposób można zrobić to własnymi rękami, tak jeszcze dać? Istnieją co najmniej dwie opcje.

  1. Album fotograficzny. Najbardziej oczywisty, ale w tym samym czasie, jeden z najbardziej przyjemnych prezentów z wszystkich, co tylko można zrobić własnymi rękami. Zacznij od samego albumu. Złóż go tak pięknie. Zalecamy zastosować technikę scrapbookingu, ale możesz zrobić co chcesz – to już właściwie, według własnego uznania. Po tym отбираете z archiwum najbardziej niezapomniane zdjęcia, które niosą coś ważnego dla was obu – i wypełnić nimi album. Oczywiście, wewnątrz również własnoręcznie ozdobić, robi różne śmieszne uwagi i odniesienia, które będą zrozumiałe tylko swojej przyjaciółce – spróbuj zrobić prezent bardziej osobisty. I wtedy można być bardzo pewni, że urodziny będą wypełnione przyjemnym uczuciem nostalgii.
  2. Film. Bardziej nowoczesna wersja poprzedniego wariantu. Jeśli jesteś z tych, którzy w regularny sposób zapisuje swoje przygody na telefon komórkowy, to można własnoręcznie zrobić przyjaciółce montaż, zawierający wędlin (zazwyczaj pod muzykę) z najwybitniejszych chwil twojej przyjaźni, które zostały nagrane na wideo. Mogą odstraszyć techniczne momenty, ale w rzeczywistości nic szczególnie trudnego w takim zadaniu nie ma, trzeba tylko raz zrozumieć – i może dać wspaniały film.

  Album

  Oto jeden z dość zrozumiałych przykładów, jak można zrobić film z technicznego punktu widzenia:

  Akcesoria

  Czasami prezent może być niewielkie, ale cenne i przyjemne, jeśli jest on wykonany własnymi rękami i z duszą. I różne akcesoria idealnie pasują do tej kategorii. Oto kilka typowych przykładów.

  • T-shirt. Nie do końca akcesoria, ale blisko. Kup czystą koszulkę, a następnie nałóż na nią aplikacji, druku lub po prostu rysunek za pomocą farb, które nie są usuwane po praniu (sprzedawca w sklepie towary do kreatywności może ci doradzić taką farbę). W końcu wyjdzie świetny ciuch, wesoły i wykonany własnymi rękami.
  • Torebka. Po co nosić фешенебельную torebkę, jeśli można uszyć swoją? Jeśli twoja przyjaciółka nie jest obce poczucie humoru, to ona ocenia kreatywna torbę, uszyte ze starych dżinsów. Wesoły prezent, tak i wytrzymały materiał.
  • Dekoracji. Możesz wykazać się twórczą odrobinę i spróbować zrobić z materiałów złomu coś pięknego – każda dekoracja będzie pasować. Być może dobrze плетете bransoletki z koralików, albo można zrobić piękna bransoletka z kawałka skóry lub kolczyki z drutu, koralików i piór –taki prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. A wszystkie niezbędne materiały do jego budowy łatwo znaleźć w najbliższym sklepie, dotyczącej różnych towarów dla kreatywności.

  Kobieta bransoletka

  Ale niezależnie od opcji prezent na urodziny, wykonane własnymi rękami, cokolwiek wybierzesz, nie zapomnij, aby najważniejsze – ważne jest, aby nie zrobić wszystko niesamowicie pięknie. Ważne – włożyć duszę. Właśnie starania zostaną docenione nawet w większym stopniu, niż w rzeczywistości, wynik końcowy.