Prezent dla przyjaciela na urodziny – niż zadowolić chłopaka?

Dobrze, gdy mamy przyjaciele, wierni, dawne, które mogą nas wspierać w trudnych chwilach, które właściwie zawsze obok, kiedy my ich potrzebujemy. Ale i stosunek do takich znajomych musi być wyjątkowy pod każdym względem. Na przykład na urodziny taki oto znajomego należy podarować prezent, które zasadniczo różni się od tego, że chce pan, żebym jakimś odległym kumplami. Cała istota tego prezentu znajomemu na urodziny musi jednoznacznie wykazać, że można go doskonale zrozumieć, że wiesz, czego chce, i tak dalej. Spróbujmy zrozumieć, co można dać człowiekowi, który dla ciebie jest wystarczająco blisko i który wiele znaczy dla ciebie, jaki prezent będzie optymalna? Istnieje kilka podstawowych opcji.

Prezent dla przyjaciela na urodziny – niż zadowolić chłopaka?

Niematerialne prezenty

Zacznijmy od tego, że spróbujemy dać» prezenty, które nie mają jakiegokolwiek fizycznego, materialnego formach – ale zabawy przy tym, mogą dostarczyć nie mniej, jeśli nawet nie więcej. To wszelkiego rodzaju karnety, bilety i certyfikaty. Mogą być ograniczony do daty, w której odbywa się urodziny, tak i nie, oni mogą w ogóle być różne. Oto kilka popularnych przykładów:

 • karnet na siłownię;
 • bilet na koncert adorowany grupy;
 • certyfikat na nietypowe zajęcia, na przykład, wspinaczka skałkowa, loty w аэротрубе lub jogę;
 • przepustkę na seminaria lub warsztaty na temat, który przyjaciel kocha.

bilet

Pomyśl, że twój przyjaciel chciał spróbować – i staramy się jak najlepiej «przetłumaczyć» ten pomysł na ciekawy prezent na urodziny.

Prezenty związane z hobby

Gdy zdecydujesz się, co podarować na urodziny mężczyźnie (ważne jest, aby pamiętać, że wszyscy traktują już prezenty mężczyźnie; dziewczynie trzeba je wybrać w zupełnie обособленному zasadzie), to trzeba rozumieć – a jak on się może za pomocą swojego prezentu zrobić jeszcze bardziej interesujące własne hobby? Logiczne w takim razie zrobić jakoś tak, żeby prezent kojarzy się z hobby – a to nie jest tak trudne, jak może się wydawać. Po prostu spróbuj zrozumieć, co cieszy znajomego – i odbijaj się od tego. Oto kilka przykładów:

 1. Dla miłośnika podróży, dobrym prezentem będzie przenośny zestaw piknikowy, ten GPS, marsz nóż.
 2. Заядлому zawodnik spodoba się zestaw wag, manekin do nauki uderzeń, fitness bransoletka.
 3. Artysta ocenia zestawy farb i pędzli – oni z pewnością przydadzą się z czasem.
 4. Miłośnik psów jest w stanie docenić kreatywne zabawki dla jego pupila, albo ciekawe prezenty, w projektowaniu których są psy.

Koszulka z psem

I tak dalej. Przecież to tylko część możliwych przykładów, w rzeczywistości, oczywiście, opcji jest wiele razy więcej.

Po prostu pomyśl, niż przyjaciel zajmuje się – a już na podstawie tego i wybierz, co możesz mu dać. Ważne jest, aby nie tylko zrobić przyjemność mężczyźnie – nie mniej ważne jest, aby pokazać, że rozumiesz, a także szacunek dla jego interesów.

Dodatkowe prezenty

Innym rozwiązaniem, które można teoretycznie rozważyć to podarować taki prezent, który nigdy nie będzie zbędne, który będzie praktyczny i pasuje nie tylko na urodziny, ale i w ogóle kiedy chcesz – ale który, po tym, solenizant osobiście nie kupi. Lub kupił, ale takich rzeczy może być w dyspozycji wystarczająco dużo. Prosty przykład – akcesoria i odzież. Jakiego mężczyzny nie będzie miło dostać na urodziny:

 • nowym krawatem;
 • pasów;
 • eleganckie etui do telefonu, вешающимся na pas i tak dalej.

Dotyczy to wszelkiego rodzaju środki do pielęgnacji sobą – każdemu mężczyźnie przyjemne, aby otrzymać je wyłącznie w prezencie, niż wybrać osobiście. Oczywiście, najłatwiej dawać takie rzeczy, jeśli dziewczyna, ale nawet jeśli przedstawiciel płci, dać premiowy zestaw, na przykład, kremów do golenia i pielęgnacji skóry, nie jest wstydem.

Pakiet upominkowy dla mężczyzny

Kreatywne prezenty

Wreszcie, można spróbować соригинальничать. Przecież urodziny – to i dobry nastrój. Daj jakąś rzecz, która zaskoczy cię swoim podwójnym przeznaczeniem. Na przykład, można wybrać elegancka laska, która objawia się i z niej usuwa butelka i zestaw drinków. Lub piękny glob, w którym w rzeczywistości jest ukryty mini-bar. Nigdy nie wyjdą z mody poduszki z wbudowanymi głośnikami – idealny prezent dla miłośnika muzyki. Jeszcze jedna zawsze aktualne rzeczą jest koszulka-gitara elektryczna, na której twój przyjaciel może grać palcami, a ona będzie nawet wydawać odpowiednie dźwięki. Прошерстите sklepy oryginalne prezenty – i tam na pewno można zamówić coś, co sprawi, że urodziny nie tylko przyjemne, ale i znacznie bardziej oryginalne.

Ale co jest ważne, co jest bardzo istotne, to to, że zawsze należy słuchać swojego przyjaciela jak można bardziej szczegółowo i wziąć pod uwagę jego życzenia i upodobania. W przeciwnym razie nie ma listę najlepszych prezentów ci nie pomoże.

Musisz zrozumieć, że należy odciąć, że będzie złym prezentem, bo będzie bardzo szkoda podarować to, że mężczyźnie nie podoba się, że powoduje u niego zauważalny dyskomfort i tak dalej. Tak, że główny klucz do sukcesu w wyborze prezentu – to uwagę. No a po drugie – to, oczywiście, kreatywność. Okaż go – i wtedy urodziny zapamiętany kumpla naprawdę długo.