Oryginalny prezent na urodziny koleżanki – myślimy kreatywnie

Jeśli jesteś ze swoją dziewczyną blisko, to stale starają się nawzajem czymś zaskoczyć, zadziwić, bawić się, jednym słowem – urozmaicać życie. Ale to tylko to w czym problem – im więcej się nawzajem wiesz, tym trudniej wymyślić coś naprawdę oryginalnego, co może zaskoczyć człowieka. Ale nie rozpaczaj, ponieważ, oczywiście, zawsze można wymyślić jasny i oryginalny prezent na urodziny. Co więcej – zawsze można dać nawet coś stosunkowo banalne, na przykład, pieniądze, bardzo oryginalny sposób. Spójrzmy na kilka przykładów, które na pewno będą беспроигрышными.

Oryginalny prezent na urodziny koleżanki – myślimy kreatywnie

Prezenty-przeżycia

Zacznijmy od tego, co może dać bardzo dobre wrażenie. To nie muszą być jakieś rzeczy materialne. Na urodziny można dać i to, że nie da się dotknąć – ale będzie bardzo miło wspominać.

Należy pamiętać, że ważne jest, aby zrozumieć, że masz ograniczenia przy wyborze takich prezentów. Jeśli twoja dziewczyna, jako opcja, czegoś się boi, to wtedy będzie bardzo nieodpowiedzialne podarować jej na urodziny właśnie to. Spróbuj przebiegłych sposobów dowiedzieć się o jej preferencjach, aby się nie pomylić.

 1. Questy. Teraz szczególną modę wchodzą tak zwane misje, w których trzeba rozwiązać jakieś zadanie, najczęściej – aby wydostać się z pokoju. Wizyta taka quest na urodziny będzie bardzo oryginalnym rozwiązaniem.
 2. Wędrówki po nocnym mieście. A może warto na urodziny zorganizować niezwykły nocny spływ charakterystyczny miejsca twojego miasta? W każdym mieście można znaleźć coś zupełnie magiczne. Tam i warto skierować swoje stopy. Jaki obiekt do zwiedzania wybrać – twoja decyzja. Zaletą takiego wariantu – pieniądze prawie że nie będą potrzebne.
 3. Park rozrywki. Można potroić maraton, przejażdżka dosłownie na wszystkim, na czym tylko można. Niezwykle zabawne, zostanie zapamiętany na długo.
 4. Jazda na quady i samochody terenowe. To już bardziej ekstremalny wariant, że można wybrać na urodziny. Jaki szlak wybrać, decyzja należy tylko do ciebie, bo ten transport może dojechać praktycznie wszędzie.
 5. Rafting na rzece. Podnosimy stopień экстремальности jeszcze wyżej. Zbierz przyjaciół, zorganizować urodziny pod okiem doświadczonych specjalistów – to jest to ekscytujące zajęcie.
 6. Skoki na bungee. Podnosimy stopień экстремальности jeszcze trochę. Można skoczyć prawie z każdego mostu, o jakim tylko sobie приметите. To będzie naprawdę niezwykły prezent przyjaciółce, a filmy z jej zadowolony z piskiem podczas skoku będziesz jeszcze nie raz (a nawet bardzo często) przeglądu.
 7. Wyjazd. Wreszcie, jedna z najlepszych opcji, jak zadowolić człowieka. Na pewno dziewczyna marzy o tym, by gdziekolwiek wyjść. No cóż, сложитесь i kup jej na wspólne pieniądze tam bilet. A jeszcze lepiej – kupić tam bilet i sobie. Wtedy podróż będzie naprawdę fajna.

Podróż

Hand-made

Kolejny piękny opcja, że można zrobić na urodziny – to stworzyć coś własnymi rękami. To naprawdę zachwyci dziewczyny. Również, co jest szczególnie ważne, to pokaże jej, jak o nią właściwie dbać.

Jeśli chcesz, aby zorientować się, jaki prezent najlepiej nadaje się przyjaciółce na urodziny, warto podążać za jej społecznymi kontami. Przecież ona często może rozprzestrzeniać się tam coś, co jej się podobało. Łapcie pomysły!

 • Gazetka tak. Zrób шуточную стенгазету, opowiada o tych wszystkich przygodach, które udało się wspólnie przeżyć. To będzie jednocześnie i retro-prezent, i bardzo oryginalna i pamiątkowe rzeczy. Tak i pieniądze nie będą potrzebne.
 • Film. Bardziej nowoczesna wersja na prezent, opartej na wspomnieniach. Jeśli można montować wideo doskonale. Wpisz kilka filmów, w których zaangażowana jest przyjaciółka i przygotuj się na taki oryginalny prezent przyjaciółce.
 • Dekoracji. Dziewczyna uwielbia biżuterię? Jak wygodnie. Zrobimy jej jakiś z nich na urodziny. Jakie? Wybierać tylko ciebie.
 • Oto jeden z filmów-przykładów tego, co można zrobić w zasadzie:

  Inne

  Są i inne dość oryginalne opcje, jak zadowolić dziewczynę na urodziny.

  • Portret. Zamów jej portret. A najlepiej kreskówkowy, więc będzie jeszcze więcej zabawy.
  • Bukiet z cukierków. Dlaczego dać na urodziny zwykły bukiet, kiedy można zdecydować się na taki słodki i przyjemny sposób? To na pewno ucieszy fakt, że nawet ktoś, kto nie jest сладкоежкой.
  • Magazyn (indywidualną). Są oryginalne serwisy, które pozwalają zrobić spersonalizowany magazyn z przyjaciółką okładce. Nie ciekawa opcja?
  • Banknoty i monety. W końcu dajemy pieniądze. Przecież pieniądze to prezent powitalny, pieniądze – to coś, czego zawsze wręcz brakuje pieniędzy – to jest coś, na co można kupić inne prezenty. Ale pieniądze i których możecie następnie zmienić trzeba odpowiednio. Na przykład, złóż je w formie origami, umieść je w prowizoryczny kuferek, albo zjazd banknoty, a następnie umieścić pieniądze w balony. Jasne i interesujące.

  Motyl z pieniędzy