Prezenty nawzajem: co dać chłopakowi na 25, 26, 27, 28 lub 29 lat?

Prezenty młodym ludziom, których wiek już przekroczyła cyfrę 18, urodziny coraz częściej stanowią pieniądze. Jest to wygodne: nie trzeba długo myśleć i szukać, co dać. Ponadto, całkowicie wyklucza prawdopodobieństwo, że taki prezent się nie spodoba. I to prawda, pieniądze zawsze się przydadzą. To prawda, coraz częściej młodzi ludzie, szczególnie w wieku 25-29 lat, mówią, że urodziny przestał być jakimś wyjątkowym świętem. Raczej to okazja, by się spotkać z przyjaciółmi, odpocząć i porozmawiać. A przecież świąteczny nastrój stworzyć bardzo proste — i w tym pomagają właśnie prezenty. Powinny one być nieoczekiwane, dlatego do ich wyboru lepiej podejść z fantazją. Facet 27 lat nie spodziewa się otrzymać w prezencie szachy lub, na przykład, autko, prawda? Ale to nie znaczy, że taki prezent się nie spodoba. Zwłaszcza, jeśli on będzie z niespodzianką.

Prezenty nawzajem: co dać chłopakowi na 25, 26, 27, 28 lub 29 lat?

Prezent — jaki być powinien?

Bliskiego przyjaciela na urodziny prezent można wszystko. Ważne jest co innego — jak to przedstawić. I w 25 lat i 28 lat młodzi ludzie lubią niespodzianki. Po prostu czasami nie są uznawane. A to znaczy, że można to wziąć na warsztat i zrobić następne urodziny wyjątkowy. Na przykład, dać:

 • Gry planszowe. «Kierownik», «Poker», a nawet «Mafia», a także wiele podobnych strategii sprawi, że czas spędzony w gronie przyjaciół, bardziej interesujące.
 • Gry planszowe alkoholowe gry. Zwykłe warcaby, kółko i krzyżyk, a nawet ruletka staną się o wiele bardziej ekscytujące, jeśli zamiast żetonów w nich będą stosu, i ten, kto wygrywa, musi wypić zawartość.
 • Wskazówka! Oczywiście, dać to na urodziny warto tylko wtedy, gdy solenizant alkohol używa. W przeciwnym razie te gry znajomego nie przyniesie dużo przyjemności.

 • Samochód na pilocie zdalnego sterowania. Lub łodzi. Lub helikopter. Tylko nie zwykłą dziecięcą model, a sportową — ma znacznie więcej możliwości, zarządzać nimi trudniejsze, a grać z nią jest o wiele bardziej interesujące. Można pójść jeszcze dalej i dać zestaw do montażu taka radiowej zabawki samodzielnie.
 • Turystyczny składany nóż. Bardzo wygodna i przydatna rzecz w plecaku, że w schowku samochodu. Ale szczególnie miło jest patrzeć, jak solenizant otwiera wielką skrzynię, a w niej mniejsza, otwiera ją, a w niej jeszcze mniejsza. Po kilku minutach zaczyna podejrzewać, że sam prezent, najprawdopodobniej niewielki, bo skupić się na jego prezentacji. Ale w końcu okazuje się, że prezent bardzo nawet nic. Takie coś może służyć długo — jeśli ją dać na 26 lat, a w 40 nią jeszcze będą się cieszyć.
 • Bilety na mecz piłki nożnej. Ten prezent na urodziny jest szczególnie interesujący, nie fanów (oni i tak kupią sobie sami), a dla tych, którzy piłką nożną nie lubi i uważa, że zobacz, jak 22 dorosłych mężczyzn biega za jedną piłką, nie zastanawiam się. Atmosfera, która panuje na meczu, ładuje się błyskawicznie. Taki prezent pozwoli na nowe spojrzenie na piłkę nożną — to już na pewno nie będzie wydawać się nudne.
 • Paintball

 • Wakacje w paintball club. Chłopiec nie lubi bawić się w wojnę? Nawet jeśli mu się 27 lub wcale 29 lat? Ale u dorosłych chłopców i zabawki powinny być dorosłymi — nie mniejsze i nie komputerowych. Warunki zbliżone do walki, chowanie się i broń. A jeśli cię trafi przeciwnika — może być naprawdę boli! Należy być bardzo ostrożnym. Emocje i adrenalina — to najlepsze, co można podarować znajomemu na 25 lat.
 • Skok ze spadochronu. Tego wielu chce, ale nie wielu ludzi decyduje. To nie ma czasu, to firmy, A jeśli trzeba — pojawi się jeszcze kilkanaście powodów. Ile można odłożyć marzenia? Będzie certyfikat zrezygnować już się nie uda.
 • Wskazówka! Jest to dość specyficzny prezent, dlatego przed zakupem certyfikatu, warto upewnić się, że solenizant naprawdę tego chce.

 • Zegarek — w tym wieku już chce mieć stan rzeczy, dlatego, drogie zegarki zostaną ocenione i docenione. Ale dać porządne, markowe zegarki na urodziny do znajomego, nie każdy może. Ma sens współpracować z innymi przyjaciółmi i dać naprawdę dobrą rzecz.
 • Zegarek

  Prezenty z gagów

  Oni nie muszą być kosztowne, ale, jak pokazuje praktyka, takie prezenty nawzajem bardzo lubią i cenią. Nimi aktywnie cieszyć się nimi nawet chwalić. To może być prezent z napisem lub po prostu z zabawną sensem. Na przykład:

  • USB-gadżety. Dzisiaj istnieje ich ogromna ilość, a to, że solenizant 25 lat cieszy się komputerem, tabletem lub laptopem — to na pewno. Można dać podgrzewacz do kubków, lodówka do piwa, USB-wentylator, USB-odkurzacz, gumową klawiaturę lub myszkę w kształcie kobiecego ciała.
  • Zegar «Kamasutra», w których zamiast cyfr są rysowane ilustracja znanej na całym świecie książki. Dorosły, ale na pewno godny prezent na urodziny.
  • Order «Najlepszego przyjaciela» lub statuetka Oscara za tę samą nominację — humorystyczny nagroda za wieloletnią wierną przyjaźń.
  • T-shirt z zabawną napisem. W takim prezencie na urodziny można śmiało wyjść na spacer w parku, i na dyskotekę. Ona na pewno przyciągnie uwagę. Ale test trzeba wybrać taki, który pasuje do charakteru jubilata.

  T-shirt z zabawną napisem

  Przyjaciela w wieku 25 lat, 27 lat lub nawet 29 lat na urodziny można po prostu dać prezent, a można go zaskoczyć. Jaki wariant wybrać?