Dziewczyny 20 lat: co lepiej kupić.

20 lat — wiek już wystarczająco dorosły. To okrągła liczba, która kończy serię znaczących dat (15 lat, 16, 18). W ciągu najbliższych pięciu lat tak «ciekawego» liczby już nie będzie, a ponieważ wakacje chcę zwrócić uwagę w sposób szczególny. Tym bardziej, jeśli jest to — urodziny najlepszej przyjaciółki. W takim wieku prezenty od przyjaciół cenne nie tyle materialnie, ile moralnie. Ale z tego wcale nie jest łatwiej, bo wymyślić coś oryginalnego często bywa znacznie trudniejsze, niż wyłożyć dość pokaźną sumę na solidną zakupu.

Dziewczyny 20 lat: co lepiej kupić.

«Lustereczko, powiedz…»

W 20 lat dziewczyny zawsze są piękne. I najlepszym rozwiązaniem na prezent — pomóc имениннице stać się jeszcze lepiej. Inny bonus w tym wieku — można nosić wszystko, i to będzie piękne. Kiedy jeszcze można założyć plastikowe kolczyki albo garnitur z trampki, a przy tym wygląda harmonijnie? Wygląd poświęcają masę czasu, bo na urodziny można wybrać taki prezent:

 • jasny, modny (kopertówka, szalik, portfel);
 • ozdoby (nawet biżuterię, ale również modne genialny, wyraźne);
 • Ozdoby

 • kosmetyki (jeśli wiadomo, jakie kolory i marki kocha mam dziś urodzin);
 • certyfikat w salon piękności (zmiana wizerunku — wspaniały prezent);
 • perfumy (zapach — jest to kontynuacja stylu).

Zaskakiwać — tak zaskakiwać!

Co kupić przyjaciółce na 20 lat, aby taki prezent jej dokładnie zapisał się w pamięci? Można się spotkać z przyjaciółmi i o północy, gdy nadszedł dzień urodzin, zadzwonić имениннице, wezwać ją do okna i pod oknami uruchomić kolorowe fajerwerki. Bo kto powiedział, że warto świętować tylko w dzień, a nie noc urodzenia? A jeszcze można:

 • ogłosić o tym, że u pięknej dziewczyny urodziny dla ukochanej radio;
 • zorganizować przyjęcie-niespodziankę;
 • iść w nowe kino z efektem obecności (opcji jest wiele — od 4DX do 7D);
 • kup bilety na koncert;
 • sprzedam certyfikaty na kursy, na przykład, ceramiki, decoupage lub malowania na витражам — nawet jeśli to umiejętności nie przyciąga, wkrótce wrażenie zmienia się diametralnie.

Wskazówka! Im więcej czasu do koncertu, tym bardziej przyjemne będzie oczekiwanie na imprezy. Tym bardziej, że na stojące koncerty światowych gwiazd bilety najlepiej kupować z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie można zostać w ogóle bez nich.

Praktyczne prezenty — zawsze «tak!»

I mogą być one wcale nie są drogie. Kubek z prawem tekstem humoru, śmieszne słuchawki do telefonu (tabletu, innego gadżetu) lub nowa książka ulubionego autora dostarczą nie mniej radości, niż drogie prezenty. Na urodziny można dać i następujące prezenty:

 1. certyfikat do sklepu bielizny (on spodoba się każdej dziewczynie);
 2. certyfikat w ulubiony sklep odzieży lub obuwia (sklepy — najlepsza rozrywka);
 3. karnet w fitness club (jeśli mam dziś urodzin dawno chciałam, ale jeszcze nie dotarła nawet do recepcji);
 4. ciepłe piżamy lub kapcie (nawet domowe rzeczy, które chciałoby się mieć nie tylko ciepłe, ale i piękne);
 5. Książka

 6. ulubioną książkę w edycja kolekcjonerska (takie coś chce polaczone w kółko);
 7. bilety do teatru (uczta dla duszy);
 8. nowy futerał do telefonu komórkowego lub tabletu (a najlepiej kilka, aby wybierać pod nastrój).
 9. certyfikat na kursy makijażu albo modnych fryzur (to znacznie lepsze, niż oglądanie warsztaty w sieci, bo profesjonalny instruktor pomoże ci wybrać dokładnie te opcje, które są optymalnie dostosowane do kształtu i typu twarzy).

Kwiaty: być albo nie być?

Czasami dziewczyny zastanawiają się, co kupić przyjaciółce na 20 lat, a czy warto dołożyć do prezentu kwiaty. Oczywiście, bukiet z 20 czerwonych róż wygląda luksusowo. Ale można też użyć innych, nie mniej ciekawych pomysłów. Na przykład, kupić tradycyjne róże, a żywe kwiaty lub stokrotki, krokusy, tulipany.

Wskazówka! Wybierając kwiaty, trzeba być pewnym, że birthday na nich nie ma alergii, bo urodziny może być uszkodzony.

A przecież można podarować kwiaty w doniczkach — kwitnące saintpaulia lub storczyki będą dobrą alternatywą dla ogrodowym kolorów. Lub nawet, cytrusowy drzewo albo крассулу (popularnie jej jeszcze na imię pieniężnych drzewem). Tak będzie i zaszczepić miłość do domowych roślin, jeśli birthday jeszcze nie ma własnych kwiatów w doniczkach.

Bukiet kwiatów

Bukiety wcale nie muszą być z kwiatów. Dlaczego są tylko utwory z małych miękkich zabawek lub, na przykład, słodkie bukiety? Są one nie tylko cieszą oko, ale i zabawy podczas degustacji. Zwłaszcza, jeśli w utworze łączą się cukierki, które najbardziej lubi dziewczyna, której urodziny świętują.

Proszę na urodziny dziewczyny 20 lat nie będzie trudne, jeśli przy wyborze prezentu kierować się nie ceną, a wartość emocjonalną prezent.