Co kupić przyjaciółce na 18 lat – ciekawe opcje

18 lat – wiek gumtree. To właśnie w niego tak gwałtownie się zmienia. Człowiek staje się pełnoletni, u niego pojawia się tyle różnych możliwości. I dlatego też zauważyć należy go tak, aby to długo pamiętać. Na przykład podarować na urodziny jakiś bardzo ciekawy prezent, który będzie prawdziwym ознаменованием końca jednego okresu w jej życiu i na początku drugiego, jeszcze bardziej ciekawego i ekscytującego. Ale że można wybrać przyjaciółce? Szczególnie najlepszej, bo jej na urodziny, koniecznie trzeba wybrać coś zupełnie wyjątkowego. Należy wziąć pod uwagę kilka bardzo ciekawych opcji, na które warto zwrócić swoją bardzo szczególną uwagę.

Co kupić przyjaciółce na 18 lat – ciekawe opcje

Stylowe i ciekawe

Oczywiście, istnieje kilka klasycznych opcji, z których warto zacząć myśleć, kiedy zbliża się taki urodziny. Oni, być może, i są tradycyjne, ale można nimi nieźle zaskoczyć człowieka, jeśli podejść z duszą.

  • Dekoracji. Na pewno doskonale znasz swoją dziewczynę, wiesz, jaki typ biżuterii nosi – dlaczego nie zastosować tę wiedzę w praktyce? Znajdź coś naprawdę ciekawego i eleganckiego. Jest jeszcze jedna opcja – zrób dla niej ozdoby własnoręcznie. Wtedy to i prawda zostanie zapamiętany na długo.
  • Odzież. Też dobra opcja. Tylko tutaj należy włączyć jak najwięcej kreatywności. Podaruj coś wyjątkowego. Na przykład, zrób jej na urodziny oryginalny kolaż z niej ciekawych zdjęć i stosuje się go na koszulkę. Można wymyślić, jak ozdobić i inne rodzaje odzieży.
  • Kosmetyki. Oczywiście, czymś standardowym w taki wybitny urodziny nie uda. Trzeba dać coś premii, specjalne, drogie. Lepiej trochę zainwestować, ale potem być pewna, że koleżanki na urodziny taka opcja pewno się spodoba.

Kosmetyki

Nowe wrażenia

Można dać ewentualnie coś czysto materialne. Można podarować coś, co przyniesie nowe emocje, nowe doznania, ucieszy fakt, że właśnie rozrywką – i tu opcji może być wręcz bardzo dużo.

Zalecamy, aby nie dać «z sufitu». Najlepiej, gdy będzie zbliżać się urodziny, delikatnie starać się uzyskiwać, co chce twoja dziewczyna, że jej ciekawe, o czym to jest, być może, marzyła. I najlepiej jak raz spróbować zrealizować jej marzenie.

  • Bilet na koncert. Oczywiście, jest to najlepsza opcja, co kupić przyjaciółce na 18 lat, jeśli jest fanem jakiejś grupy, która właśnie zamierza występować gdzieś nie za daleko od ciebie. Taka urodziny zapamiętany na długo. Oczywiście, tu potrzebna jest pewna część szczęścia, bo nie tak często ulubione zespoły występują dokładnie tam, gdzie trzeba, wtedy kiedy trzeba. Ale jeśli chcesz, możesz jechać i w ogóle do innego miasta.
  • Certyfikat. Kolejny świetny wybór co kupić przyjaciółce na 18 – to certyfikat na jakieś nowe zajęcie, które jej zapamiętany. Może ona już dawno chciała jeździć na ranczo na koniu. Może chciała spróbować się w takie rzeczy jak muay thai. Może chciała skoczyć z mostu na bungee. Obecnie prawie że do wszystkiego można znaleźć odpowiednie certyfikaty.
  • Flash-mob. A dlaczego by nie zorganizować przyjaciółce prawdziwą niespodziankę? Dlaczego nie, aby potwierdzić innych znajomych i przyjaciół (najlepiej nieznanych dla birthday), aby pomogli zorganizować urodziny prawdziwe święto? Czy to będzie spontaniczny taniec, czy to będzie jakieś nietypowe życzenia, w którym będzie uczestniczyć tłum ludzi. Nie sposób świetnie zauważyć 18-lecie. Tak i wyjdzie tanio i «kolorowo».

Oto przykład flash moba, zorganizowanej na urodziny:

Dla siebie

Wreszcie, można podarować coś, co przyda się osobiście urodzinach dziewczyny, a nie tylko na urodziny, ale i po nim. To doskonałe opcje znajdujące się w tej kategorii.

Wskazówka – bądź bardzo ostrożny do tego, że przyjaciółka mówi. Na pewno nie raz wspominała, że chce to zrobić dla siebie. Więc dlaczego nie zrobić to na urodziny jej?

  1. Sesja zdjęciowa. Jeden z najlepszych sposobów, aby zauważyć wejście w, że tak powiem, dorosłe życie. Nowy okres? Dlaczego nie zauważyć przejście na niego фотосессией. To pozwoli zachować pamięć o sobie młody pod okiem фотообъектива prawdziwego profesjonalisty, i, nie przeczę, jest nie mniej ważny czynnik – każdy chce mieć fajny awatar.
  2. Fitness-karnet. Jeszcze jeden wariant troski o siebie, o którym wielu, jakoś zapominają. 18 lat – jest to czas, kiedy można długo leżał «fundament» w figurze. Dlatego taki prezent na urodziny, karnet na fitness, najlepiej roczny, będzie może i nie jest bardzo tani, ale bardzo przyjemny i радующим.

Fitness