Co dać na 20 lat do kolegi, prezent na drugi okrągły jubileusz

Drugi okrągły jubileusz – to ważna data, którą dobrze byłoby zauważyć, tak aby pamiętać na długo. I jeśli taka urodziny szykuje bezpośrednio u swojego przyjaciela, to trzeba się naprawdę podobać go poprzez przyjemny i niezapomniany prezent. Z tego powodu trzeba dać coś naprawdę oryginalnego. Ale to tylko co? Jaki prezent może być na tyle interesujące dla człowieka w wieku dwudziestu lat? W rzeczywistości, siebie na tę datę można dać bardzo dużo i przyjrzymy się w niniejszym materiale niektóre opcje, które, jak nam się wydaje, będą mogli produkować na niego bardzo przyjemne wrażenie.

Co dać na 20 lat do kolegi, prezent na drugi okrągły jubileusz

Gadżety

Najbardziej oczywisty wariant, że można podarować znajomemu na jego długo oczekiwany dwadzieścia lat – to gadżet. Oczywiście, taki prezent jest wart pieniędzy, więc trzeba zrozumieć, czy można sobie pozwolić na taki prezent na jego urodziny. Tu najbardziej kompromisową rozwiązaniem będzie chip z kilkoma innymi jego przyjaciółmi i dać gadżet na urodziny wspólnie. Bo czasami lepiej jeden, ale dobry prezent, niż kilkanaście małych i niepotrzebne. Jeszcze dwadzieścia lat zdarzają się tylko raz w życiu. Oto kilka opcji, które można teoretycznie dać siebie na podobny urodziny z elektroniki.

 • E-book. Na pewno u znajomego jest tablet, ale e-book – sprawa zupełnie inna. E-ink pozwala czytać pod dowolnym kątem bez zakłóceń, a poziom naładowania może wystarczyć prawie na miesiąc. Świetny prezent na dwadzieścia lat.
 • Zegar. W modę wchodzą przenośne urządzenia – bo można dać inteligentne zegarki, które pokazują nie tylko czas, ale i przesyłają dane ze smartfona. To bardzo aktualny i modny prezent, który z pewnością zmieni urodziny w coś wyjątkowego – i będzie trwać jeszcze wiele lat.
 • Urządzenia USB. Istnieje mnóstwo różnych ciekawych urządzeń dla komputera – od mini-odkurzacz, który wyczyścił klawiaturę od okruchów do grzałka do kubków. Mogą one być jeszcze bardziej oryginalne. Jeśli darowizny zostały spędza dużo (a to zbyt dużo czasu przed komputerem, to prezent tego typu będzie więcej niż odpowiedni.

podgrzewacz do kubków

Odczucia

Inna opcja, że można podarować znajomemu na jego dwadzieścia lat – to uczucie. Opcjonalnie prezent powinien być wyłącznie materialnym. Można zrobić tak, aby człowiek niezwykle spędził swoje urodziny – i przez wiele lat wspominał o tym, że udało mu się przeżyć. A opcji jest tu naprawdę wiele. To, co niematerialne, można podarować znajomemu:

 1. Paralotniarstwo. Dlaczego nie latać w niebie? Jest to bardzo imponujące, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie zdarzało się popełniać w ogóle nic takiego.
 2. Аэротруба. A to dla tych, którzy boją się prawdziwych lotów, ale chce poczuć na jakiś czas prawdziwej nieważkości, podczas którego może kierować swoim ciałem. Żywe uczucie, które pozwoli poczuć się jak prawdziwy spadochroniarz.
 3. Spadochron. Zresztą, co się spierać? Dlaczego nie skoczyć ze spadochronem naprawdę? Taki prezent na urodziny, oczywiście wcześniej warto pośrednio omówić z jubilatem – dowiedzieć się, czy jest on zdolny w ogóle na to, aby nie dać to, co mu się nie należy.
 4. Bungee. Optymalny kompromis pomiędzy poprzednimi dwoma prezentami. Tu wszystko dzieje się w rzeczywistości, a nie w sztucznych warunkach, bezpieczeństwo powyżej. Świetny prezent na urodziny – spektakularny skok z mostu. To solenizant będzie również pamiętać jeszcze przez wiele lat.
 5. Karnet. No i, w końcu, na urodziny można podarować karnet na jogę, siłownię, no i tak dalej. Przecież w dwadzieścia lat ludzie już zaczynają dbać o siebie. Dlaczego trochę nie w tym pomóc, dając praktycznie gotowe warunki do tego?

Oto film, który potwierdza, Że mało co może się równać z prawdziwymi odczuciami. W tym przypadku – od paralotniarstwa:

Akcesoria

Również w dwadzieścia lat ludzie już zaczynają ubierać stylowo – ale młodzieńcza beztroska wciąż przeszkadza normalnie iść do sklepu i kupić odpowiednie akcesoria w odpowiedniej ilości. Więc to też świetny prezent na urodziny w tym roku. Oto kilka opcji.

 • Krawaty. Niech strój noszony rzadko, ale będzie go urządzić stylowy krawat.
 • Pasy. Ten prezent nigdy nie jest zbędny. Wybierz najbardziej niezawodne model.
 • Bransoletki. Siebie na pewno zadowoli stylowe skórzane bransoletki – to świetny prezent.
 • Perfumy. Męskie perfumy sobie również dobry pomysł na prezent, ale nie warto brać zbyt ostre zapachy.

Męska woda toaletowa

Oryginalne prezenty

W końcu na urodziny do znajomego, można wybrać coś oryginalnego, do zapamiętania, na Przykład, zamów mu indywidualną statuetkę Oscara z jego nazwą. Można zamówić firmowy фототорт z wizerunkiem tego człowieka. Można dać coś żarty, na przykład, zestaw do przetrwania w czasie (tak-tak) zombie-apokalipsy.

Zestaw do przetrwania

Co pan właściwie jest, ani dał w ten dzień znajomemu, pamiętaj, że w pierwszej kolejności krytycznie słuchać do woli – a potem myśleć, jak można zaspokoić ich oryginalnym prezentem. I wtedy jego drugi jubileusz odbędzie się na najwyższym poziomie.