Niesamowite przede wszystkim cukierkowe utworu w mężczyźnie prezent

Pytanie, co podarować mężczyźnie często może заставать z zaskoczenia, zwłaszcza, jeśli u niego i tak wszystko już jest. Ale kto powiedział, że mężczyzna nie będzie szczęśliwy, aby uzyskać dobre czekoladki, urządzone w oryginalny utwór. Prezent w postaci stołu bilardowego lub maszyny z cukierków wygląda bardzo reprezentacyjnie, i przedstawić go można jako papieża, przyjaciela lub męża i współpracownika lub przełożonego. Przy tym z cukierków można zrobić praktycznie dowolny utwór, odpowiednią zainteresowań i hobby mężczyźni. Można wstępnie zbadać zdjęcia i wybrać najbardziej interesujące opcje.

Wspaniałe przede wszystkim cukierkowe utworu na każdy temat mogą być wykonane nawet w połączeniu z liquor, że będzie bardzo odpowiednie na rocznice. Przy tym statek z cukierków może symbolizować ruch do przodu i sukces, że można bardzo ciekawe pokonać w mowie. Można zamówić wykonanie dowolnej konstrukcji z cukierków lub spróbować zrobić prezent dla mężczyzny własnymi rękami – wariant trudniejszy i кропотливее, ale jeśli spróbujesz, odbiorcy prezentu będzie podwójnie miło, że w niego zainwestowali duszę i czas. Najlepiej zrobić samemu kompozycje do zdjęć i instrukcjami.

Niesamowite przede wszystkim cukierkowe utworu w mężczyźnie prezent

Podjęto czy dać ludziom słodycze i jak dobrać kompozycję

Wiele kobiet myśli o tym, jak istotne dla mężczyzny jest prezent w postaci kwiatów lub czekoladek, tak się złożyło, że coraz częściej takie prezenty kojarzą się z piękną podłogą. Ale to błąd – cukierki również właściwe dawanie, jak i kwiaty, zwłaszcza, jeśli przedstawić je nie tylko w pudełku, a w pięknej kompozycji. Najlepiej wybrać utwór z uwzględnieniem specyfiki działalności, sfery interesów lub preferencji mężczyzn:

 • Kierowca i автолюбителю – cukierki kierownica w prezencie, samochód z cukierków (fajna sportowa lub wzór model będzie wyglądać luksusowo i stylowo, zwłaszcza w dużym wykonaniu);
 • Słodki kierownica

 • Dla pasjonatów sportu – piłka nożna, bilard, itp., nadaje się piłkę, stół do bilarda i inne tematyczne utworu;
 • Administratorów systemów i компьютерщикам – cukierki laptop, mysz i wiele innych;
 • Muzyków i dj-джеям – nuty, klucz wiolinowy, gitary, fortepiany;
 • Uniwersalne prezenty takiego planu – drzewa, morskie statki, maszyny, przede wszystkim cukierkowe bukiety;
 • Dla dyrektora i kategoria VIP-prezenty – broń lub duży statek z cukierków, sztanga, statki z klejnotami i że to najbardziej uroczyste w prezencie.

Tego rodzaju prezenty odpowiednie na każdą uroczystość, są do niczego nie są wiążące i są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy i tak już wszystko, co tylko może dać.

Instrukcje конфетным prezentów dla mężczyzn własnymi rękami

Takie prezenty można zrealizować w pomysłach na zdjęcia od bardzo prostych do niezwykle skomplikowanych, gdy tworzone są po prostu arcydzieła. Ale jeśli zrobić prezent samodzielnie, trzeba obliczyć swoje siły i czas, który uda się zaprowadzić na realizację pomysłów. Najprostszym rozwiązaniem, ale można go również zrobić w różnych skalach, jest candy kosz własnymi rękami. Odbywa się to łatwe i proste, tylko z pomocą podstawy z papieru.

Aby zrobić pudełko na prezent, należy wykonać następującą instrukcję i wskazówki:

 1. Słodycze najlepiej wybrać podłużne, w postaci długich pałeczek, trzeba je kupić z wyprzedzeniem w ilości na jaką wielkości kosz można liczyć na około 300 g wyjdzie kosz 7-8 cm średnicy (można kupić kilka rodzajów cukierków dla ozdoby, nie koniecznie podłużne);
 2. Przygotuj nieszczelny karton (można wziąć kolorowy);
 3. Potrzebna będzie i papier;
 4. Klej + dwustronna taśma klejąca, nożyczki.

Pociąg z cukierków

Krok po kroku sposób, jak tworzyć конфетную prezent корзиночку:

 • Przy długich cukierków загибаем ponytails i delikatnie je przyklejamy taśmą;
 • Wykonujemy kartonowych podstawę – mierzyć wysokość cukierków, zmierzyć się prostokąt o takiej samej szerokości (długość znaczenia nie ma i może być dowolny), przymocowane do formularza w postaci cylindra, zabezpieczenia krawędzi zszywacz;
 • Jeszcze trzeba zrobić dno, które pójdzie i z bardzo grubego papieru, po prostu wyciąć koło (nieco więcej niż trzeba), nieco загнем krawędzi na całym obwodzie i za nich приклеим dno do podłoża;
 • Teraz zaczynamy składać słodycze – wklejać kilka pasków dwustronnej taśmy samoprzylepnej na całym obwodzie i ruszamy na jednej mocno do siebie przyklejać cukierki.

aparat z cukierków

W wystroju tutaj po prostu nie ma ograniczeń dla wyobraźni – można wziąć kilka rodzajów cukierków i obracać je, kosz można ozdobić kokardką, do środka kosze też dodatkowo można umieścić wszystko według własnego uznania.

Cukierki laptopa

Z cukierków można zrobić samodzielnie oryginalny laptop. Zrealizować pomysł jest znacznie łatwiejsze, niż może się wydawać. Jako ramy doskonale będzie pasować skrzynia od cukierków, aby pokrywa otwierała się i zamykała jak laptopa. Do pracy należy przygotować następujące elementy:

 • Płaskie i prostokątne cukierki, można różnych gatunków (pierwsze będą do podstawy, drugi – dla przycisków);
 • Podstawę (jeśli nie ma odpowiedniej podstawy, całkiem się uda zrobić i ze styropianu);
 • Błyszczący papier (można wziąć folię);
 • Klej;
 • Taśma klejąca;
 • Klamka;
 • Nóż do papieru i nożyczki;
 • Wydruk zdjęcia, które posłuży nam do ekranu, można z obrazem w standardowej wygaszacze ekranu Windows;
 • Gruby drut.

Cukierki laptopa

Przystępując do budowy naszego przyszłego prezentu, należy wykonywać krok po kroku proste wskazówki:

 1. Płaskie cukierki (garnitur i cieniutkie czekoladki), aby rozpocząć wykładamy, aby określić ścieżkę i wyciągnąć go rączką – to jeśli robimy podstawę sami, z gotowych skrzynią wszystko będzie o wiele łatwiejsze;
 2. Wycięte ze styropianu przyszłe ekran i klawiaturę, owinąć je delikatnie w błyszczący papier;
 3. Na przyszłość monitora przyklejamy wcześniej wydruk zdjęć;
 4. Ze wszystkich stron zdjęcia wykładamy długie cukierki;
 5. Przyklejamy również cukierki do przyszłego klawiaturze, przy tym nie zapominamy zrobić przyciski innymi prostokątnymi cukierkami (można spróbować zrobić taki jak na zdjęciu lub według własnego laptopa);
 6. Pudełko czekoladek po prostu обклеиваем pod laptopa, ale jeżeli podstawę robili sami, konieczne i połączyć monitor z klawiaturą, do tego pozostawiamy na monitorze nie обклеенной dolną część, a na klawiaturze też nie zapomnij zostawić miejsce, po prostu otwory i przymocowane do części jelita grubego drutu, aby laptop mógł otwierać i zamykać.