Co dać свекру? Wykorzystał męża w poszukiwaniu!

W rodzinnym parze zwykle obowiązki dotyczące wyboru prezentów dostaje żonie. To pytanie może i nie jest omawiany. Wszystko dzieje się samo: żona ważne jest, aby prezent był i wyglądał reprezentacyjnie, ale co to będzie — niech się tym zajmuje ulubiona. Ale i w tej regule są wyjątki, kiedy mąż aktywnie uczestniczy w wyborze prezentu. Na przykład, jeśli chodzi o krewnych płci męskiej. Tak, on na pewno wie lepiej, co dać свекру.

Co dać свекру? Wykorzystał męża w poszukiwaniu! A jeśli nie wie, to, uzbrojony pomysłem, będzie mógł wybrać odpowiedni prezent lepiej niż żona, która w «męskich sprawach» nie bardzo się orientuje. W szczególności mąż wykazuje zainteresowanie, jeśli chodzi o poważne święto — urodziny.

Jeśli mąż uczestniczy w wyborze

Na pewno jego ojciec ma jakieś hobby, a kto, jak nie mąż, o nich wie? Oto on i potrafi wybrać prezenty свекру. Dla żony wybór komplikuje się jeszcze i tym, że u teścia często ma małżonka i na pół etatu doradca wizerunku, a ponieważ zwykłe koszule, wody kolońskie i nawet kapcie dać nie warto, jeśli wcześniej nie otrzymali одобрительную ocenę od teściowej. Taki prezent dla teścia ryzykuje pozostać niedoceniony.

Tak więc, jeśli mąż zgłosił się pomóc w wyborze prezentu na urodziny, taką propozycją nie warto lekceważyć. A jeśli drugi raz nie będzie? Lepiej od razu usiąść i rozważyć możliwe opcje. Oczywiście, po pierwsze — to wszystko, co do hobby. A mianowicie:

 • wędkarstwo — można kupić nowoczesny spinning, skrzynka narzędzi, namiot, nadmuchiwane łódki i silnik do niej;
 • Namiot

 • samochody — na urodziny można dać uniwersalna ładowarka do salonu, podgrzewane fotele, nawigacja;
 • komputer — nie ma lepszej opcji, niż wymienny dysk twardy lub chłodząca podstawka pod notebooka;
 • podkładka chłodząca pod laptopa

 • lubi coś majstrować i jest domek letniskowy — stół warsztatowy stolarski lub zestaw narzędzi. Lub wszystkie razem;
 • Zestaw narzędzi

 • uwielbia kawę — полупрофессиональную ekspresu kawy lub drogich odmian, które solenizant sam sobie nie kupi (albo nie znajdzie, albo szkoda kasy).

ekspres do kawy

Wskazówka! Wybierając prezent zgodnie z pasją, byłoby dobrze, gdyby mąż również orientuje się w zagadnieniu. Albo poproś żonę zwrócić się o pomoc do przyjaciela, który mógłby zaoferować złożonym rada — na urodziny warto wybierać tylko najlepsze produkty, zwłaszcza, jeśli jest to prezent dla teścia.

Jeśli powierzyć wybór prezentu dla męża, pytanie, co podarować свекру, nie będzie istotne, na pewno coś wybierze. W skrajnym przypadku, pojedzie za jednym, a spotka coś innego, ale wcale nie mniej odpowiednie. No a do i jakoś uczestniczyć, można zastanowić się, jak zapakować prezenty свекру, i kupić kwiaty. Mężczyźni w zwyczaju dawać róży w ciemnych barwach.

Jeśli mąż nie uczestniczy w wyborze

Działa, w podróży służbowej lub po prostu nie chce — sytuacje są różne. Ale gdy okazuje się powód, urodziny nieubłaganie się zbliża. Można dalej szukać winnego, a może po prostu zadbać o to, aby prezent dla teścia okazał się bardzo interesujące.

Ponieważ najbardziej interesujące, spersonalizowane opcje już są wymienione powyżej, pozostają wspólne pomysły. W rzeczywistości są uniwersalne i sprawdzą się nawet w przypadku, jeśli widzisz tego krewnego tylko raz w roku — na urodziny. Co to może być:

 • Zegar. Stylowy zegarek z powodzeniem uzupełniają obraz dojrzałego mężczyzny. Można wybrać model z wymiennymi paskami — i wtedy kolorystyka godzin będzie się zmieniać, w zależności od ubrania na bieżący dzień.

Dobre zegarki

Wskazówka! Jeśli na drogie, markowe zegarki środków budżetu nie jest przeznaczony, nie warto kupować podróbkę. Choć wielu tak uważa, naiwnie licząc, że na odległości jednego metra podróbkę od oryginału nie da się odróżnić, kto trzymał w rękach oryginał, ten zrozumie. Można kupić po prostu solidne zegarki nie są tak popularne firmy bez żywe брендирования — w takim razie ich cena nie będzie rzucać się w oczy.

 • Krawat i zacisk, spinki do mankietów. Uniwersalny prezent свекру. Takich prezentów o długim terminie użytkowania nie dzieje się wiele — w szatni powinny być krawaty dowolnych kolorach. Ale oczywiście, lepiej jest wybrać się na spokojną, bo akcesoria do kostiumu świadczą o tym, że krawat można nosić i na uroczystość.
 • Biurowy glob-bar. Jeszcze jedna opcja, co dać свекру. Można na urodziny, a może i na inne uroczystości. Taka bar organicznie zajmie miejsce w salonie, w domu lub biurze. Jego zawartość jest ukryta przed wzrokiem ciekawskich, ale przy tym bar jest bardzo pojemny.

Glob - bar

Zrobić свекру przyjemne na urodziny — to nie jest trudne. Ale jeśli w wyborze prezentu będzie uczestniczyć i syn, to na pewno dostarczy mu dużo więcej zabawy. Bo jak tylko do imprezy pozostało mniej niż miesiąc (lub nawet dwóch), a rodzinny radzie czas dyskutować na nadchodzące wakacje i zapraszać małżonka do procesu wyboru prezentów.