Prezent dla kochanka z wartością. Jak zaprezentować swoje uczucia i trafić?

Wybitny życie kobiety z mężczyzną, jeśli jej nigdy nie chce nawet marzyć o innym męskim ramieniu obok. Kiedy zdarza się, że na horyzoncie pojawił się nowy macho, to zwykle w te zakazane, a dlatego nie zapomniał czuje się związek, kobieta rzuca się z głową. Ona oddaje mu wszystko, co może. Wszystko, co jej zdaniem nie trzeba mężowi. Przy takim scenariuszu, relacje na stronie stają dominują teraz, przynajmniej w uczuciach. Dla kobiety ważne jest, aby nie popełniać błędów, z kategorii tych, co подпортили niegdyś wspaniałe relacje z jej prawem i pół. Dlatego ona nawet do wyboru prezentów zaczyna przygotowywać się wcześniej i na długo przed zdarzenia zastanawia się, co podarować kochanka na urodziny. A oto mężczyźni swoim избранницам ze strony mogą i nie robić wspaniałe-przemyślanych prezentów o długim terminie użytkowania. A wszystko dlatego, że odnoszą się do relacji na stronie jest o wiele łatwiejsze.

Prezent dla kochanka z wartością. Jak zaprezentować swoje uczucia i trafić?

Kochanka i jej pasja

Kobiety, które w sobie cudzołożnica, jak zwykle, długo nie mogli się na niego zdecydować, a potem zanurzył się w otchłań nowej pasji, zaczęli otrzymywać od tych relacji wiele nowych emocji. Dla nich w życiu otwierają się nowe farby i odczucia, oni naprawdę patrzą na świat innymi oczami.

To wszystko sprawia, że zacząć myśleć inaczej we wszystkim, co dotyczy kochanka. Można wyróżnić kilka etapów relacji kobiety i mężczyzny na poziomie zakazanej miłości. Na przykład to:

 1. W okresie początkowym. Teraz wszystko ostro, pieczenie, ekscytujące.
 2. Okres darowanie pasji. Jego atak może nawet przez tydzień po wystąpieniu relacji. Data rozpoczęcia końca zależy od tego, co w związkach jest priorytet i jak podobają się oba.
 3. Okres rozstania. U niektórych stan, gdy są odpuszczone, trwa latami. I za każdym razem w tym czasie kobieta stara się zrobić prezent, który, jak wierzy, będzie mężczyźnie przypominać o tym, że kiedyś była w jego życiu Jest.

To ważne! W każdym z tych okresów kobieta postara się zrobić prezent maksymalnie dobry. Przy czym często jest ona gotowa do wyjścia, a bardzo daleko, poza zwyczajowe ramy swojego budżetu. Chociaż powiedzieć z czystym sumieniem, rzadko kiedy takie ofiary mogą być oceniane mężczyzną.

Niż trafić na początku drogi?

Więc…. Pierwszy etap związku. Romans, podmuch zmysłowości, burza emocji. Kobieta oddaje całą siebie bez reszty, mężczyzna bierze i oboje dobrze. Jeśli na horyzoncie замаячит urodziny, pani postara się zrobić taki prezent, który mężczyznę zadziwi.

Prezent dla mężczyzny

Jej zadaniem jest jeszcze bardziej zainteresować sobą swojego wybrańca. Jako pierwszy prezent, nie sprawi, że drogi prezent, ale dołoży wszelkich starań, aby był bardzo romantyczny i, być może, ekskluzywny. W tym czasie można dać:

 • przytulny firmowy szalik, on właśnie będzie wskazywać na ramionach;
 • Męski szalik swoje ręce

 • dobre rękawice, pani uzna, że ten prezent przypomnienie o swoich rękach;
 • jakiś akcesoria do samochodu, coś stylowego szuflady pod tarcze.

Warto wiedzieć! W pierwszym okresie relacji kobieta stara się ich powstrzymać, więc będzie starał się robić te prezenty, które są rozsądne. Ale! Mężczyzna i sam bym mógł je kupić. Jest to ważne, dlatego, że rękawiczki, szalik, akcesoria do samochodu macho może pokazać żonie, jak niedawno zakupione im samym. I to nabycie nie wzbudzi podejrzeń.

Okres trwałych relacji

Podczas, gdy pierwsza pasja przeszła, często charakteryzuje się początkiem iii fazy w związkach – rozstaniem. Jednak, jeśli kochankowie siebie wciąż interesujące nieco więcej, niż na poziomie banalnych intymności, jest jeszcze zachorowania. On i Ona już nie płoną tęsknoty, jednak sami im dość dobrze.

Im znane są już wszystkie daty, które można zauważyć, prezenty i ich wybór nie będą już tak uchwycić ducha. Dlatego nawet kobieta w takiej chwili sprawia, że prezenty są prawie takie same, jak własnego męża. Oczywiście, do poziomu носочно-do wyrobów pończoszniczych, ona nie spadnie, ale dać coś będzie wyraźnie bez ukrytego podtekstu.

W okresie trwałych relacji prezent można dać:

 • wędkę, jeśli kochanek rybak;
 • Wędki

 • notatnik, a nawet jeśli wybranek nie będzie im korzystać;
 • atlas dróg samochodowych, nie ma znaczenia nawet fakt, że taki mężczyzna leży w samochodzie.

Warto wiedzieć! Jeśli kobieta zaczyna robić prezenty bez duszy, kryzys w stosunkach już nastąpił. I nawet jeśli ona nie jest gotowa do zerwania, «щенячьего» zachwytu blisko z mężczyzną, ona już nie dostaje.

Rozstanie i straty

Kto tam kto nie wierzy odpowiedź u każdego pary będzie swój. Ale oba lub, co najmniej jedna kobieta rozumie, podział jest nieunikniony, wpływa nie tylko na jakość relacji, ale i w prezentach. Panie na skraju ostateczną rozmieszczenie znaków interpunkcyjnych, najczęściej, najbardziej emocjonalne. Im można wszystko. Przynajmniej oni przekonani o tym.

Ich prezent na urodziny ma tajemniczy posmak i może być przekazany w bardzo symbolicznych okolicznościach. Najczęściej kobieta po zakończeniu relacji dodaje:

 • zegar, wskazówka na to, że jest szczęśliwy, że zegar nie oglądali, a teraz po rozstaniu mężczyzna będzie to robić;
 • Zegarki męskie

 • drogie zapalniczkę, palący mężczyzna będzie zmuszony wspominać swoją byłą kochankę za każdym razem, gdy będzie chciał zapalić;
 • fajna zapalniczka benzynowa z unikalnym napisem

 • chusteczka, dla kobiety to symbol tego, że kochanek będzie mocno, być może, ze łzami w oczach, martwić się ich podział;
 • perfumy, to jest dysk prezent i, być może, pani liczy na to, że nowym zapachem zainteresuje żona, która z pewnością zapyta, skąd się wziął.

Jeśli relacje z miłości rozwijają się w przyjaźnie, to można się obejść bez prezentów o długim terminie użytkowania. Mężczyźni w poszukiwaniu prezentów dla kobiety kierują się nieco innymi kryteriami.

On i jego towarzyszka

W relacji na stronie wielu mężczyzn są dozwolone tylko po to, aby doświadczyć nowych wrażeń. Dlatego ich stosunek do kochanki, jeśli to, oczywiście, nie są prawdziwe, głębokie uczucia, bardziej powierzchowne. Dlatego mężczyzna może i nie przywiązują wagę do prezentów na tydzień zwiedzania lub na miesiąc, jak doszło do pierwszego pocałunku.

Dać w ich występie że coś jest możliwe tylko wtedy, gdy jest naprawdę ważna data. Najprawdopodobniej do nich będą przypisane

 • Urodziny,
 • 8 Marca.

Dla mężczyzn okres relacji z kobietą jest podzielony na dwa etapy:

 1. Okres podboju,
 2. Okres rozstania.

Prezenty w tym czasie będą znacznie się różnić.

Букетный okres

Mężczyzna musi zdobyć ukochaną osobę, więc na urodziny prezent można zrobić znaczący. Główny cel: przyciągnąć uwagę, zdobyć serce, pokonać. W tym czasie darem dziewczyna będzie, na przykład, tak:

 • płatność wizyty w kosztowny salon kosmetyczny;
 • ozdoby;
 • ładny zegarek;
 • limit na mapie, aby udać się do sklepu;
 • balony, wydane w momencie wyjścia kochanki z domu,
 • weekend razem gdzieś na wyspach.

W tym czasie mężczyzna pieniędzy nie żałuje, jeśli, oczywiście, są.

Prezenty

I urodziny kochanki będzie, jak nie przy okazji, aby zaprezentować swój stosunek do niej. Pytanie,co podarować swoją kochankę będzie aktualna, a odpowiedź znaleziono będzie najbardziej godny. Букетный okres mija, jak tylko staje się jasne, że kobieta została nigdzie odchodzić nie zamierza.

Rozstania

Okres, kiedy trzeba się pożegnać mężczyzna postrzega zupełnie inaczej niż kobieta. Był już zmęczony, zirytowany, że mu wszystko pall. Jej urodziny mężczyzna może zignorować. Jeśli pamięta, to daje coś takiego

 • pinezkę długopisy;
 • Długopis

 • notatnik;
 • butelki szampana i pudełka czekoladek.

Można oczywiście spotkać i absolutnie innego mężczyznę, który rozstanie (nieoczekiwane i wymagana) potraktuje jako tragedię, i dlatego na urodziny postara się zrobić bardziej romantyczny prezent. Często bogaci mężczyźni, aby przyspieszyć proces podziału mogą dać i drogi prezent rodzaju mieszkania.

A w ogóle, jeśli kochać i szanować swojego kochanka (kochanek), to można zrobić nawet drobny prezent, ale tak, że zostanie zapamiętany na zawsze. Przecież w takich zakazanych związkach najważniejsze jest to, że powstały one, jak iskra, przebiegli, jak elektryczność-by-wire, растопили serca i zostawili w duszach słodkie wspomnienia.