Jakie kwiaty dają mężczyznom – i dają czy w ogóle?

Istnieje wiele stereotypów, które odnoszą się do kultury dawania prezentów. Na przykład, skąd się tu wziął taki stereotyp, że kwiaty – to tylko kobiet przywilejem, że to właśnie płci podjęta dać kwiaty, podczas gdy mężczyźni muszą zaprezentować coś bardziej praktyczne. Albo nie praktyczne, ale coś, co nie należy do świata florystyki. Ale to duży błąd. Nikomu z ludzi nie jest obce piękne. I dlatego dziwne myśleć, że mężczyzna nie będzie zadowolony, jeśli mu преподнесут elegancki bukiet.

Jakie kwiaty dają mężczyznom – i dają czy w ogóle? Inna sprawa, że bukiet ten, oczywiście, nie w takim, jak ten, który przedstawił by kobiecie. Charaktery, upodobania i tak dalej u reprezentantów i przedstawicieli różnych płci radykalnie się różnią. Ale wybrać, na przykład, na urodziny piękny bukiet można i mężczyźnie. Spróbujmy zrozumieć, w jaki sposób można to zrobić, jakie kwiaty są doskonałym rozwiązaniem jest to, aby je dać, a jakich, wręcz przeciwnie, warto za wszelką cenę unikać, jeśli chcesz, aby twój kwiatowy prezent zrobił na urodziny, rocznicę lub inne święto najbardziej przyjemne doświadczenie. Więc jakie kwiaty dają mężczyznom?

Kiedy nie warto?

Jednak są sytuacje, kiedy kwiaty mężczyźnie najlepiej nie dawać, a także kwiaty, które dają zdecydowanie nie warto. To może być związane zarówno z ustalonymi zasadami przyzwoitości, jak i po prostu ze smakiem. Pomyśl nad tym, zanim coś dać.

Oczywiście każdy przypadek jest indywidualny, dlatego, zanim podarować bukiet mężczyźnie, rozważcie fakt właśnie nad swoją sytuacją i nad tym, na ile istotne w jej ramach będzie zrobić właśnie taki prezent. Na wszelkie zalecenia zawsze będą żywe wyjątki, które nie warto ignorować.

Gdy kwiaty dać nie warto:

  • Gdy nie ma powodu. To mężczyzna może dać kobiecie kwiat tak po prostu, bo mi się zachciało.Dla kobiety gdzie najlepiej będzie, jeśli masz urodziny, rocznicę lub podobny data, kiedy taki prezent będzie bardziej niż odpowiednie.
  • Gdy kawaler poniżej. Jeśli mężczyzna jest młodszy, niż kobieta/dziewczyna, to nie zaleca się wybierać właśnie kwiaty, a warto zdecydować się na jakiś inny, niech i rodzeństwo wartości prezent.
  • Gdy są one nieodpowiednie. Nie wszystkie rodzaje kwiatów są sobie równoważne, gdy chcesz oddać mężczyźnie. Dać kwiaty zbyt kobiece, pastelowe będzie nie do przyjęcia. W ogóle, zbyt kobiece warianty będą niesłuszna. Kolorowe prefabrykowane bukiety również nie jest rozwiązaniem.

Mężczyzna z kwiatami

Co warto?

Teraz dowiemy się, jakie kwiaty można podarować mężczyźnie, aby zostawili w dniu urodzin najbardziej przyjemne doświadczenie. Oczywiście, tu wybór, jakie kwiaty dają mężczyznom, zależy od indywidualnych preferencji danej osoby, ale wspólne motywy też są.

Spróbuj wstępnie przetestować, że tak powiem, grunt jest, aby zrozumieć, co przypada do gustu konkretnej osoby, zanim wszystko darować. Wtedy wybór tego, że obecny, w czasach zostanie uproszczone, ponieważ, być może już wskazywać na swoje preferencje.

  1. Goździki. Prawdziwie męskie kwiaty. Zwięzłe, surowe, czyste. Jedyny minus polega na tym, że u niektórych osób mogą one być związane z pogrzebem, ale jeśli człowiek bez uprzedzeń, to prezent bardziej niż udany i możesz dać bez zwłoki.
  2. Róży. Uniwersalne kwiaty. Ich naprawdę można dać przedstawiciela każdej płci. Bukiet powinien być duży i luksusowy, zwłaszcza, gdy chodzi o jubileusz. Kolory powinny być ciemne, nasycone.
  3. Calla. Jeden z niewielu kwiatów, które można podarować mężczyźnie nawet nie w składzie bukietu, a w jednym egzemplarzu.
  4. Storczyki. Jeszcze jeden bardzo uniwersalny wariant, że na urodziny, na rocznicę. Jeśli jesteś pewny, że mężczyzna nie обделит kwiat, czyl jem, to wtedy można go dać nie oddzielnie, w сорванном postaci, a umieszczony w doniczce. Przykład wyboru: