Jaką książkę podarować mężczyźnie i jak oryginalnie przedstawić

Wszyscy doskonale wiedzą, że najlepszy i uniwersalny prezent – to dobra książka. Ale kobiecie i mężczyźnie lepiej dawać różne książki, tylko jeśli nie chodzi o klasyki i o tradycyjnej literaturze. Myśląc o tym, jaką książkę podarować mężczyźnie, trzeba brać pod uwagę to, kim ona przypadać dawca – szefem, współpracownikiem, przyjacielem, mężem, ojcem, chłopakiem, itp. Są nawet niektóre z najbardziej popularnych książek, przedstawiać które jako prezent dla mężczyzn stało się już tradycją.

W tym przypadku, jeśli jeszcze wcześniej popularne wyrażenie «Książka – najlepszy prezent» wywoływały uśmiech i taki prezent zawsze dodawali jeszcze jakieś pamiątki, słodycze i inne upominkowe przysmaki, teraz niektóre prezent publikacji są naprawdę luksusowe i статусными prezentami. Co jeszcze dobre książki jako prezent, to z tego, że dać je można na każdej uroczystości i absolutnie na każdą okazję.

Jaką książkę podarować mężczyźnie i jak oryginalnie przedstawić

Tematyka upominkowych wydawnictw

Można zdecydować, jaką książkę podarować chłopakowi, na podstawie jego zainteresowań i hobby – takie podejście jest najbardziej prosty i wiernym. Dziś prezent publikacji stanowią bardzo zróżnicowaną tematykę:

 • Kolekcjonerskie;
 • Czasopisma dla dzieci;
 • Książki w malarstwie, muzyce i sztuce;
 • Historyczne zbiory;
 • Prezent książek kucharskich;
 • Publikacje o wojnach, broni, танкостроении i inżynierii;
 • Filmy prezent publikacji w ograniczonym obiegu;
 • Kolekcji w kosztownych oprawach ze skóry i innych płatnych materiałów;
 • Encyklopedii;
 • Klasyczne wydania;
 • Religijne;
 • Albumy i publikacje w różnych językach świata i wiele innych.

Książki myśli mądrych ludzi

Gift edition – jest to najlepszy wybór, jeśli dziewczyna chce zaimponować mężczyźnie, bo takie książki, choć kosztowne, ale mają solidne zawodowej papier, wykonane nienagannie, z punktu widzenia poligrafii. Taki piękny prezent nie może pozostawić obojętnym, zwłaszcza jeśli tematyka pokrywa się z osobistymi interesami.

Uniwersalne opcje

Nie zawsze jest tak proste dziewczynie dowiedzieć się o literackich preferencji mężczyzn. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wszechstronność i sprawdzone opcje. Oprócz klasyki i arcydzieł literatury światowej można przedstawić coś ze sprawdzonych opcji, popularnych wśród bardzo wielu mężczyzn:

 1. Seria «Metro 2033» — popularna rosyjska seria, która doprowadzi w szczególny zachwyt graczy i nie tylko;
 2. «Jak zrozumieć kobietę» — bez jednej litery z czystymi kartkami dla tych, którzy mają zdrowe poczucie humoru;
 3. Publikacje na temat graffiti, tatuaże, czy coś w tym rodzaju;
 4. Kolekcja zdjęć;
 5. Powieści J. Verne ‘ a – dla miłośników przygód;
 6. Самообучающие – najlepszy prezent dla kogoś, kto już od dawna marzy, aby nauczyć się czegoś ciekawego, co pomoże zrealizować swoje marzenia;
 7. Miłośnicy mądrości i filozofii spodobają wypowiedzi Kanta, Konfucjusza, Goethe, Nietzsche i wszelkie inne w tym kierunku;
 8. Intelektualistom jeszcze mogą się spodobać książki Pielewina;
 9. Książki broni nowocześnie lub średniowiecznego;
 10. Постапокалиптичные typu Survarium lub STALKER – już od dawna cieszą się niesamowitą popularnością wśród mężczyzn 20-38 lat.

Seria Metro 2033

Po określeniu tematu, warto zastanowić się, jak oryginalnie można go przedstawić. Od projektu, zawsze zależy pierwsze wrażenie. Przy tym nie musi standardowym sposobem starczyłoby na książkę w papier prezent.

Oryginalne sposoby, aby podarować prezent

Oryginalne podarować prezent można na różne sposoby. Najprostsze opcje: włożyć piękną zakładkę z zawieszką lub kamienia, dołączyć piękną kartkę z życzeniami lub żywy kwiat. Ale nawet standardowe, ale jakość i piękny papier prezent można nawet bardzo oryginalne pokonać. Żywy kwiat – bardzo dobry pomysł, jak można bardziej oryginalny przedstawić książkę, przy tym mężczyźnie należałoby dołączyć:

 • Surową goździki;
 • Хризантему;
 • Orchidei, itp.

Książka wtedy sztuka tworzenia wojny

Ważne jest przy tym, żeby kwiat nie przekraczał wielkości samego opakowania. Jeśli dołączyć kartkę, najlepiej, jeśli będzie to zrobione własnymi rękami – dziewczyna nie będzie trudno coś wymyślić, lub podpatrzeć pomysł w Internecie, pięknie ją wcielić w życie, a mężczyzna będzie bardzo miło, że w prezencie zainwestował nie tylko środki materialne, ale i własne wysiłki.