Dajemy pieniądze na prezent dla mężczyzny na urodziny

Wybrać prezent nie jest tak proste, każdy ze swoją niespodzianką, każdy musi mieć swój indywidualny podejście. Oryginalne pogratulować człowieka można nawet jeżeli zapas gotówki jest niewielki. Jeśli obiektem pozdrowień jest mężczyzna, wszystkie opcje uzupełnione i nie znalazłeś odpowiedniego prezentu, to dobre zastępstwo będą po prostu pieniądze. Ale jak wręczyć je solenizantowi? Postaramy się wyjść z sytuacji i pięknie pogratulować mężczyznę z okazji urodzin lub rocznicy.

Dajemy pieniądze na prezent dla mężczyzny na urodziny Niektórzy ludzie posiadają interesujące talent: one mogą dać wszystko, przy tym robiąc to pięknie, jasno i niepowtarzalnie i nie wydając dużo więcej niż kwota, którą planowali dać. Każdy prezent, szczególnie na urodziny lub rocznica, to przede wszystkim uczucia i emocje, a nie coś materialnego. Dlatego też, nawet pozornie najbardziej nudny i prosty wariant – pieniądze – można dać mężczyźnie, i to pozostanie ciepłym wspomnieniem w serce.

Jakie opcje?

Kwotę, którą jesteś gotów dać, możemy o tym dyskutować nie będziemy, omówimy formę podawania naszego zaskoczenia. Pieniądze są uniwersalne i bardzo wygodne. Nie są one zbyt duże, nie za małe, nie kruche i nie są ogromne, więc robimy, co chcemy, w rozsądnych granicach. Biorąc pod uwagę temperament naszego поздравляемого, można wybrać:

  1. Skarb;
  2. Deszcz pieniędzy;
  3. Torba lub walizka z pieniędzmi;
  4. Piggy bank lub bank;
  5. Napój z cennych nadzieniem;
  6. Денежка dla miłośników wydać;
  7. Drzewo pieniądze i bukiety;
  8. Niestandardowe rodzaje.

Wyobraźnia nie jest ograniczona, sposobów na ładne i oryginalne wyobrazić taki prezent mężczyźnie bardzo wiele. Poznaj najbardziej niezwykłe.

Skarb

Mężczyzna w życie przyrodniczych i psychologicznych cech jest myśliwym, złoża. Każdy w dzieciństwie bawili się w piratów, rycerzy, кладоискателей. Więc temat skarbów jest bardzo blisko wiecznych chłopców, ile by im nie było od lat. Każdy będzie szczęśliwy, aby uzyskać więcej skrzyń z златом, diamentami i puchary. W trumnie lub skrzyni, oprócz banknotów, umieść kulki czekoladowe złote monety, cukierki w złotym opakowaniu, wszystko, co może przypominać klejnoty. Udekoruj to wszystko z góry i podaruj zabawy z przeszłości lub nawet niech jubilata go znaleźć samemu, załączając kartę «wyspy».

Skarb

Deszcz pieniędzy

Pieniądze na зонте

Mężczyźnie było by bardzo miło, a i tak wszystkich na świecie, gdyby pieniądze sypały się z nieba. A w dniu urodzin, kiedy oczekujesz cudów i spełnienia marzeń, a nawet bardziej. Ciekawy prezent zrobić łatwo. Do зонту, o którym trzeba myśleć z wyprzedzeniem, na żyłkę lub kolorowe wstążki mocowane są banknoty od wewnętrznej strony. W końcu okazuje się, że kiedy człowiek stoi pod takim parasolem, na niego z góry «spadają» banknoty. Oryginalne jak najmniej, tak jeszcze i oznaczyć pozwala.

Panuje przekonanie, że jeśli zdjęcie zrobione pod takim parasolem, to można czekać finansowych powodzenia i zysków w najbliższym czasie.

Worek z pieniędzmi

Kontynuując temat, jak dać mężczyźnie pieniądze, myślimy o innym oczywistym potrzeby – dużo pieniędzy, cały worek! Więc dlaczego nie dać ten sam worek. Ale nie z ziemniaków, naturalnie. Nadaje się ze zwykłej tkaniny, ale wtedy trzeba go ozdobić. Eleganckie lniane woreczki będą wyglądać korzystniej, urodziny, tym bardziej, jeśli jubileusz. Lub położyć pieniądze będziemy w torbę lub walizkę. Naturalnie, wszystkie prawdziwymi pieniędzmi wbijać nie koniecznie. Распечатываем lub kupujemy fałszywe banknoty, mieszamy z aktualnymi i delikatnie rozprowadzić. W walizce można schować wszystkie stadami, na górze umieszczony jest prawdziwy banknot, na dole stos шутливых.

Walizka z pieniędzmi

Wskazówka: walizka lub torba napełniać można banknotów z wizerunkiem jubilata, a także kolorowymi przemówień i życzeń.

Konto w banku

W tym przypadku gramy słowy – dajemy mężczyźnie pieniądze w tym banku. Трехлитровую lub o pojemności mniejsze napełniamy banknotami, basenami i prawdziwe, i podpisujemy etykietę. Na przykład, «zielona kapusta» lub «do zimy nie otwierać» i podobne humoru napis. Z tej samej serii, ale mniej oryginalnie będzie dać skarbonki wymyślnych kształtach lub portfel z pieniędzmi.

Pieniądze w banku

Nagrodę naczynie

Jeśli mężczyzna solidny i przystojny, to dają drogi alkohol. Jeśli uważasz, że to za mało, uzupełniamy prezent na urodziny pieniędzmi. Metoda żmudna i nieco ryzykowne, ale jeśli masz czas i ochotę, to śmiało zabrać się do pracy. Pieniądze, które pójdą na prezent mężczyźnie, wkładamy do woreczka, powinien być schludny, i szczelnie zamykamy. Приделываем wątku, delikatnie zdejmujemy etykietę z butelki i lokujemy pieniądze w ciecz. Najważniejsze – zachować szczelność i nie zepsuć banknoty.

W kontynuacji tematu podobnych nawyków, dają papierośnicę lub paczkę papierosów, ale nie proste – w środku znajdują się zwinięty w rurkę banknoty.

Odmowa dostępu

Pieniądze pod szkłem

Pieniądze dają na urodziny lub rocznica, w ramach, sejfach, w pudełku z zamkiem dobrym znajomym i bliskim znajomym, jako żart na temat «mniej wydać». Trzeba być pewnym, że żart docenią, tylko wtedy taka złożenie przyniesie dużo pozytywnych emocji.

Drzewa i kwiaty

Mężczyzna luksusowe bukiety z milion czerwonych róż dać nie oferujemy. Wystarczy wziąć gotowy drzewo pieniądze, teraz robią na zamówienie specjalne sklepy z pamiątkami, lub zrobić samemu ten prezent.

Drzewo pieniądze

Na urodziny lub rocznica często pomieszczenia ozdobione balonami. I przyjdziesz z całym bukietem z nich, ale trudnym – w każdy koralik umieścić banknot i nadmuchać. Okazuje się oryginalne i ciekawe.

Nie dostały się na listę

Pieniądze nie koniecznie dać na urodziny w postaci gotówki. Podaruj kartę, certyfikat w salonie lub w zaproszeniu na wydarzenie. Finanse można ładnie złożyć, zanim pomysł na prezent, na przykład, wachlarzem lub kokardą. Pieniądze można owinąć фантиками, wtedy uzyskuje się cukierki, lub zrobić матрешку z pola, gdzie w najmniejszym ciasno zwinąć paczkę.