Co podarować ukochanemu mężczyźnie: влезь w jego skórę

Zdarza się, że jest żonaty lub spotkać można wiele lat, ale pytanie, co podarować ukochanemu mężczyźnie, wszystkie równie istotne. I wydawałoby się, stron internetowych z prezentami ukochanemu mężczyźnie sporo, ale często jest to po prostu niespójny pamiątki. Okazuje się, że prześcieradło z kama sutra — to jakoś głupio, a skarpetki i męskie kosmetyki – banalne i nudne. Jak wybrać prezenty ukochanemu mężczyźnie?

Co podarować ukochanemu mężczyźnie: влезь w jego skórę

Влезая w męską skórę

Aby prezent ukochanemu mężczyźnie zadowolony, trzeba trochę zrozumienia różnic genderowych. To dziewczyna będzie zadowolona kosmetyki, bieliznę i обновкам w prezencie, a mężczyźnie…nie interesują. Dlatego nawet najbardziej piękna koszula lub woda toaletowa – to nie to. Ale istnieją pewne kryteria właściwego wyboru.

 • Jeśli coś wydaje się wam przydatne, jako prezent ukochanemu mężczyźnie to nie pasuje

Jak? Tak po prostu. Radości nie przyniesie. Idealny prezent powinien wydawać się zupełnie bezużyteczne z kobiecego punktu widzenia. Ukochanego, on na pewno zadowoli.

Wskazówka: Jeśli nie wiesz, co podarować ukochanemu mężczyźnie, wystarczy spojrzeć, w jakich półek w supermarketach gromadzi się najwięcej przedstawicieli płci męskiej i co najbardziej się nimi dyskusji. Uwierz mi, to nie tylko półki z alkoholem lub wiertarek, nie. I jeszcze, mężczyźni do późnej starości po prostu chłopcy, więc im zawsze są potrzebne zabawki. Oto dlaczego helikopter lub samochód z pilotem może być istotne, a po 40.roku życia.

 • «Męski» prezent powinien być bardziej dynamiczny, niż «kobieta». Co to znaczy? Że musi jakoś się poruszać, można go modyfikować, rzucać, strzelać, skręcać. Czy mężczyzna sam powinien się wokół niego poruszać się ( nawigator lub kompas jest tego przykładem) lub obserwować, jak on się miga…

brelok tablica rejestracyjna

Co dawać na pewno nie warto?

Są prezenty ukochanemu mężczyźnie, które można nazwać niepowodzeniem.

 1. Kwiaty. Nawet drogi bukiet mężczyźnie nie są zbyt interesujące. Najprawdopodobniej on po prostu nie doceni taki prezent.
 2. Kosmetyki. Taki prezent można porównać z nową patelnią w zamian starej lub wiadra ziemniaków do gotowania w prezencie ukochanej kobiecie. Nie, ona cieszyć się będzie, ale czy to prezent?
 3. Odzież. Też nie prezent. Po prostu nie prezent

Również głupotą będzie niespodzianka ( w zależności, co prawda) i piękne opakowanie na prezent. Chłopakom się to po prostu nie trzeba. Zresztą, w luksusowym stylu striptiz-niespodzianka w pięknym opakowaniu luksusowej bielizny w swoim wykonaniu – dobre sobie niespodziankę. Ale ogólnie lepiej dać to, czego on oczekuje i chce. Porównać to można z historią, kiedy chłopiec-uczeń приглядел sobie nowy tablet określonego modelu i czeka na niego cały rok, a dają mu aparat, niech i bardzo bogate i trzy razy droższe tabletu. Swoje pragnienia i chłopcy rodzą się przez długi czas, co więcej, często o nich wspomnieć w między czasie. Dlatego jeśli nie wiesz, co podarować ukochanemu mężczyźnie, nie pytaj go, a po prostu obserwuj.

Więc co im podarować?

Naprawdę, są rzeczy, które mu się spodoba. Oto tylko niektóre opcje.

Prezenty dla mężczyzn

 1. Przyrządy do pomiaru odległości, co chcesz
 2. Niektóre z nich są dość tanie, takich jak termometry czy ruletki., a są i droższe. Nie trzeba pytać, dlaczego ukochanej barometr, to po prostu będzie zadowolony. Wybór takich rzeczy jest wielki:

 • Wspomniany już termometr (ulica, zdalnie, w domu)
 • Barometr
 • Ruletka
 • Dalmierz laserowy
 • Woltomierz lub amperomierz
 • Licznik oglądalności serwisu
 • Licznik elektryczny
 • Dynamometr ( mierzy siłę pojazdu lub jego własną).
 • Przypomnij mu o tym, że jest myśliwym, a jeszcze rycerz i przebojowa
 • Nie trzeba dawać broń. Miecz można zastąpić scyzorykiem, na przykład. Wskazane jest, aby na nim był korkociąg, widelec, otwieracz do… tak, nawet pałeczki i wentylator!

  W tej samej serii wchodzi mapa, latarka, nawigator satelitarny, kompas itp. również myśliwy może być rybakiem, więc będzie mu potrzebna wędka i wszystko dla niej, sprzęt wędkarski, sonar.

  Polowanie – sprawa zbiorowa, więc potrzebował jeszcze i narzędzie komunikacji z ludźmi o podobnych poglądach: radio, telefon, komunikacja.

  Do myśliwskiej tematyce odnosi się lornetka, luneta lub aparat fotograficzny.

  No i pojazdy myśliwy potrzebuje. Auto lub motocykl, oczywiście, moja droga rzecz, tak i koń nie jest taniej. A oto okazję pojeździć na konikach zejdzie, jak i akcesoria do samochodu lub motocykla.

 • Akcesoria sportowe
 • Ponownie jednak, bieżnia lub eliptyczny trener jest bardzo drogie. Ale hantle lub worek do bicia, эспандер itp. doskonale nadaje.

  Głos ludu.

  Wiara:

  «Nie uwierzysz, ale najlepszy prezent mężczyźnie – barometr! Ja tego nie rozumiem, ale kiedy koleżanka swojemu mężowi to cud przedstawił on uszczęśliwiony był i po prostu był szczęśliwy – z taką dumą oferuje go pokazywał! Ja swojemu też coś dała, ale on chociaż marynarz – nie rozumiem. Tak i wiele innych mężczyźni cieszą się z tego przedmiotu czemu…»

  (Z kobiecego forum)