Urodziny ukochanego mężczyzny: co podarować?

Jaki prezent wybrać ukochanemu mężczyźnie? Co mu podarować? Takie pytania pojawiają się za każdym razem, jak tylko zbliżają się jego urodziny. Prezent ukochanej musi być wyjątkowy. Nie dlatego, że są jakieś zasady, lub, powiedzmy, normy etykiety. A dlatego, że kobiety często najniższej chce zadowolić swojego ukochanego niczym nadzwyczajnym. Ale nie warto zapominać, że z natury mężczyźni częściej są прозаиками, bo z pewnością docenią nie oryginalny, a praktyczne podejście do rozwiązywania zadania. Jaki powinien być prezent dla takiego jubilata?

Urodziny ukochanego mężczyzny: co podarować?

Promocja hobby

U każdego mężczyzny jest hobby. Do absolutnie każdego. I jeśli ktoś to jasno wyrażone, na przykład, zbieranie domków z zapałek lub zbieranie kart z zawodnikami, inne mniej na tym skupić swoją uwagę. Chyba nie ma nic lepszego, niż wspierać jego zainteresowanie hobby. Nawet jeśli to tak niekochany przez Was gry komputerowe lub spotkanie z przyjaciółmi w klubie bilardowym, raz w roku można zrewidować swoją postawę. Najważniejsze jest przecież to, aby zadowolić jubilata, zrobić nieoczekiwany i użyteczny prezent. Prawda? Na przykład, ukochanej na urodziny można dać:

 • Plac komputerową mysz. Jak szybko on nie potrafił walić w klawisze, mysz do gier — wygodniej. Z niej gracz będzie szybszy, wierny, mądry. A to oznacza, że bardziej skuteczne;
 • Myszka dla gracza

 • USB-odtwarzacz w samochodzie. Jeździć w towarzystwie muzyki zawsze przyjemne. Szczególnie, jeśli musisz długo stać w korkach. Ale radio nie zawsze pozwala zaspokoić muzyczne zapytania. Bo trudno wymyślić coś lepszego, niż samemu zrobić listę utworów.

USB-odtwarzacz w samochodzie

Wskazówka! Doskonale uzupełniają taki prezent USB-pendrive z nagranymi na niej utworów — ukochanej będzie miło dostać raz dwa prezenty. A poza tym, tak od razu będzie mógł sprawdzić urządzenie w akcji, a nie tracić czas na to, aby znaleźć i pobrać dzwonki na cyfrowy nośnik.

 • Komplet sprzętu narciarskiego lub zestaw do nurkowania z akwalungiem. Ekstremalne rodzaju sporu wiele oddają się nie często. W takim przypadku rozsądniej sprzęt wynająć niż kupić. Ale i tego nie trzeba robić, jeśli to jest sprzęt — to prezent na urodziny. Oczywiście, przy wyborze warto skonsultować się ze sprzedawcą, a jeszcze lepiej — szansą zadać pytanie ukochanej, jaki model maski chciałby mieć. Najważniejsze — nie dać celu przesłuchania.
 • Czyli trzeba zacząć od tego, że mężczyźnie się podoba. Jeśli zrozumieć, jakie ma hobby, staje się jasne, jak będzie wyglądać najlepiej dla niego, prezent na urodziny. A to znaczy, że można przygotować niespodziankę — dać to, czego on nie spodziewa się uzyskać, ale co będzie cieszyć.

  Troska o stylu

  Nie rzadko, jak tylko mężczyźnie można spotkać bratnią duszę, cała troska o jego wyglądzie spoczywa na jej barkach. A kiedy przeżyłem już kilka lat stosunków, kobieta zdecydowanie więcej wie o szafie swojego towarzysza życia, niż on sam. W takim razie prezent można zrobić coś, co podkreśli jego indywidualny styl, a także jest po prostu słuszne. Czyli można dać:

  • Perfumy. Ich nigdy nie jest za wiele. Kobieta, wybierając zapach ukochanego mężczyzny, często koncentruje się na swoje preferencje. Ale ona zna go na tyle dobrze, aby dokonać właściwego prezent;
  • Męskie perfumy

  • Krawat. To tylko wydaje się, że jest zupełnie nieznacznie uzupełnia obraz. Kochanie, stylowy krawat widać z daleka. On daje ukochanemu mężczyźnie poważanie. Dlatego taki prezent jest również bardzo dobry.
  • Krawat

  • Portfolio. Niezastąpiony i na laptopa i dokumenty. To musi być portfel z naturalnej skóry, która będzie łączyć się z większą częścią garderoby biznesowej jubilata.

  Męski portfel

  Prezent na urodziny mężczyźnie, co uczyni go bardziej interesujące rozmowy, partnerem lub nawet szefem — to rozsądne inwestycje. Przecież pomagać mężczyźnie rośnie w oczach opinii publicznej — to warto. Dokładnie tak samo można dać garnitur, a nawet zegarki.

  Zgadywanie życzeń

  Urodziny to taki dzień, kiedy mogą się spełnić najśmielsze marzenia. Nawet te, które jeszcze nie stały się celem. Zrobić prezent, o którym mężczyzna marzy — to zawsze miło. Ale jeszcze przyjemniej, jeśli dać to niespodziewanie. Na przykład, wiadomo, że on marzy o nowym telefonie. Ale kupić go na razie nie może. Co robić? jeśli własnych pieniędzy brakuje, z wyprzedzeniem powoli zabierać ze wspólnego budżetu (sobie nową «zabawkę» rodzicielka nie weźmie, ale to żonie na manicure, fryzurę i nową sukienkę na pewno nie odmówi). To z tych pieniędzy, w razie potrzeby, można zebrać całkiem imponującą kwotę.

  Lub, na przykład, wspominał kiedyś, że marzył, by zdobyć sobie jakąś rzadką książkę, akcesoria do komputera lub po prostu chciałem wyjechać gdzieś odpocząć. Jeśli еретически zrobić taki prezent można, to i do praktyki to nie daleko. A kobieta, która na urodziny w stanie podarować ukochanemu mężczyźnie prezent-marzenie, od razu staje się jeszcze bliżej i jeszcze droższe.

  Karmić czy nie karmić?

  Zdanie o tym, że niech do serca mężczyzny wiedzie przez jego żołądek, powstała bynajmniej nie na pustym miejscu. Dlatego kolacja dla dwojga może stać się jeśli nie głównym, to jest całkiem udany drugim prezentem. Prawda, uważnie warto odnieść się do menu — mało prawdopodobne, aby ukochanemu mężczyźnie spodoba obiad, składający się z szampana i bukietem egzotycznych owoców. Oczywiście, jeśli jest to tylko preludium do ciekawej kontynuacji, tym menu można się obejść. Ale jeśli umieścić cel gotować naprawdę pełnowartościowy obiad powinien składać się z kilku innych menu.

  Romantyczna kolacja z sushi

  Przy tym prezent ukochanej musi być przygotowany, oczywiście własnoręcznie. Możliwe, że kucharze z restauracji może zostać lepiej, ale jeśli nie Jesteś pewien swoich umiejętności — wystarczy wymienić danie na więcej. Jeśli to nie pierwsze urodziny spędzony razem, na pewno już wiesz, że z jedzenia podoba ukochanego. A to znaczy, że można przygotować pyszny prezent. Jeśli Twoje serce należy do kogoś niedawno, i jego preferencje nie są tak dobrze znane, czas dowiedzieć się, co mu się podoba: pomyśl, że on przygotował dla Ciebie i co lubią zamawiać w restauracjach. To jest i będzie głównym podpowiedzi. Następnie uzbrojeni nad książką kucharską lub internet i znajdź przepis, który zamierza «dać». Idealne menu na kolację dla dwóch osób może składać się z:

  • Przekąski — ona musi nasycić, a tylko podgrzać apetyt;
  • Dania głównego (ryby, mięsa, owoce morza) i dodatek — to może być jedno danie (paella, makaron, pierogi) lub dwa (stek i, na przykład, puree z gotowanych ziemniaków i selera);
  • Lekkiego deseru (jeśli ukochanej charakteryzuje miłość do słodyczy, deser trzeba wybierać bardzo starannie).

  I, oczywiście, alkohol, który należy wybierać tylko po tym, jak menu będzie sporządzone i zatwierdzone. Dalej pozostaje sprawa dla małych: znaleźć ciekawe przepisy kulinarne. Nie bój się spróbować czegoś nowego i nie zaniedbuj przyprawami — to właśnie one często tworzą podstawowy smak potrawy.

Wskazówka! Jeśli wszystkie przepisy nowe, przed świętem warto je wypróbować — więc będzie miał czas, aby doprowadzić «prezent» do pożądanego smaku. A jeśli to niemożliwe — po prostu zastąpić przepis na inny, bardziej udany.

Skok ze spadochronem

Dać obiad na urodziny — to jest to, co może stać się naprawdę niezapomniany. Oczywiście, warto zwrócić uwagę nie tylko samych potraw, ale i atmosferze: wnętrza i tabeli. Wszystko musi być dokładnie przemyślane. I tutaj można uciec od głównego prezentu: często żony, które dają ukochanemu mężczyźnie tak pożądaną nadmuchiwane łódki lub nowy namiot do wędkowania, sam prezent i używają zamiast stołu — w oryginalności takiemu rozwiązaniu nie odmówisz. Tak i mężczyźnie, który widział główny prezent, nie chce krytykować dania, nawet jeśli niektóre z nich będą bardzo udane.

Zadowolić ukochanego mężczyznę — to nie jest trudne, a nawet bardzo miło. Następne urodziny dopiero za rok. Dlaczego nie podarować coś oryginalnego i nie zrobić dokładnie to święto próżnym?