Co jest podarować mężczyźnie, jeśli ma urodziny i nie jego żona

Aby utrzymać pozycji, dziewczyna musi być inteligentna, uroczy i zabawny jednocześnie.

Amanda Quick.

Przy wyborze prezentu dla mężczyzny zazwyczaj nie występują problemy: w sklepach jest ogromny wybór pasków, zegarków, torebki i wiele innych. Można kupić i towary na podstawie zainteresowań jubilata. Łatwo kupić prezent dla ukochanego męża lub chłopaka: mogą być pełne romantyzmu. Trudniejsze pogratulować człowieka, który kochamy, ale składa się w związku małżeńskim z inną kobietą. Kilka porad podpowiedzą rywal, co jest podarować mężczyźnie, aby mógł z niego korzystać przy żonie i nie zapomniał o swojej tajnej przyjaciółce.

Ogólne zasady wyboru prezentów żonatym любовникам

Najczęściej prezenty любовникам — to niespodzianki i romantyczne wieczory. Przy tym emocje z czasem zapomniane, a chcesz, aby nawet w obecności żony wspominał o tobie? Wtedy należy wcześniej zastanowić się, co podarować swojemu starannie dobrany na urodziny.

Co jest podarować mężczyźnie, jeśli ma urodziny i nie jego żona Jeśli zdecydujesz się na zakup kochanka materialny prezent, zapoznaj się z listą reguł:

  • Rzeczy nie powinny mieć wysoką cenę: na przykład, drogie zegarki mogą powodować dodatkowe pytania żony;
  • Brak romantyzmu w postaci serca i wyznanie miłości na prezent;
  • Rzeczy intymnego charakteru nie należy dawać, jeśli nie masz stałej mieszkania do mieszkania.

Oczywiście, jeśli chcesz, aby zakpić swojego wybrańca z jego prawowitej towarzyszką, można podarować na urodziny coś z powyższej listy. Tylko nie wyklucza, że pamiątka po prostu będzie закинут w daleki kąt lub nawet wyrzucić do najbliższego kosza na śmieci. Najgorszy wynik sytuacji, jeśli kochanek po takiego prezentu zdecyduje się zerwać z tobą kontakt.

Rejestrując się mądrzejszy, i prezentując w jego urodziny dobrze przemyślany prezent, można i zrobić coś dobrego dla swojego kochanka, i nie zaszkodzić swojej relacji. Sam proces dawania również należy wcześniej przemyśleć, ponieważ twoim celem jest dostarczyć maksimum pozytywnych emocji.

Wybieramy prezent dla kochanka z kancelarii

Uchwyty, regały, notatniki — tradycyjne prezenty na urodziny od kolegów i przyjaciół. Takie rzeczy nie wzbudzą podejrzenia u żony swojego ulubionego, ale tylko sam człowiek może zapomnieć, jaki prezent przedstawił pan.

Można zrezygnować z klasycznego wykonania papeterii i zwrócić się w poligraficzne centra i zamówić kalendarz na własne życzenie. Na okładce można umieścić zdjęcia pamiętnym dla ciebie miejsca, gdzie się poznaliście lub dokąd jeździli razem.

Uchwyt z grawerowanie inicjałów spodoba się praktycznie każdemu mężczyźnie i w rodzinie może powiedzieć, że to prezent z pracy. Szczególnie interesujące, jeśli masz z kochankiem pokrywają pierwsze litery nazwiska i imienia. Należy uwzględnić ten fakt swojemu ukochanemu, a on na pewno będzie wspominał swoje spotkania za każdym razem, korzystając z uchwytem.

Prezenty dla biznesmena

Co dać kochanka-kierowca?

Wielu mężczyzn teraz mają nie tylko samochody, ale i spędzają w nich mnóstwo czasu. Jeśli twój kochanek – kierowca, prezent dla niego, można zająć w specjalistycznym sklepie. Na przykład, po otrzymaniu na urodziny od ciebie pokrowce na siedzenia, w rodzinie może powiedzieć, że nabył je sam. Ale w drodze jest często będzie cię wspominać, szczególnie, jeśli kiedyś отпразднуете jego urodziny w samochodzie.

Pokrowce do samochodu

Sprawiamy, że marzenia z dzieciństwa kochanka

Często między kochankami występują szczególne stosunki, zdarzają się szczere rozmowy. Czasami to ostatnia przyjaciółka wie o człowieku więcej, niż jego żona. Posłuchajcie słów swojego mężczyzny, może ma jakieś hobby lub marzenia, i można je przeprowadzić w formie niespodziankę na urodziny.

Kup chodzi o dzieciństwie, nagle mężczyzna wspomni o jakichś długo oczekiwanych zabawek rodzaju broni lub szable, ale których nigdy nie otrzymał. Poprzez taki prezent, może być właśnie dla ciebie szczęście zobaczyć w oczach ukochanej ten dziecięcy zachwyt i radość, która nie zobaczy jego małżonka. Takie prezenty zbliżają ludzi, i, być może, kochanek spojrzy na ciebie, z drugiej strony. On zrozumie, że wiążą się nie tylko intymny związek, a coś więcej, co słyszysz i czujesz więcej, niż żona.

Szabla jako prezent

Zawartość prezent dla kochanka zależy od tego, w jakim stanie znajduje się jego ostatnia dziewczyna. Zamężnej kochanki łatwiej wybrać, niż pogratulować swojego żonatego przyjaciela: to mogą być po prostu niezbędne rzeczy, bez cienia romans. Kobieta, która nie ma prawowitego małżonka, częściej chcą, aby kochanek już wspominał o niej, dlatego wybierając prezent, ona wkłada w niego duszę. Najważniejsze «nie перегнуть kij», może mężczyźnie podoba się właśnie łatwość w relacji. Decydując się, że nie chcesz go dzielić z inną kobietą, może po prostu zniknąć.

Organizujemy romantyczny wieczór dla kochanka

«Romantyczne wieczory, możliwość być bardziej otwarty w seksualnych pragnień, brak skandali i wyjaśnień relacji» — tak zazwyczaj opisują swoje tajne związku żonaci mężczyźni. Theodore Драйзер nie na darmo pisał: «Kochanek najczęściej odróżniają ofiarność, gotowość całkowicie oddać się ulubionemu». Prezent to nie tylko przedmiot materialny, możesz umówić się na swojego kochanka to obchody urodzin, że na długo go zapamięta. Włącz wyobraźnię, myślimy, że to właśnie podoba znajomemu i to, czego mu brakuje w rodzinnym domu od żony.

Taniec – piękny i radosny prezent dla każdego mężczyzny.

Jeśli dobrze masz swoim ciałem, umiesz poruszać, można zorganizować mały pokaz dla kochanka. Taniec powoduje wyobraźni mężczyzny, nie bez powodu dużym zainteresowaniem cieszą się różne strip-bary i kluby nocne. Wybór tańca zależy od ciebie i interesów kochanka. Niektórym zupełnie nie podobają tańce orientalne, innym strip-z tworzyw sztucznych. Do tego, aby twój prezent spodobał się solenizantowi na pewno dobrze отрепетируйте taniec, przygotuj muzykę i strój. W internecie można znaleźć samouczki wideo strip-tworzywa sztuczne, w których można umieścić taniec specjalny urodzinowy.

Romantyczny wieczór w basenie jako prezent dla kochanka

Właściciele pięknego ciała można jeszcze raz podkreślić swoje zalety, organizując wieczór w jakiejś saunie i prywatnym spa. Nie zapomnij o konspiracji, bo kochanka nie spodoba, jeśli zaprosisz go w zatłoczonym miejscu. Zdejmując z sauny, z dużym basenem, można wcześniej przygotować romantyczną atmosferę: płatki róż, świece, przyćmione światło i piękne, w nowym odkrywcze kostium kąpielowy.

Romantyk w basenie

Mała podróż z kochankiem – razem w innym mieście

Jeśli u kochanek istnieje możliwość oddalić się od rodziny, choć na 1 dzień, można przygotować dla niego podróż do innego miasta. Można się spotkać za miastem i jechać na jednym samochodem do innego miasta, gdzie nikt was nie zna. Końcowym punktem wycieczki może być i nie jest duża metropolia, a nawet wieś lub osadę. Po drodze można i пообщаетесь, i прогуляетесь w nowym miejscu po ulicach, idziesz do kawiarni lub restauracji coś zjeść. Wyrwać się z rodzinnej rutyny i zanurzyć się w romans podróży z tobą, że może być lepiej dla żonatego mężczyzny?

Romantyczna podróż

Urodziny ukochanego, oczywiście — radosne wydarzenie dla kochającej go kobiety. Ale jego tajemnicą kochanie nie warto się spieszyć pogratulować jubilata, rano lub wieczorem podczas domowych uroczystości. Poczekaj na jego parafii lub dzwonka, wyjaśnij, jak czekali, aby wyrazić swoje uczucia. Tylko wtedy, gdy twój partner będzie miał możliwość swobodnie rozmawiać, to na pewno usłyszy wasze pozdrowienia! A prawidłowo wybrany prezent zachowa wspomnienia o tobie..»