Co można podarować mężczyźnie mężowi, koledze, tacie i innym

Zawsze chcę dać jasny i praktyczny prezent, który pozostawi po sobie wrażenia i pozytywne emocje. Co można podarować mężczyźnie tego, aby nie tylko się podobać, a zachwycić go. Zrobić miłą niespodziankę chłopakowi, przyjaciela lub męża o wiele łatwiejsze, niż może się wydawać. Wystarczy zrozumieć prostą rzecz, że na każdy wiek, preferencje i ograniczenia budżetu można znaleźć setki materialnych prezentów lub nawet żywych wrażeń. Stan, kreatywne, ciekawe, romantyczne i inne prezenty pomogą wyrazić człowiekowi swoją miłość i troskę.

Prezent mężczyźnie wybrać trudniejsze, niż kobiety, bo wszystkie panie uwielbiają drogie kosmetyki, dobre perfumy, piękne akcesoria i wiele innych kobiet radości. Ale jeśli wiedzieć nie tylko charakter mężczyzny, ale i jego pasje, to proszę już będzie o wiele łatwiej. Z pewnością w góry warto zapytać o hobby i ulubionych zajęciach. Ale jeśli mężczyzna po otrzymaniu prezentu nie wpada w zachwyt na szyję i nie kwiczy, to wcale nie znaczy, że prezent mu się nie podoba, po prostu zazwyczaj mężczyźni są bardziej stonowane okazują swoje emocje, niż kobiety. Warto wziąć pod uwagę ważny fakt, pokrewieństwa darowizny zostały mężczyzna – ojciec, ukochany przyjaciel lub krewny.

Co można podarować mężczyźnie mężowi, koledze, tacie i innym

Podaruj przeżycie i nie może się nie udać

Przegląd tego, co podarować mężczyźnie, można rozpocząć nie od standardowych prezentów, a z kreatywnych i bardzo niezapomniany. Najprościej dać certyfikat w pięknym opakowaniu na odwiedzenie jakiegoś wydarzenia lub lokalu, odpowiedniej gustów i zainteresowań człowieka. Co to może być:

 • Sesja zdjęciowa;
 • Ekstremalne wyprawy na quadach;
 • Gra w hokeja;
 • Wstęp do masażu sesji;
 • Japońskiej łaźni;
 • Degustacja win i cygar;
 • Certyfikat na zajęcia w siłowni;
 • Lot balonem;
 • Spacer na jachcie i wiele innych.

Drogi alkohol w restauracji

Piękno tego wariantu prezent w tym, że wrażenia są zawsze aktualne, uniwersalne i pasują na każdą uroczystość. Ale warto wziąć pod uwagę, że mężczyzna naprawdę dobrze się bawić, jeśli prezent będzie pasował do jego potrzeb, czyli jeśli sport mu nie interesuje, karnet na siłownię może leżeć bez sprawy, choć oczywiście warto spróbować замотивировать się na robocie.

Jak wybrać prezent dla mężczyzny

Pytanie co dać dorosłemu mężczyźnie dość delikatny – rzecz musi być koniecznie przyzwoicie wyglądających, wysokiej jakości, praktyczne, nieść pozytywne i mieć jakiś sens lub przydatna przeznaczenie. Sens prezent może być w wyrażeniu miłości, szacunku, służyć tylko ozdoba do domu lub stać się częścią wizerunku. Co można podarować mężczyźnie z uniwersalnych i praktycznie zawsze istotnych rzeczy:

 • Glob-bar – doskonały przedmiot na prezent dla szefa lub przyjaciela;
 • Wysokiej jakości okładka dla автовладельца na dokumenty lub po prostu na paszport – nadaje się do wszystkich;
 • Imienny kieliszka alkoholu – współpracownika lub partnera;
 • Spinki do mankietów;
 • Zegar;
 • Dobry uchwyt;
 • Wizytownik lub portfel, itp.

Glob-bar

W ogóle, trzeba obiektywnie ocenić swoje możliwości i starać się wybrać najlepsze z dostępnych na liście prezentów na odpowiedni budżet. Ale nawet jeśli w planach przedstawić mężczyźnie coś luksusowego na jubileusz, niech przedmiot nie będzie chwytliwe, ale bardzo elegancki i reprezentacyjny.

Czego dać nie warto

Nad prezentem mężczyzny podłodze stoi dość pomyśleć, uważaj na rzeczy, które mogą w jakiś sposób podkreślić upadłość mężczyźni, bo to bardzo uderzy w próżność i może w przyszłości przerodzić się w niechęć i kłótni. Na przykład, przedstawiając w czapkę w prezencie, nie trzeba dodawać coś w stylu «Oto nowa czapka, a to stara nie jest szczególnie chodziło». Nie trzeba dać ukochanemu zbyt drogi prezent, jeśli on w odpowiedzi, a potem nie będzie w stanie podarować równego statusu. Ale i banalnych prezentów, jak skarpetki, przedmioty higieny – też lepiej unikać. Znaki mówią, że nie warto dawać majtki, noże, chusteczki i kapcie. Wierzyć lub nie wierzyć w przesądy – sprawa czysto indywidualna, ale i bez tego takie przedmioty prezenty mało prawdopodobne, język włącza nazwać.

Romantyczne prezenty dla bliskich

Większość prezentów dla ukochanych mężczyzn można podzielić na kategorie:

 1. Romantyczne;
 2. Humorystyczne;
 3. Niespodziewane.

Jeśli wybiera się romantyczny prezent dla swojego mężczyzny, to on musi być najbardziej-najbardziej, jak i uczucia. Wiele засомневаются, właściwe czy będzie prezent z romantycznym akcentem, odpowiedź brzmi – tak, to świetny sposób, aby po raz kolejny mężczyźnie przypomnieć o tym, jak go lubisz. Często wiele kobiet zdaję się, że romantyczne rzeczy i prezenty – dużo tylko samych mężczyzn, ale przecież silny paul czasami nie mniej chce i potrzebuje dowodu miłości. Relacje z miłego romantycznego prezentu tylko poprawić.

Piękna okładka książki

Na przykład, można dać notes, ale nie proste, a wypełniony wspólnych wędrówek w kawiarni, kina, restauracje, parki. Takie rzeczy można pokazać, jak cenisz sobie wspólnie spędzony czas i chcesz dłużej być razem. Ale do takiego oryginalnego prezentu nie warto będzie umieścić i dobrą praktyczną rzecz – wygodny kalendarz lub презентабельную notatnik książkę. Takie rzeczy będą przydatne nawet w tych przypadkach, gdy mężczyzna przyzwyczajony przechowywać wszystkie potrzebne informacje w telefonie lub różnych gadżetów.

Perfumy, oczywiście, bardzo oryginalnym prezentem nie można nazwać, i wiele возразят na konto go romantyzmu, jednak jeśli prawidłowo dobrać zapach i nie skąpić na cenę, to taki prezent można podkreślić swój związek. Przy prawidłowo wybranym парфюме i jego презентование mężczyzna czuje się bardziej pewny siebie, będzie za każdym razem, korzystając z prezentem, wspominać o tym, kto go dał i bogatym romantycznym nastroju.

Romantyczna kolacja też może stać się dobrym prezentem, a nawet wcale nie banalne. Ale tu nie chodzi o zwykły obiad w domu, nawet przy świecach, a o eleganckiej restauracji, w której wcześniej trzeba zarezerwować stolik. Ale tu można pokazać wyobraźnię i dalej – teraz można znaleźć odpowiednie i wyposażone place zabaw na dachu z pięknym widokiem. Ale można i samemu zdobyć klucze od dachu, oczyścić miejsce, znaleźć rozkładane krzesełka i stolik. Miejsce można bardzo ładnie ozdobić, i warto zabrać ze sobą wygodne пледики. Pomysł jest bardzo jasne i mężczyzna będzie po prostu w szoku, ale nie zapomnij zamknąć drzwi na dach, aby nie narzekać nieproszeni goście.

Prezenty, które potrafią zaskoczyć mężczyznę

W ogóle, zaskoczyć może być w żaden stojących prezentem, który pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia i wspomnienia. Jeśli głównym celem jest uderzyć mężczyznę, to trzeba wybrać prezent właśnie z tej kategorii. Nam doskonale nadają się następujące opcje:

 • Kolaże;
 • Karykatura lub portret;
 • Zbiorowa pozdrowienia;
 • Фотопазл.

Karykatura

Kolaże można zrobić z bardzo zabawnych zdjęć lub zdjęć, które opisują jakieś jasne sytuacje z życia razem. Wariant z śmiesznymi obrazkami nadaje się do kolegi, ale szef to dawać na pewno nie warto – kto wie jak u niego z poczuciem humoru i na ile to właściwe będzie odpowiednia rzecz. Karykatura – dobrym rozwiązaniem zaskoczyć i nie trzeba samemu umieć rysować, usługa tworzenia шаржей jest już dostępna i na fotografii człowieka. Ale taki prezent, oczywiście, nadaje się tylko dla bliskich i przyjaciół młodego wieku. Dla starszych mężczyzn taki prezent będzie nie bardzo taktowny.

Zbiorowa pozdrowienia można zrealizować tak: kupujemy największy ватман, pięknie i delikatnie go разрисовываем, prosimy o znajomych, aby napisali swoje życzenia (takiego można zrobić i za pomocą wideo pozdrowienia). Opcja jest bardzo nadaje się jako prezent i szefa od pracowników, przy tym życzenia muszą być ważne. Jeszcze jeden ewentualny ciekawy prezent – фотопазл, który jest jednocześnie ciekawym i oryginalnym prezentem. Dla фотопазла trzeba dobrać odpowiednie wspólne zdjęcie (musi być w wysokiej rozdzielczości). Zrobić фотопазл można i własnymi rękami, tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Praktyczne i uniwersalne prezenty

Do kolejnego święta można dać mężczyźnie, że jest to praktyczne, a także naprawdę dla niego odpowiednim. Przydatna rzecz na pewno bardzo się przyda i będzie często używany. Do takich przedmiotów można zaliczyć:

 • Akcesoria samochodowe;
 • Bilety na imprezy sportowe lub koncert ulubionego zespołu;
 • Bon upominkowy do sklepu, odpowiedni preferencji człowieka.

Jeśli mężczyzna ma samochód, to prawie na pewno zachwyci akcesoria samochodowe (i nie chodzi wcale nie o tanim освежителе powietrza do wnętrza). Tutaj wybór jest naprawdę bardzo szeroki, są nawet przenośne, ekspresy do kawy, działające od zapalniczki. Ale warto w jakiś sposób выспросить u samego mężczyzny, czego mu brakuje z funkcjonalności w swoim samochodzie.

akcesoria do samochodu w mężczyźnie prezent

Świetnym rozwiązaniem – bilet na imprezę, z pewnością stanie zainteresować człowieka. Jeszcze miłośnikowi sportu i symulatorów można dać kartę klubową w prestiżowym centrum fitness (najlepiej wraz z ćwiczeniami z trenerem). Jeśli masz jakiś ulubiony zespół, to warto zobaczyć ich koncert harmonogram i zaopatrzyć się w билетиком na odpowiednią datę – mężczyzna z pewnością cieszyć się z tego. Kiedy fantazja całkiem źle prowadzi – podaruj certyfikat na zakup towarów w sklepie, w którym człowiek jest w stanie coś znaleźć w swoim hobby (wędkarstwo, polowanie, itp.).

Co jeszcze lepiej nie dawać i dlaczego

Następujące prezenty nie zalecane:

 • Odzież, nawet bez względu na to czy będzie ona w typie mężczyzn;
 • Urządzenia peryferyjne (szczególnie warto wybrać taki prezent, nie znając się na tym);
 • Biżuterię;
 • Zestawy kosmetyczne;
 • Przedmioty kolekcjonerskie (duże ryzyko powielić jakiś przedmiot z kolekcji).

Bransoletka męska

Wiele dają ubrania, ale tu jest zbyt wiele wad. Po pierwsze, można w zasadzie nie подгадать z rozmiarem i z faktem, jak dobrze będzie siedzieć na rzecz konkretnej figurze. Po drugie – tę samą koszulę i dżinsy i tak trzeba kupić, a prezent musi dawać satysfakcję i radość. Z komputerami i urządzeniami peryferyjnymi można też wpaść w pułapkę – wydać duże pieniądze i kupić zupełnie niepotrzebny przedmiot. Do formowania mężczyźni bardzo utrzymują, ale problem może być nawet nie w tym, że rzecz się nie spodoba – dobre biżuteria są cennym darem. Z resztą pomysłami na prezenty wszystko jest jasne i nie warto ich używać , kiedy wokół jest tyle naprawdę dobrych opcji.