Mężczyźnie 55 – piękna data wymaga pięknych prezentów!

Jest to łatwe dylemat — co kupić mężczyźnie na 55, taką ważną, solidną i ładną datę? To nowy etap, cały kamień milowy w życiu człowieka, nie tylko kolejny dzień urodzenia, przejście na inny poziom duchowy, przeszacowanie życiowych wartości i zmiany pozycji. Pięćdziesiąt lat rocznica może stać się dla mężczyzny niezapomniane i radosne wydarzenie – i musi stać się tak, aby podkreślić, że zaczyna się nowy, bogate i radosne życie, dorosła i uświadomiona. Wybrać prezent na 55 lat nie jest łatwe, bo ten solenizant wie, czego chce, będzie go trudno zaskoczyć i to w zachwyt, jako młodego chłopaka, wiele mu już nie trzeba.

Mężczyźnie 55 – piękna data wymaga pięknych prezentów!

Ważne jest, aby zrozumieć przy wyborze takiego prezentu jubileuszowego, że tutaj główny i niezbędny składnik – to szacunek i miłość do юбиляру. Bez tej części – jak nie pchać się tam ze skóry, ile pieniędzy nie trochę, jak nie изощряйтесь w oryginalności – nic sensownego nie wyjdzie, radość jubilata będzie policzek, a uśmiech – miła i снисходительная. Rozczarujesz się i ty, i człowiek – tak więc przygotuj się wybrać na jego urodziny prezent z miłością, aby fantazję i dokładnie zastanowić się, czego jego serce chce.

Kim jest człowiek, co lubi i czym żyje?

To jest pierwsze pytanie, a jeśli nie ustawić go raz, to można mylić z wyborem i zrobić nieudany prezent. Kim jest ten człowiek? Kochający ojciec, głowa rodziny i właściciel, odpowiedzialny pracownik lub wielki szef, oszczędny i uzależniony człowiek, intelektualista, naukowiec, podróżnik, marzyciel… Od tego zależy prezent, jego odpowiedni wybór. Jeśli uda się go nauczyć marzeń – można w urodziny nie tylko zaskoczyć, ale i uszczęśliwić naprawdę! Prezenty mogą w takim przypadku na jubileusz być wartościowe i piękne, zdrowe i dwustanowe bardziej przyjemne życie, lub nawet wykonywać dawne marzenia. Fantazja i uwaga – oto najważniejsze jest to, co pomoże ci dokonać wyboru!

Семьянину i właściciela

Jeśli jubileusz u człowieka, który na pierwsze miejsce w życiu stawia swój przytulny dom i ulubionych gospodarstw domowych, warto wybierać takie prezenty, które sprawią, że jego gniazdo rodzinne jest jeszcze piękniejsza i bardziej kameralne, a życie bardziej komfortowe. To człowiek, który uwielbia usiąść z dobrą książką, podróżować z dziećmi, cieszyć się wakacjami? Wtedy wybór jest oczywisty.

 1. Nietypowy, ale bardzo cenny i drogi prezent – to instrument muzyczny, szczególnie antyczne pianino. Jeśli człowiek gra na instrumentach muzycznych, w jego urodziny może bardzo zaskoczyć i zadowolić takim zaskoczeniem – to wywoła wiele emocji! Piękny fortepian ozdobi przytulny salon, pozwoli spędzać wieczory za ulubionym narzędziem, daje wspomnienia, sprawi, że wiele przeżyć. Ale uważaj z takim prezentem! Czy jest jakieś miejsce w domu jubilata, gdzie umieścić przedmiot, dość nieporęczne? Nie czy okaże się, że możesz dać mu narzędzie, który więc jest w domu? Należy pamiętać takie chwile, aby nie stworzyć bardzo niezręcznej sytuacji i nie wyrzucić dużą sumę pieniędzy po prostu na wiatr.
 2. antyczne pianino

 3. Portret lub obraz – wspaniały prezent, który swojej wartości nie straci nigdy, nawet przez dziesiątki lat. Taki przedmiot na jubileusz dobry, przyzwoity wybór dla mężczyzny, który ma pragnienie piękna, które cenią sobie estetyczne przyjemności i wie dużo o sztuce. Można go zamówić własny piękny portret, lub sprzedam piękny obraz w luksusowej obudowie. Najważniejsze – poznać i zrozumieć upodobania jubilata, i dać w jego 55-lecie dokładnie to, co jego duszy podoba. Nagle on kocha malarstwo, ale nie przenosi się to martwe natury, a ty mu преподносите lub herbaty z jabłkami na zdjęciu? Poważnie do tego wyboru, jeśli chcesz, aby obraz nie tylko zajęła w domu mężczyzny honorowe miejsce, ale i cieszyła go wiele lat.
 4. Portret mężczyzny

 5. Jeśli mężczyzna lubi podróżować w swoim samochodzie – wyjechać za miasto z żoną, dziećmi i wnukami, jeździć na działkę lub na morzu, po prostu jeździć przez długi czas – można wybrać torbę-lodówkę. Jest to przedmiot niedrogie, a przy tym bardzo przydatne – jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, można śmiało wybierać w tę stronę! Oczywiście, jeśli taka torby u jubilata nie. Jest to przydatne, podróż będzie przyjemne i wygodne, i taki prezent na rocznicę wywoła radość i wdzięczność.

torba-lodówka

Aktywnego i трудолюбивому

Że można wybrać na urodziny, jeśli solenizant w swoje 55 lat aktywnie pracuje, i nie zamierza rzucać ulubiona rzecz? Jeśli on jest szefem firmy, dyrektor, kierownik i nie tylko, jeśli spędza masę czasu w pracy i pracuje, bez wytchnienia, warto zrobić jego pracy w dni powszednie ładniejszy. Jest masa prezentów, które nadają się do takiego człowieka – rzeczy, które można umieścić w gabinecie i cieszyć się nim za każdym razem, ciepło pamiętając o tym, kto dał taki prezent.

 1. Na przykład, można podarować piękną dekoracyjną książkę-sejf. To niespodzianka – specjalna książka, piękna i zabytkowa, która jest w rzeczywistości wcale nie jest książką, a wydzielone miejsce do przechowywania dokumentów, pieniędzy i wszystkiego. Takie coś bardzo estetycznie i przyzwoicie wygląda, a kosztuje niewiele. Oryginalny prezent, który u jubilata wywoła zdziwienie i radość. On z pewnością będzie chętnie korzystać z czymś takim!
 2. książka-sejf

 3. Bardzo piękny, choć i niedrogi upominek na 55 lat – klepsydra. To prezent dla kogoś, kto ceni sobie czas, a poza tym lubi kontemplować piękne, eleganckie rzeczy. Piaskowe zegarek zajmą miejsce na pulpicie, na ich widok uspokaja i pomaga się trochę skupić, lub odwrotnie uciec od zgiełku. Modeli i rodzajów – tysiące, jest, co wybrać! Mogą one być w klasycznym stylu, luksusowe i pretensjonalne, mogą mieć elegancki i dyskretny design, lub nowoczesny i niezwykły. Można wybrać, począwszy od upodobań i stylu jubilata!
 4. klepsydra

 5. Oryginalny, odważny i jeśli portfel pozwoli prezent, który można wybrać dla jubilata – to regał z ukrytą mini-barem. Taka rzecz jest zwarta i znajdzie swoje miejsce w biurze, jej szlachetny wygląd ozdobi wnętrze i będzie cieszyć oko. A zawartość przyniesie wiele radości do każdego! Na pewno wielu marzy o takiej pięknej i pożytecznej rzeczy ukryte w skrytce pięknej kuli ziemskiej lub stolika butelki z ulubionymi napojami, piękne kieliszki i szklanki – to podniesie na duchu i zadowoli każdego. Porządny prezent na rocznicę, jeśli tylko solenizant nie przeciwko alkoholu!

Glob-bar

Увлеченному i aktywnego

W 55 lat mężczyzna już dawno określił dokładnie, co mu się podoba, co sprawia przyjemność i sprawia, że można zapomnieć o problemach. To znaczy, że można dowiedzieć się jego hobby, pasją, pasją i odwagą do dawania w dzień jego urodzin nie jest coś, co umili mu czas wolny i przyniesie radość.

 1. Niezwykły i stojący prezent – zestaw do gry w pokera, dla solenizanta, która wie dużo o tych grach i lubi spędzić wieczór w towarzystwie przyjaciół za kartami. To piękny prezent na urodziny, elegancki, dostojny i dorosłych, jeśli tylko jesteś pewien, że zestaw nie będzie się kurz w szufladzie.
 2. zestaw do gry w pokera

 3. Twórczego i utalentowanemu mężczyźnie na urodziny można przedstawić sztalugi – to piękny i szlachetny prezent, jeśli portfel pozwoli, ale jeśli solenizant lubi stać na płótnie i trzymać pędzel w ręku – to go bardzo ucieszy! Ponadto, sztalugi ozdobi dom, i sam jego widok będzie inspirować do tworzenia arcydzieł.
 4. Wyjątkowy i niezwykły prezent – to teleskop. Rzecz droga, cenne i bardzo pożądany przez wielu mężczyzn, zwłaszcza w takim wieku. – To rozrywka, teleskop niekoniecznie używają do celów naukowych. Przecież obserwować gwiazd, mgławic i piękne niebo – to bardzo przyjemne estetyczną i intelektualną przyjemność. Jeśli solenizant do tego skłonny – doceni prezent i będzie bardzo wdzięczny.

teleskop

Dawanie prezentów jest zawsze i dla każdego z nas bardzo miło – jest to szczególny akt, który zbliża do siebie ludzi emocjonalnie, przekazuje bez słów, piękne uczucia, pozostawia ciepłe emocje u obu osób. Dzielcie się i wybrać odpowiednie prezenty z przyjemnością i inspiracją – to taki dar przyniesie ci radość, i uszczęśliwi jubilata!