Co kupić mężczyźnie na 50 lat — trudny wybór może być proste

Co kupić mężczyźnie na 50 lat? To pytanie zadaje nie tylko rodzina i przyjaciele jubilata — rodzina i krewni, ale i przyjaciele z kolegami z pracy. Dlaczego wybrać prezent na urodziny mężczyzna 50 lat, tak trudno?

Po pierwsze, jest to rocznica… a z wyborem prezentu właśnie na jubileusz zawsze zdecydować o wiele trudniejsze, niż z prezentem na zwykłe urodziny. Po drugie, 50 lat — to wielki dzień i znaczący przełom w życiu mężczyzny, kiedy mężczyzna ma wszystko. No, prawie wszystko — rodzina (żona, dzieci, czasem i rodzice), liczni przyjaciele i koledzy, praca, hobby, pewien status i stanowisko społeczne, mieszkanie, samochód, domek letniskowy. Coś z tych rzeczy może być, ale jako prezent na rocznicę wszystko to przeglądu nie podlega.

Co kupić mężczyźnie na 50 lat — trudny wybór może być proste Załóżmy, że nasz człowiek — przeciętny mężczyzna 50 lat, posiadający wszystkie powyższe. Więc wyróżnić prezenty na 50 na koncie urodziny według kategorii dawców — rodzina, koledzy, bliscy przyjaciele i znajomi.

Co można podarować na urodziny członków rodziny?

 1. Małżonka.
 2. Małżonka można podarować ukochanemu mężowi wszystko, co chcesz. Kto wie lepiej pragnienia i preferencje męża, jak nie kochana i wierna towarzyszka życia. Dlatego najbardziej szerokie możliwości w wyborze prezentu znajdują się właśnie u żony jubilata. Podarować można wszystko… począwszy od eleganckich listków łazienki i drogich perfum i do wszelkich przedmiotów odzieży i obuwia.

  Maszyna do mężczyzn

  Nawet najbardziej kochający i wdzięczny mąż najprawdopodobniej nie oceni преподнесенные w prezencie od żony figurki, obrazy, popielniczki i inne загромождающие wnętrze przedmioty. Mężczyźni na to zbyt praktyczne.

 3. Dzieci.
 4. Na tyle dorosłym, samodzielnym i niezależnym finansowo dzieci jubilata można podarować ojcu akcesoria do samochodu — ręczny odkurzacz, nowe pokrowce na fotele lub inne, nie mniej niezbędne samochodowe gadżety, takie jak rejestrator cyfrowy lub urządzenie. Jeśli ojciec spędza dużo czasu za kierownicą lub w korkach, to zupełnie warto będzie prezent uniwersalny składany stolik, крепящегося na kierownicy lub sąsiednie siedzenie samochodu. Pomimo faktu, że warto taki gadżet tanio, jest w stanie dostarczyć wiele udogodnień dla kierowcy — za uniwersalny stolik można i zjeść, odpocząć i popracować w drodze.

  Uchwyt do samochodu

  Dzieci w średnim wieku można samodzielnie skomponować komputerowy kolaż zdjęć z rodzinnych zdjęć i umówić się na jubileuszowej imprezie wspólne oglądanie. Lub których możecie następnie zmienić rodzinne zdjęcia w piękne ramki z oryginalnym oświetleniem i uroczyście powiesić na ścianie w salonie lub gabinecie ojca. A może być człowiek z dumą weźmie niezwykle wyglądające zdjęcia rodziny i ozdobić nim swoje miejsce.

  Zegar-ramka na zdjęcia

  Teraz już nikogo nie dziwi obecność u mężczyzn 50 lat małego dziecka. Dlatego nawet maluch jest całkiem w stanie z pomocą mamy zorganizować dla tatusia niespodziankę i podarować mu na urodziny z góry wykonana własnymi rękami lub zakupioną kartkę z napisem i ciepłym gratulacyjny. Tata będzie bardzo wzruszony taką miłością i uwagą od samego małego członka rodziny.

  Pocztówka od syna

 5. Rodzice.

Kiedy mężczyzna kończy 50 lat, jego rodzice, jak zwykle, już za 70. Starsi ludzie w wieku emerytalnym nic drogiego na urodziny ukochanego syna kupić nie mogą, a w nowych gadżetów i odzieży z racji wieku i niesamowicie szybkiego rozwoju postępu technicznego i zmieniającej się mody zrozumieć po prostu nie jest w stanie. Ale wszyscy kochamy swoich najdroższych ludzi i nie oczekujemy od nich nic nadprzyrodzonego. Dlatego dla mamy-szwaczka (wspólnie z tatą) jubilata idealnym prezentem może stać się osobiście związany ciepłe i przytulne, wełniany sweter lub kamizelka. A kochający syn z wdzięcznością przyjmie ten dar i z przyjemnością założy domu po całym dniu pracy.

Męskie желетка

Każdy przedmiot, nadane rodzicami lub dziećmi, człowiek przyjmie z radością i przyjemnością — bo to najbardziej rodzinne w jego życiu ludzie.

Co można podarować na urodziny kolegów?

 1. Szefem.
 2. Jeśli jubileusz u zwykłego pracownika, kierownik wraz z pracownikami może dać юбиляру cenny prezent w postaci dobrego i drogiego skórzanej walizki. Wybór skórzanych, teczek, portfeli, folderów lub toreb teraz jest ogromny, a tu codziennie przychodzić do pracy z wygodnym i pięknym dodatek dostarczy pracownikowi ogromną przyjemność.

  Męski portfel

 3. Podwładni.
 4. Pracownikom w pracy można podarować swojemu szefowi-юбиляру wspaniały zestaw stacjonarnego organizatora. Uwierz mi, szef będzie bardzo miło jest uprzejmy stosunek kolegów do organizacji jego pracy. Komfort codziennego korzystania z wygodnego i ładnego organizer na pewno doprowadzi stałej miłej i przyjaznej atmosferze w biurze.

 5. Koledzy.

Koledzy z pracy mogą ograniczyć darowizna siebie różnych drobiazgów na pulpit komputera — oryginalna surduty wizytowe, mały organizer, kreatywnej uchwyty lub podstawki do telefonu. Można również zrobić mały, ale przydatny prezent w postaci spinek do mankietów, krawat z klipsem lub skórzanego pasa.

Męski pasek

Co można podarować na urodziny przyjaciół i znajomych?

 1. Bliscy przyjaciele.
 2. Bliskich przyjaciół na urodziny swojego przyjaciela-юбиляру można wybrać tematyce prezent zgodnie z jego zainteresowaniami i hobby. Jeśli mężczyzna jest zapalonym dachnik, myśliwy lub wędkarz, to prezent na rocznica urodzin tematyce prezent, dopasowany do jego głównego hobby, w żadnym wypadku nie będzie leżeć na półce. Dla myśliwego tym przedmiotem będzie broń, wielofunkcyjny nóż myśliwski lub namiot. Na miejsce zamieszkania lato-amatora doskonale nadają się wysokiej jakości narzędzia do chaty lub sprzęt dla ogrodu-ogrodu, a także шашлычница lub zestaw do grillowania. Dla wędkarza — ponton lub sprzęt wędkarski.

  Spinning

  Od znajomych najbardziej miło dostać na rocznicę właśnie tematyczne prezenty, ponieważ są one związane z pracą, a z ciekawym i wolny zajęcie.

 3. Po prostu znajomi.

Co można podarować na 50 lat nie bardzo bliskiego przyjaciela? Po prostu znajomy najlepiej wybrać nie jest bardzo drogie i kreatywny prezent. Takim prezentem może być oryginalny panoramiczny LED lightbox lub dekoracyjna lampa stołowa, oryginalne zegary ścienne, planszowe gry — tradycyjne szachy lub ekstrawaganckie backgammon, a także inne domowe przedmioty do wnętrz.

Akcesoria wędkarskie

Prezent od bardzo bliskich przyjaciół lub znajomych nie zawsze jest szczególne zainteresowanie u jubilata. Niespodzianka i zaskoczenie — oto, do czego należy dążyć przy wyborze prezentu.

Prezent mężczyźnie okolicznościową datę «50 lat» może być zupełnie inna — i kosztów, i w myśli, i na temat… nie jest konieczne, aby był on bardzo drogie, брендовым lub super kreatywnym. Najważniejsze, żeby podobał się юбиляру, wywołał u niego uśmiech rodzaju lub sprawił radość swojej zaskoczeniem.