50-lecie – jak wybrać prezent, jeśli u niego wszystko?

On osiągnął w życiu to, do czego dążył. Ma kochających dzieci i piękne wnuki, elegancka małżonka, piękny, przytulny dom i dobry bilans. On spełnił swoje marzenia, był tam, gdzie chciałem, wszystko próbowałem – a już tym bardziej, wszystko kupił. Że trzeba temu człowiekowi, który w wieku 50 lat nie potrzebuje rzeczy, ale, jednak, jak każdy z nas, czeka na swój jubileusz jakichś cudów i niespodzianek? Jaki prezent go zaskoczy, ucieszy i zachwyci? Nie będzie leżeć i się kurz w kącie, nie będzie udawać grzeczną uśmiech, a przyda, będzie wywoływać radość i miłe wspomnienia na wiele lat, spodoba i będzie drogą do serca rzeczy?

50-lecie – jak wybrać prezent, jeśli u niego wszystko?

Ważne jest, aby pamiętać – w 50 lat solenizant nie staje się starcem, ale on nie jest już młody i pragnienia u niego wcale nie te, które są charakterystyczne dla mężczyzny w wieku 30 lat. W pięćdziesiąt mężczyźnie znane są już prawdziwe wartości, nie goni za materialnymi dobrami, nauczył się cenić życie i jej prawdziwe bogactwo – miłość, silne więzy rodziny, prawdziwą przyjaźń, troskę i szacunek. Takiego człowieka już nie oszukasz – prezent wybrany dla «pokaz», zostanie uznany jako brak szacunku i radości nie będzie. Aby wybrać юбиляру taki prezent, który ucieszy i ogrzeje serce, trzeba włożyć w to swoją miłość.

Co mu się nie należy?

Łatwiej powiedzieć, czego potrzebujesz – na pierwszy rzut oka wydaje się, że ten renomowanych mężczyźnie w ogóle nic nie trzeba – i w 50 lat ma absolutnie wszystko. Ale to nie jest tak, i warto pokazać uwagę, aby się o tym przekonać. Przede wszystkim, istnieje kilka rzeczy, które z pewnością warto skreślić z listy potencjalnych zakupów:

 • Odzież i akcesoria – taki prezent będzie wyglądać śmiesznie w tym przypadku. dać koszulę lub krawat na 50-lecie w ogóle nie jest dobry pomysł, a состоятельному mężczyźnie – nie warto, to po prostu передарит lub wyrzuci. Taki człowiek sam sobie kupić rzecz, a on wie, co i gdzie.
 • Krawaty

 • Парфюмы – klasyczny i w ogóle niezły prezent mężczyźnie, ale nie w tym przypadku. Człowiek już dawno zdecydował się ulubionym zapachem, najprawdopodobniej, ten zapach – elitarny, a on po prostu kupuje nowy flakon, gdy stary opróżnić. Taki prezent można jubilata nie możesz mi powiedzieć.
 • Perfumy

 • Zabawa i oryginalności. Nie warto! Nawet jeśli bardzo się chce. Już nie te lata, aby dać koszulkę z napisem «100%-wego, człowieku!» lub dyplom «wielkiego miłośnika piwa». To już неоригинально, tak i brak szacunku.
 • Dekoracje wnętrz, i inne drobiazgi. Figurki, naczynia, podstawki – to często chce dać, ale mężczyźnie w jego 50 lat nie potrzebują takich rzeczy, tym bardziej состоятельному.

statuetka motocykla

A czego on nie ma?

Nie trzeba myśleć, że jest wybredny, i dostać się do punktu nie uda. Są dobre opcje, korzystne i istotne – oni lubią wszystkich, i pomogą ci bez słów wyrazić swój szacunek i miłość do człowieka. Są rzeczy, o których istnieniu niektórzy, a raczej większość, nawet nie wie – to kreatywne i w tym samym czasie ciekawostki, których na pewno nie ma w arsenale jubilata.

 1. Bardzo niezwykła rzecz – to kamienie do whisky. Ten prezent jest bardzo nietypowy, wygląda stylowo, przyciągnie uwagę i zaskoczy i będzie używany. Oczywiście, tylko wtedy, gdy człowiek ceni sobie whisky – jeśli on nie pije, oczywiście, nie warto nawet patrzeć na takie prezenty. Jeśli jest koneserem win, kamienie do whisky również będą nieodpowiednie. Nie można kupować z hasłem «a nuż się przyda?» Taki prezent można podarować w zestawie z butelką ulubionego whisky.
 2. kamienie do whisky

 3. Электрошашлычница – taką widział? Rzadko w jakich domach takie rzeczy istnieją, nawet nie w każdej restauracji kebab serwuje w ten sposób. Bardzo ładna i przydatna rzecz, jeśli solenizant uwielbia jeść kebab (a jest to prawdopodobne). Pozwala ona przygotować kebab w domu, bez pracy i problemów, i podawać gościom w pięknej formie, prosto z ogniem w środku. Każdy, kto jadł zupę przynajmniej raz z taka czegoś, potwierdzi – dać jej dobry wybór, niezwykły i przydatne!
 4. Электрошашлычница

 5. Stół wyposażony jest w minibar. To piękna, kompaktowa meble – mały stolik na kółkach lub po prostu nie nóżkach, z pięknym винтажным świata. Globus otwiera się, a w nim… w sumie jak w filmie o milionerów. Jeśli w domu lub biurze jubilata nie, będzie bardzo przy okazji podarować mężczyźnie taką radość. Znowu, jeśli przeciwnik alkoholu, nie ryzykuj – wtedy prezent będzie niewłaściwe, a kosztuje sporo.
 6. Stół wyposażony jest w minibar

 7. Można dać юбиляру kuferek upominkowy zestaw książek. Taki prezent adekwatny do 50 lat, tak i na każdy jubileusz, książki – prezent cenne i przyjemne zawsze. Ale do tego, aby dać z powodzeniem inee przeliczyć, musisz wiedzieć, że temu mężczyźnie się podoba, detektywi, klasyka, poezja, lub jakiś konkretny autor. Może ma hobby – wtedy można podarować zestaw książek na temat wędkarstwa, rysowania, kawy i tak dalej. Takie zestawy są bardzo piękne, mają w luksusowym stylu twarda i efektowne opakowania.

kuferek upominkowy zestaw książek

Specjalne prezenty – tylko od bliskich

Najbardziej bliskim ludziom można dać się solenizantowi-taty, dziadka, męża coś osobistego. Oczywiście, ręcznie robione, nie będą mile widziane jubilatem w jego 50 lat, jeśli zostaną one przekazane do niestosowne, ale są specjalne opcje.

 1. Ukochanego dziadka, tatę, żonę można zamówić w luksusowym stylu portret – jego osobisty, lub całej rodziny. To porządny prezent, zupełnie jeśli portfel pozwoli (portret musi być imponujących rozmiarów, w eleganckiej ramie, wykonany wyłącznie olejem i od mistrza, a nie ucznia szkoły artystycznej). Ale warto – zwłaszcza na 50 lat, kiedy mężczyźnie droga pamięci i jego związek z rodziną, kiedy rzadko widzi dzieci i wnuków.
 2. portret mężczyzny olej

 3. Domowy film – również dobry prezent, bardzo uduchowiony i nieoceniony. Pamiątkowe zdjęcia – urodziny, narodziny wnuków, pierwszy poranek ukochanej córki, ślub, rocznica ślubu… to Wszystko jest tak cenne, a z biegiem lat pamięć ta nabiera szczególnej wartości, jej straszne stracić. Taki film – piękny prezent wywoła on wiele radości.
 4. Tylko najbardziej bliskim ludziom wolno dawać юбиляру rzeczy robione własnoręcznie. Na pewno solenizant przyjdzie w czułość od prostej открыточки, która sama w pozycji stojącej z kolorowego papieru dziewczyna-wnuczka! Można zrobić piękne drzewo ze zdjęć – to jest piękne, solidnie wygląda, i bardzo przydatny prezent – przecież to pamięć! Taką rzeczą mężczyzna z pewnością plasuje się w swojej sypialni, i będzie się cieszyć za każdym razem, patrząc na to dzieło.

Nie bój się dawać! Nawet ludzie zamożni i solidne, u których obecność ma się wydaje, absolutnie wszystko, potrafią się cieszyć, zachwycać się i wpadać w zachwyt. Nie warto myśleć, że takiego człowieka nie można zaskoczyć i zachwyt, a zadowolić mu – po prostu nierealne. To nie jest tak! Uwolnij wyobraźnię i szczere, prawdziwe uwagę na юбиляру, pomyśl, że grzeje jego duszę, od czego jego oczy zapalają się radosnym błyskiem – i przed tobą sam sobie będziesz mieć odpowiedź, że mu zaprezentować. Wybierz odpowiednie prezenty – i dzielcie się z ogromną przyjemnością!