Co kupić mężczyźnie na 30 lat? Trudno wybrać prezent, który będzie mu w duszy?

To nieprawda, że otrzymywać prezenty lubią wyłącznie kobiety. Silnej połowy ludzkości też miło w swoje urodziny dostać ten prezent, o którym skrycie marzyć. Tylko psychologia brutalne części planety nieco różni się od kobiecej. Tak, mężczyzna do 24 lat tylko rośnie. Tylko do trzydziestu lat (gdy kobiety zazwyczaj doświadczony i od dawna wiedzą o tym życiu wszystko, co musisz wiedzieć, a nawet więcej) to tylko wchodzi w wiek wystarczająco dorosłego człowieka. Pokonać psychologiczną barierę, gdy przedstawiciel silnej połowy ludzkości разменивает czwarty dziesiątek, jest dość trudne. Przy tym nieubłaganie zbliża się wiek, kiedy popełniać głupie błędy w ogóle nie do przyjęcia. I pomóc przekroczyć ten pierwszy jest dość trudny granicą można, jeśli wiesz, co podarować mężczyźnie na 30 lat.

Co kupić mężczyźnie na 30 lat? Trudno wybrać prezent, który będzie mu w duszy?

Jak wybrać prezent?

Jeśli prezent – nie jest to łatwe banalne wykonanie obowiązku, jest to do юбилейному z przyznaniem warto podejść z całą odpowiedzialnością. Przede wszystkim, warto jasno określić maksymalną kwotę, którą można przeznaczyć na prezent, dowiedzieć się, jak wielka będzie przyjęcie urodzinowe, jaka jest kategoria ludzi będzie obecny i że mogą zaprezentować. Wiedząc to wszystko szansy spaść twarzą w błocie», zostanie zredukowane do zera.

Uwaga! Nie warto pytać, co dać, jeśli sytuacja z finansami nie jest najlepsza. Inaczej do problemu, co kupić przybędzie jeszcze jedna, bardziej rozbudowana, za co to zrobić?

Jeśli prezent zakupiony na tyle bliskiej osobie, to przynajmniej w przybliżeniu znane są jego zainteresowania i priorytety. Na podstawie tej wiedzy, i można wybrać prezent. Chociaż, oczywiście, przestrzeganie dowodzenia, warunek dobrego prezentu. Tak, jest coś, co można podarować ukochanemu mężowi, nie można wręczyć szefowi.

Najlepiej kierować się przy wyborze prezentu, szukać tego, co będzie się solenizantowi naprawdę miło. Przecież prezent można i sól. Zepsuć sprawcy uroczystości nie tylko nastrój, ale i całkowicie zniechęcić porozmawiać można prezentem, który będzie nie na miejscu, обиден i, odpowiednio, absolutnie nie zrozumiałe.

Aby nie zrobić tego, warto jasno przedstawić, do jakiej kategorii mężczyzn odnosi się przyszły człowiek. A tam działać na okoliczności.

W kategorii mężczyzn

Istnieje datę obowiązkowe do pozdrowień. Do nich odnosi się rocznica, niech i trzydziestoletnie. Na niego prezenty są obowiązkowe

 • pracownikowi, z którym siedzisz przy sąsiednim stoliku, jeśli, oczywiście, był miły i masz dość przyjaźnie;
 • ukochanego przełożonego. Tacy ludzie najczęściej wrażliwe i im bardzo miło jest otrzymywać prezenty od podwładnych;
 • kolega, z którym razem выгуливаешь psów lub chodzisz na siłownię. Przyjazne stosunki nie obowiązują zapamiętać wszystkie ważne daty, więc tym bardziej będzie mi miło dostać prezent od dobrego znajomego.

Mężczyzna z psem

Te trzy kategorie mężczyzn są pożądane do gratulacji, ale nie są opcjonalne. Można zrobić mały, ale wskazane jest, ciekawy prezent dla wszystkich mężczyzn z wymienionych kategorii.

A oto trzydzieste urodziny jeszcze trzech mężczyzn ze swojego życia, nie można pominąć w żadnym wypadku:

 • najlepszego przyjaciela;
 • kochanka;
 • męża.

Ci ludzie bez prezentu nie powinny zostać w żadnym przypadku. Jeśli ci mężczyźni pojawiły się w życiowe meandry ludzkiego dawcy nie wczoraj, to do тридцатилетнему jubileuszu dość trudno wymyślić небанальный prezent. I znacznie łatwiej jest znaleźć rozwiązanie, gdy przyjaźń, związek, małżeństwo dopiero niedawno się rozpoczęły.

Rozwiązanie może być znaleziona w każdym przypadku.

Prezent pracownikowi

W biurach, gdzie w zwyczaju witać każdego pracownika, cały zespół, zazwyczaj zbiera się na prezent. Dlatego na pierwszy poważny jubileusz pracownicy mogą dać cokolwiek. Im bardziej blisko i młodzi koledzy, tym bardziej nieprzewidywalne i oryginalne mogą być prezenty.

To ważne! W pracy czasu spędzasz więcej, niż w domu. Dlatego wszyscy, którzy pracują w dobrym zespole, to duża rodzina. I jeśli tutaj dominuje zaufanie, mile widziane zabawne podejście do wielu rzeczy, naturalnie, i do prezentów, to na urodziny można musiało wydarzyć się coś nieoczekiwanego.

Tak, koledzy z pracy młodego юбиляру może dać

 1. Doskonałe materiały biurowe.
 2. Wycieczka do strip klubu.
 3. Płatności imprezy jubilata i jego ukochanej.
 4. Karnet w спортклуб.
 5. Złoty kij.

Te dary są już uważane za błahe. Ale dla bardziej ciekawych rozwiązań, można zastanowić się nad następującymi opcjami prezentów. Na przykład takie:

 1. Udział w walkach w błocie.
 2. Certyfikat na obowiązkowe prawo brać udział w sympozjach i dziwacznych hobby seminariach.
 3. Bilet w Jakucji i tylko w jedną stronę.

Samolot na zachodzie słońca

Te prezenty są dość sztywne i robić trzeba je tylko wtedy, gdy istnieje pewność, że jubilaci oprócz szoku dostanie jeszcze ogromna przyjemność.

Kiedy kolega sam robi prezent siedzącemu obok lub jakiegoś innego pracownika, to można ograniczyć i skromnym notatnikiem lub ciekawym uchwytem. W tym przypadku, jeśli, oczywiście, związek pracy, że to będzie wystarczające dla wykazania szacunku.

Prezent dla szefa

W zespole z normalnym środowiskiem «siedlisko» w złym guście dawać prezenty przełożonego każdy od siebie. Tu potrzebny jest tylko wspólny prezent, przy czym wskazane jest, dość poważny. Oczywiście istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że szef będzie zachwycony jakieś пищащих szelki lub самовзрывающейся klamki, ale strome jego temperament, tym mniej będzie chętnych podwładnych wręczyć mu takie cudo.

To ważne! Kierownikowi na urodziny nie można dawać prezenty z nutką, a tym bardziej krzywdzące. Wychowany człowiek będzie musiał przyjąć dar, jak gdyby nic się nie stało, ale zapomniałam o przykrych momentach na swoją lat to może i później.

Być w trzydzieści lat liderem, czyli jak najmniej być ambitną osobą. Tacy ludzie nie lubią bibeloty, ale i dawać bardzo drogi prezent zespół nadal nie jest zobowiązany. Prezent dla szefa powinien być szanowany, nie więcej.

Jako dobrego prezentu jest w porządku:

 1. Oryginalny zestaw wysokiej jakości kancelarii.
 2. Droga kolekcjonerska książka.
 3. Ścienne lub zegar.

Piękny zegar na biurko

Jest to mały wykaz absolutnie banalnych prezentów. Jeśli szef jest dość dobry kierownik i zespół chce zrobić mu naprawdę miły prezent, to jest dopuszczalne są następujące opcje:

 1. Obraz, składający się z zagadek, na którym uwieczniony jest cały zespół. Można ją przekazać, pokazać, a potem natychmiast rozebrać, życząc aż do następnego jubileuszu złożyć wszystkie elementy.
 2. Zdjęcia-puzzle

 3. Ogromny kalendarza biurko, gdzie w każdym miesiącu są urodziny pracowników i umieszczone ich zdjęcia.
 4. Piękny duży tort, znowu ze zdjęcia (pracowników, ich przedsiębiorstwa albo coś innego znaczącego dla kierownika).

Takie prezenty będą przyjemne, niezapomniane i nie zbyt drogie dla zespołu. A szef na pewno zapamięta, że mu dali na jego trzydziestoletnie urodziny.

Prezent dobrego znajomego

Dobry znajomy, stary, na to i dobry, że prezent na urodziny dla niego nie jest potrzebny z kategorii super-duper. Zazwyczaj z takimi ludźmi wspólne interesy: wstęp do klubu w tym samym czasie, wystawa psów w jednym miejscu, obsługa auto w jednym salonie i tak dalej.

To ważne! Jeśli związek koleżeński, nie więcej, to prezent powinien być symbolicznym. I, przede wszystkim, aby nie stawiać jubilata w niezręcznej sytuacji. Drogi prezent zobowiązuje do odpowiedniego zaproszenie na festiwal, a miły prezent tylko do odwetu, taki mały prezent, na urodziny dawcy.

Tak więc, przyjacielu, można wręczyć prezent zainteresowania:

 1. Wysokiej jakości mata do ćwiczeń.
 2. Mata do ćwiczeń

 3. Smycz dla psa.
 4. Nowy zapach do samochodu.

Przy czym zaprezentować wszystko to można opcjonalnie bezpośrednio w urodziny, a przy kolejnym spotkaniu.

Prezent dla najlepszego przyjaciela

A oto najlepszego przyjaciela trzeba dać coś, co go zachwyci i po raz kolejny przypomni, kto ma przyjaciół. Naturalnie, najlepszego przyjaciela wiesz, jak siebie samego. Jego zainteresowania też są znane. Dlatego do тридцатилетнему jubileuszu warto przygotować się dokładnie i koniecznie oddać to, co mu potrzeba. Tak,

 • zawodnik może dać dobre buty do biegania, hantle, buty, piłki (w zależności od tego, czym się zajmuje);
 • rybaka gumową łódź, świetny spinning, dobry echosonda, namiot do połowów zimowych;
 • miłośnik podróży kompas, zegarek z własnym, przenośne lub herbaty, pojemny plecak;

Stary kompas

 • эстету obraz, wysokiej jakości reprodukcje, bilety do teatru, na wystawę;
 • dobry gospodarz nowe, bardziej potężne narzędzia;
 • Zestaw narzędzi

 • семьянину można nawet dać atrybuty wnętrz, całkiem powiedzmy luksusowy zestaw bielizny dla żony. Ale! Można to zrobić tylko wtedy, gdy żona będzie zadowolona z prezentem;
 • młodemu tacie aparat, aby miał szansę uchwycić swoje dziecko.

Przyjaciel jest zawsze miło robić prezenty. Najbardziej zły wariant – to, oczywiście, pieniądze. Dobry przyjaciel nie zasługuje na to, aby od niego spisało na straty wspólny rynek papierem, nawet duże kwoty. Dawać pieniądze można tylko wtedy, jeśli u jubilata trudności finansowe.

Prezent kochanka

Kobieta, która ma kochanka, jak zwykle, bardzo troskliwie się do niego odnoszą. Ona może nawet dosłownie oddychać wyłącznie jego interesami. Dlatego jej zwykle nie jest trudne, aby wybrać oryginalny prezent dla swojej wybranki na urodziny. Mogą to być

 1. Dobre perfumy.
 2. Męskie perfumy

 3. Drogi szalik.
 4. Tablet.
 5. Smartfon (telefon).

Naturalnie, prezent warto wybrać się nie tylko na podstawie preferencji kochanka, swoich możliwości finansowych, ale i etapie relacji. Przed pożegnanie prezent może być znamiennym, nawiązujący do miło spędzonego czasu.

Prezent dla męża

Zaprezentować ukochanej тридцатилетнему małżonka można wszystko. Najważniejsze, aby ten prezent pokazał głębi uczuć i szczerość relacji. W Dniu urodzin można wręczyć jako coś pożądanego, jak i całkowicie bezużyteczne, ale romantyczny i zmysłowy. Najważniejsze jest to, aby zaskoczyć, zachwyt, znieczulić.

Jako niezłego prezent będzie odpowiednie:

 1. Nawigacja, rejestrator, radio lub coś innego tak wymagana ukochaną żonę do wygodnej jazdy w samochodzie.
 2. Wszelkie rybackie zestaw kosmetyków od butów do karty terenu dna jeziora Bajkał. Najważniejsze, to wiedzieć, że męża nie wystarcza do miłego spędzania czasu na wodzie.
 3. rybackie toaletowe

 4. Wygodne biurko lub dobre krzesło, jeśli mąż biały kołnierzyk.
 5. Wysokiej jakości odzież sportową, jeśli uprawia sport.

W sumie najważniejsze, wyjść z założenia, że prezent dla męża musi być długo oczekiwanym. Nadal istnieją pewne sztuczki, które pomogą prezent wręczyć warto. Tu nie trzeba się szczególnie starać, po prostu warto

 • przygotowania do jubileuszu, przynajmniej moralną, rozpocząć jak najszybciej, to pomoże zgromadzić więcej pieniędzy;
 • słuchać tego, co mówi mąż, uzyskiwać u niego stopniowo jego pragnienia, aby bo nieoczekiwanego dla niego zrobić prezent, z kategorii tych, co помнятся zawsze;
 • zrobić romantyczny wieczór, rano lub super romantyczną noc;
 • być w doskonałym nastroju, aby dodatkowo uspokoić męża.

Oryginalny prezent na trzydziestoletnie urodziny nie ten, co kosztuje dużo pieniędzy i pompatyczne przyznawana jest, a ten, który jest wykonany z duszy. I wtedy on na pewno spodoba się solenizantowi.