Co dać szwagra na urodziny – opcje na wszystkie smaki

Kiedy jest wybrany prezent na urodziny, uwzględnia się wiele czynników. Jednym z najważniejszych czynników jest to, jakie są twoje relacje z tą osobą. Jeśli on jest dla ciebie odległy człowiekiem, to i prezenty będą na tyle odległe i neutralne. Bliskich – wtedy i prezenty będą prywatne/szczere. Ale co jeśli on zajmuje pozycję gdzieś pośrodku? Dla wielu takich człowiekiem jest szwagier. Niby człowiek w rzeczywistości jest bliski, ale jednak nieco dalej, niż spokrewnieni. Zresztą, prezent dla zięcia warto dobrać świetny. Ale jaki? Istnieje wiele dobrych opcji, co dać zięcia, rozważmy kilka przydatnych pomysłów. Tak więc, co dać szwagra na urodziny?

Co dać szwagra na urodziny – opcje na wszystkie smaki

Gusta i preferencje

Zacznijmy od dość wspólnych prezentów o długim terminie użytkowania, które mogą być w różnych kategoriach, ale z pewnością powinny odzwierciedlać preferencje jubilata. Jeśli wiesz, że on woli, to i wybór prezentu będzie dość proste. Jeśli nie wiesz – co nie jest powód, aby się dowiedzieć? Znać preferencje zięcia – to jest coś, co się przyda w przyszłości, bo co jest lepsze od starego, dobrego zrozumienia?

Postaraj się разузнавать dyskretnie, aby nikt nie podejrzewał, aby prezent-niespodziankę i pozostał prezentem-niespodzianką.

  1. Alkohol. Pretensjonalnych i drogi – ale w granicach rozsądku, oczywiście. Lepiej brać sprawdzone marki, które nie zawiodą. Jeszcze lepiej dać takiego własnego gotowania, jeśli posiadasz wystarczające umiejętności, oczywiście.
  2. Akcesoria do auto. Ten prezent może być w duszy w tych przypadkach, gdy szwagier jest kierowcą i ma swój samochód. A tak jak u większości współczesnych mężczyzn, nawet bardzo młodych, samochód w tej czy innej formie istnieje, akcesoria, będą dla niego na tyle uniwersalną rzeczą, jaką można dać bez żadnych szczególnych wątpliwości.

akcesoria do samochodu w mężczyźnie prezent

 1. Muzyka. Człowiek może nie być melomanem, ale jest duża szansa, że on lubi dobrą muzykę. Bo kto jej nie lubi? Tu pasuje wszystko, odnosząc się do tej kategorii – dyski, atrybuty, bilety, autografy – jednym słowem wszystko, co można zdobyć w ramach smaków młodego człowieka.
 2. Hobby. Na podobnej zasadzie można dobrać i inne prezenty, koncentrując się na hobby, które jest u jubilata. Na przykład, co dać zięcia, który jest miłośnikiem wędkowania? Przędzenia przynęty. Co podarować miłośnikowi gier wideo? Nowy kontroler do jego konsoli. I tak dalej. Wystarczy kierować się w gusta człowieka, na jego hobby i pomysł na prezent, prostego, ale logiczny, z pewnością się pojawi.

Wędkowanie

Biżuteria i akcesoria

Każdy lubi jakieś dobre dekoracji. Trudno uznać za wyjątkiem zięcia. Tylko rozumiem, że w przypadku mężczyzn i ozdoby będą nieco bardziej specyficzne, ale znaleźć je można przy czym dość sprawnie. Rozważyć opcje, które mogą w tym przypadku być w duszy.

Oczywiście, wszystko powinno być połączone z indywidualnym stylem obdarzył, aby on na pewno nie odłożył taki prezent na półkę, a zamiast tego stosował go aktywnie z przeznaczeniem.

 • Klejnoty. Jakie klejnoty będzie odpowiednio i właściwe dać zięciowi, aby to nie było zbyt poszło i nie było zbyt dużo mąki? Jako opcja można rozważać różne spinki do mankietów, pierścionki i inne podobne rzeczy, wykonane z różnorodnej szlachetnych materiałów. Upewnij się wcześniej, że darowizny zostały w zasadzie nosi podobne.
 • Odzież. Krawat, koszula i podobne rzeczy, ale, oczywiście, tylko dobrych marek, tylko nagrody za rozwiązania, które będą doskonałym prezentem. Nie прогадайте z rozmiarem, najlepiej dowiedzieć się o tym z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie będzie bardzo szkoda, gdyby taka oto dobry premiowy prezent po prostu nie nadaje i trzeba będzie go wymieniać. Przykład doboru krawata:

Praktyczne

Oddzielna kategoria prezentów, która będzie istotna zawsze i wszędzie – to praktyczne, że realistycznie przyda się w przyszłości. Istnieje kilka różnych opcji, że do tej kategorii zaliczyć. Znowu, wszystko zależy od konkretnego człowieka, ale opiszemy kilka wariantów, które będą na tyle uniwersalne.

  • Różnego rodzaju dobre narzędzia. Bo dobry zięć – to jest biznes i трудящий zięć. A jeśli jest taki, to trzeba mocno go zachęcić i pobudzić go do działania. Można to zrobić w tym i za pomocą wręczenia na urodziny dobrych narzędzi, co w gospodarstwie no na pewno się przydadzą.

Zestaw narzędzi

 • Komputer. Skoro komputer jest mocno wszedł w życiu każdego z nas, i dla zięcia wyraźnie nie zbędne będą różne USB-gadżety, wysokiej jakości akcesoria i podobne rzeczy dla tego komputera. Alternatywą mogą być akcesoria i gadżety do jego smartfona, ale tu już trzeba zrozumieć, gdzie bardziej szczegółowo.
 • Bony upominkowe. Jeśli wyobraźnia nie podpowiada ci, że można dać zięcia, można dać mu szansę osobiście wybrać prezent, który będzie się odbywać za pomocą wręczenia różnego rodzaju bonów w te miejsca, które wyraźnie było nie tak i wstyd odwiedzić mężczyźnie.
 • Bon upominkowy