Origami jako prezent dla mamy na jej urodziny. To jest po prostu piękne, niezwykłe

Mama – to człowiek, który kocha swoje dziecko dowolnym: małym i dorosłym, skuteczne i nie bardzo bogatym i nie zbyt. I tylko dlatego, że on jest. Ona dla niego robi wszystko, co w jej mocy, a nawet więcej. I przy tym mama nie wymaga takiego samego zaangażowania. Nie potrzeba jej drogi prezent na urodziny, ona naprawdę może cieszyć się z każdej поделке, wykonane rękami swojego dziecka. Bo mamy dokładnie wiadomo, ile trudu można zainwestować w jakąkolwiek działalność, jeśli wykonasz ją z duszą.

Небанальный prezent

Komu, a już mamy tak nie wolno wręczać prezent czysto materialny. Żadna ilość pieniędzy nigdy nie będzie w stanie spłacić to, co robią mama dna ciągu całego swojego życia dla dzieci. I dlatego w Dniu urodzin czeka na uwagi, być może, w głębi duszy ma nadzieję, że prezent wykonany własnymi rękami, pozostawi w sobie kawałek duszy jej dziecka, do której ona zawsze jest w stanie dotknąć.

Uwaga! Nie trzeba myśleć, co zrobić rzemiosła jako prezent właściwe tylko w dzieciństwie. Wręcz przeciwnie, wymyślić bardziej oryginalny prezent własnymi rękami od dorosłego syna lub córki, co robić, powiedzmy, z papieru jest mało prawdopodobne.

Origami jako prezent dla mamy na jej urodziny. To jest po prostu piękne, niezwykłe Dlatego, gdy chce się mamie na urodziny wręczyć небанальный prezent, warto zrobić origami.Cudownie proste i jednocześnie niezwykle trudne do wykonania z jednego kwadratu papieru lub z wielu takich samych kawałków rzecz, którą się uczyć potem będzie można choć przez resztę życia.

Filozofia origami

Mądrzy chińczycy kiedyś dali światu nieocenione rzeczy, wśród nich proch i papier. Pierwszą rzeczą, niestety, jest często używany do śmierci ludzi, a drugie może być stosowana jako ich zbawienia. Przynajmniej zbawienia ich dusz. Tysiące lat temu chińczycy nauczyli się z kwadratowej kartki papieru zrobić wszystko, co chcesz. Na przykład,

  • domowe lub dzikie zwierzęta,
  • bohaterowie kreskówek,
  • wnętrz,
  • wszelkie naczynia i sztućce,
  • drzewa, kwiaty
  • wszystko, na co starczy фантази.

Origami tort

Później jego wkład w rozwój sztuki dokonali i japończycy. Nowoczesne produkty, które sprawiają, że miłośnicy własnoręcznie z papieru, jest syntezą dwóch starożytnych kultur. Warto zauważyć, że origami może być bardzo proste rzeczy, jak i bardzo skomplikowane, na wykonanie której przydały tygodnie.

Ale! Prosty поделкой to arcydzieło nazwać nie można. To jest prawdziwa filozofia. Każda linia w origami oznacza zjednoczenie tego, kto trzyma ten dar w rękach, ze światem. Podkreśla, że aby stać się lepiej, łatwiej, pewniej i szczęśliwsi. I do tego nie potrzeba cudownych transformacji, warto po prostu chcieć szczerze i wszystko się uda.

To ważne! Zrobić swoje, niech nawet nie złotymi, rękami zwyczajne cud może każdy. A urodziny — to jest prawdziwa okazja, aby chcieć zrobić, aby w ten rzemiosła była dusze. I ten prezent będzie wdzięczności swojej mamie.

No i jak teraz nie dać origami najważniejszą kobietą w jego życiu na jej urodziny? Obecnie istnieje wiele technik wykonania origami. Ale po przejściu przez wieki podstawą tego wspaniałego gatunku twórczości pozostaje taka sama. Tutaj na pewno jakaś podróba odbywa się tylko z papieru. A w klasycznym origami niedopuszczalne jest korzystanie z niczego, oprócz swoich rąk. Klej, nożyczki, farby, pędzle tu nie są potrzebne.

Ale istnieje masa technik, kiedy rzemiosło wykonuje się z wielu elementów. Zrobić taką czasem o wiele trudniejsze.

origami modułowe

Nie można powiedzieć, że nawet prosty, wydawałoby się, błyskotkę z papieru własnymi rękami po prostu zrobić. Ale, jeśli masz chęć, to się uda. Najważniejsze jest to, jak zawsze, poczuć, że wykonanie tego prezentu jest przyjemna nie tylko wam, ale i jego odbiorcy.

Najlepsza motywacja dla siebie

W tej sprawie, która balansuje na krawędzi odsłonięcia synów miłości poprzez otwarcie wszystkich głębi swojej duszy, pchanie się na siłę nie trzeba. Nie uda niniejszej origami, jeśli mechanicznie postawić cel i iść do przodu. Można się swoimi nachalny rękami zrobić rzemiosła, a nawet domagać się jej uroda, ale nie będzie ona miła serce matki nigdy.

To ważne! Prezent z papieru może być trochę przytulny, nieco mylące, ale od niego nie powinno być zimno. Kiedy mama weźmie go do ręki, ona musi stać się ciepło, bo ona trzyma stworzenie własnego dziecka. A ten starał się zrobić mamie przyjemny, zastanawiał się, co jej się może spodobać. I swoimi siłami osiągnął właściwego celu, być może, robiąc dla niej na urodziny, który będzie najlepszy w życiu.

Prezent dla mamy

Tak, że główny motyw osiągnięć – wykonać ten prezent, którego nikt od ciebie nie oczekuje. Ale od którego przyjdzie, przynajmniej mama, w zachwyt. Do tego można zapisać się na kursy techniki origami, a można zobaczyć film i wszystko po prostu powtórzyć. Wtedy będzie piękna, nie wahając się obcych ludzi. Choć, prawdopodobnie, będzie musiał się pocić.

Zgadzam się, że wszystko jest bardzo proste, natomiast co wewnątrz tej linii ukryta siła miłości! Moim zdaniem, trzeba zacząć.

Oryginalny dar od osoby dorosłej

Więc postanowione. Origami. Dusza prosi, aby ją umieścić w papier. Ale co zrobić oryginalne, piękne i bardzo delikatne własnymi rękami mamie na urodziny? Oczywiście kwiaty. Nie ma kobiet, które by ich nie kochał. A kwiatowy prezent jeszcze i może stać latami. Tak więc, pierwszy pod względem popularności wśród odmian origami bukiet kwiatów.

Bukiet kwiatów z papieru

Najczęściej kwiaty są dość proste. Większość dostępnych schematów odpowiadają starożytnej filozofii i nie akceptuje użycia jakichkolwiek przedmiotów z wyjątkiem swoich rąk. Ale, jeśli urodziny mamy jubileuszowy lub ona, niż ci się wydaje-to człowiek, można spróbować zrobić z papieru coś jeszcze. To może być

  1. Wazon, w niej świetnie będą wyglądać tylko że wykonane kwiaty origami.
  2. Pudełko, w której można umieścić kartkę z życzeniami lub dodatek do prezentu z papieru.
  3. Koperta, w który może być osadzony jako wyznanie miłości, jak i, na przykład, bilet do teatru.
  4. Serduszko. Ten prezent powie sam za siebie. Ale jego też można zrobić w formie pudełka i włożyć do środka coś jeszcze.

Замечательность takich вручений jeszcze i w tym, że mam dziś urodzin może i nie od razu zrozumieć, że, na przykład, serce otwiera. A to znaczy, że resztę prezentu zobaczy już, kiedy będzie sama i zacznie bardziej uważnie rozważyć stworzenie swojego dorosłego dziecka. Nawiasem mówiąc, w tej tajemnicy, i można zrozumieć, jak bardzo do gustu przypadł prezent. Jeśli pudełko otworzą raz, to znaczy, że ją studiował, a jeśli o bilecie (pieniądze i tak dalej) nikt nie wie, znaczy hack na urodziny, wykonany własnymi rękami szczególnie serce i nie tkniesz.

Robimy razem z dzieckiem

Jak cudownie zrobić oryginalny prezent na urodziny matki wraz z dzieckiem. Swoimi i jego rękami stworzone samo ciepłe i delikatne origami. A podczas tego procesu stanie się to jeszcze i zjednoczenie wszystkich trzech pokoleń: babci, matki (ojca) i wnuka (wnuczki).

To ważne! Jeśli młodszy potomek zaznajomiony z techniką origami, a następnie, gdy będzie robić prezent, nastąpi metamorfoza. On będzie prawdziwym nauczycielem. Nawiasem mówiąc, w tym czasie będzie można poznać siebie i zrobić niezbędne wnioski, jeśli nagle obraz gracz nie jest najprzyjemniejsza.

Mama i córka

Najważniejsze, że mama musi dawać wspólne twórczość, która została wykonana bez nerwów i krzyków, z uśmiechem i pod dobrą rozmowę.

To, co może zrobić dziecko

Naturalnie, co zrobić origami własnoręcznie z papieru dziecku o wiele łatwiej, niż osoba dorosła. W tym przypadku na pewno nie trzeba myśleć o tym, jak go wręczyć, czy spodoba to mamie, a ona pomyśli w tym momencie?

Zdaniem dziecka, zachwyt mama musi wywołać dowolny prezent, tym bardziej szczery. U dzieci inna filozofia życia, oni nie myślą takimi sztampowo, jak dorośli i urodziny mamy dla nich wielkie święto. Ale on wcale nie znaczy, że trzeba dać jakąś drogą rzecz w ekwiwalencie pieniężnym. Są przekonani, mama potrzebuje prezent z papieru. I on będzie mógł jej powiedzieć wszystko, co dziecko się nie udać.

Nawet czołg lub samolot jest całkiem mama zrozumie, bo one są zrobione z rąk ukochanego dziecka. I tu nie jest ważne, co jest, a co najważniejsze, jak. Próbowałem, myślałem, терзался, nie udawało, ale w końcu wyszło na to, że tyle czasu składał, wiązał, kołki są często wyciąć. Na, to dla ciebie, mamo! I czy jakiś mamie nie będzie miło? Ona na pewno spędzi swoje urodziny w niezapomniane świetnym humorze.

Warto więc tylko spróbować odstąpić od znudzonych tradycji i устоявших stempli. I wtedy na pewno będzie można pokazać najlepszej mamie na świecie swoją miłość i wdzięczność.