Co podarować tacie na urodziny: prezent dla domu i biura lub przedmiot do aktywnego wypoczynku?

Tata – drogi, kochany człowiek. Kiedy ojcu mija pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt, prosty urodziny zamienia się w jubileusz. Wybór prezentu юбиляру zależy statusie społecznym syna, jego możliwości finansowych, umiejętności, zarabiać pieniądze i robić przyzwoite prezenty rodzicom. Co podarować tacie na urodziny 50, 55 lub 60 lat?

Jak pogratulować ojca z jubileuszem?

Przedmiot na prezent dla ojca jubilata zależy od jego upodobań, hobby i rodzajem działalności, a także sposób życia. Dać człowiekowi należy to, co mu się ciekawe i potrzebne. Więc wybrać prezent powinien ten człowiek, który dobrze zna jubilata – syn lub córka.

Dobrze, jeśli wybrany prezent na jubileusz będzie prestiżowy (zazwyczaj prestiż zapewnia ceną oddanej rzeczy). Ale jeśli nagle podarować drogi pamiątka nie działa, trzeba wybrać coś wspaniałego, wyjątkowego, coś własnego, aby ojcu było ciekawie i miło dostać taki prezent.

Uzupełnienie pozdrowienia trzeba ciepłymi słowami i serdecznym życzeniem. Można przygotować je z góry, w postaci pięknej kartki. A możesz powiedzieć słowa szacunku i miłości od duszy i сыновнего serca. Jakie prezenty można wymyślić tacie na urodziny?

Prezenty dla mężczyzny 50-60 lat

Zestaw dla aktywnego wypoczynku

Jeśli ojciec w podeszłym wieku zachował ducha młodości i chęci spędzać czas na łonie natury, to jest w porządku. Wtedy wybrany przedmiot pozdrowienia będzie pasował do jego pasji z zakresu aktywnego wypoczynku. To może być przedmiot do podróży lub turystycznej wędrówki — namiot, grill, plecak, rozkładany stolik. Być może, to będzie sprzęt wędkarski lub karnet na sezon połowów. A może lornetki, torba-lodówka i nóż myśliwski. Dla cywilizowanego wypoczynku można podarować na urodziny wycieczkę do kraju lub miejsca, gdzie ojciec od dawna chciałem odwiedzić.

Co podarować tacie na urodziny: prezent dla domu i biura lub przedmiot do aktywnego wypoczynku? Przedmioty dla miłośników aktywnego wypoczynku jest niezbędne dla tych ojców, którzy nie lubią siedzieć na kanapie i dążą do nowych interesujące doświadczenia.

Drobne upominki

Co można podarować na urodziny samemu dorosłemu mężczyźnie w rodzinie? Tani prezent od wnuków lub synowej może być krawat, pasek, zestaw do golenia. Można dać jakieś męskie akcesoria:

 • skórzaną torbę lub teczkę,;
 • zegarek;
 • szeroki parasol męski.

Również dostępne prezentem będzie odzieży: sweter, szlafrok, męska piżama.

Zegarki męskie

Najbardziej niedrogie i bardzo szczere przedmiotem pozdrowienia będą ręko-мэйды – rzeczy robione własnymi rękami. 50-cio i 60-cio letniemu mężczyźnie można dać swetry, duży piękny tort, dekoracja na ścianie (obraz, płaskorzeźba).

Wskazówka: małe rzeczy lub przedmioty mogą być bardzo kosztowne lub prostych, przy czym powinny one być potrzebne i psychiczne.

Prezenty dla gospodarza, komfortu i przytulności

Jeśli ojciec kocha swój dom, jeśli dla niego ważne jest, aby żyć w wygodzie i komforcie, doskonałym prezentem będzie mebel, wewnętrzne dekoracji lub domowego urządzenie. Tym bardziej, że okazja do wyjątkowego prezentu właśnie jest – jubileusz.

Ekonomiczny osobie można podarować:

 • odkurzacz;
 • kuchenka mikrofalowa;
 • zamrażarce;
 • электрокамин.

Również potrzeby i pięknym prezentem będzie:

 • nocny lampy lub lampy podłogowe;
 • kinkiety nad łóżkiem;
 • stolik z wygodnym miękkim fotelem.

Jeśli twój ojciec mieszka w swoim domu, podaruj mu uliczny meble, na przykład, ogród wisiorek ławce lub piękną drewnianą altanę, a także uliczny promiennik podczerwieni. Z takim nowoczesnym urządzeniem można wygodnie odpocząć na ulicy jesienne wieczory. Dla rodziców, mieszka z dala od miasta, podaruj narzędzie do bezpiecznej komunikacji – antenę satelitarną.

Ogrodowa huśtawka

Nigdy nie tracą popularność piękne zestawy naczyń. Dla mężczyzny wypada podarować zestaw okulary lub kieliszki z kamienia naturalnego, albo dania, miski i kubki z onyks, jaspis. Przy okazji, z onyksu wykonane są różne przedmioty naczyń i dekoracji wnętrz:

 • świeczniki;
 • wazony;
 • zegar;
 • popielniczki;
 • szachy i backgammon.

Każdy z wymienionych elementów będzie godnym prezentem dla ojca na urodziny.

kieliszki z onyksu

Wreszcie, oryginalny gratulacyjny dla rodziców-jubilata będzie elegancki remont w domu lub mieszkaniu, nowa nowoczesna wanna z masażem i jacuzzi lub strona drewniana sauna.

wanna po remoncie

Prezenty dla entuzjastycznej osoby

Najłatwiej robić prezenty увлеченному człowieka. Pozdrowienia dla wybierają prezent, zbliżone do jego hobby.

Jeśli tata – kierowca, to najprawdopodobniej syn – również kierowca samochodu. W takim przypadku najlepszy prezent od kierowcy kierowcy – nawigacja, rejestrator lub potężny odkurzacz samochodowy.

kosiarka

Ojca-дачнику spodoba kosiarka, piła. Ojciec-biznesmen oceni każdy prezent – praktyczną rzecz, kolekcjonerskiej broni lub coś z papeterii: piękny długopis, notatnik lub poważny dziennik.

Jeśli twój ojciec – mistrz, bardzo mu się spodobają dobre narzędzia pracy. Zestaw wysokiej jakości trwałych materiałów eksploatacyjnych do pracy fizycznej – najlepsze pozdrowienia człowiekowi, który przyjaźni się ze swoimi rękami.

W dobie komputerów dyżurnym prezentem na każdą urodziny stają się różne przedmioty informatyki. Pamięć flash, nowoczesna klawiatura, dobre głośniki można dać praktycznie każdej osobie w wieku powyżej 10 lat. Ale, jeśli chcesz wymyślić oryginalny prezent, zastanów się, od czego twojego юбиляру będzie fajnie, miło, serdecznie, od jakich prezentów będzie chciał uśmiech, przyjaźń przytulić cię i powiedzieć szczere dziękuję. I wybierz najlepszy prezent dla twojego ojca.