Co podarować tacie na urodziny od córki z rąk – kreatywne pomysły

Jeśli matka jest zawsze dla dziewczyny swego rodzaju doświadczoną dziewczyną, która go zawsze wspiera i kieruje się w odpowiednim kierunku, to ojciec – to silne męskie ramię, na które zawsze, w każdej chwili może się oprzeć. Ojciec odgrywa w życiu córki ogromną rolę – jeśli ona ma z nim problemy, to w przyszłości problemy te mogą rozprzestrzeniać się na związek z męskim podłogą w zasadzie. Dlatego, jeśli masz dobry ojciec, to trzeba docenić, trzeba dać mu do zrozumienia, w jakim stopniu jest on dla ciebie ważny. Jeden z dobrych powodów do tego – taty urodziny. Jednak on naprawdę zasługuje na świetny prezent. A jaki prezent tacie tradycyjnie uważane za najlepszy? Oczywiście, ten, który jest wykonany własnymi rękami. Ale co zrobić z rękami taty? Przyjrzyjmy się kilku ciekawych opcji.

Co podarować tacie na urodziny od córki z rąk – kreatywne pomysły

Odzież i akcesoria

Świetny pomysł, co można zrobić tacie na urodziny własnymi rękami, są różne rzeczy, które w przyszłości będzie w stanie nosić.

Nie zapomnij o sezonowość, inaczej prezent пролежит bez sprawy jeszcze kilka miesięcy.

Chodź od złożonej do prostej:

 1. Sweter. Jeśli można skojarzyć, że to jest tak skomplikowane, to można wyobrazić sobie całą radość twojego taty, kiedy będzie mógł wreszcie przymierzyć to, co zrobiła dla niego ukochana córka. Tylko nie прогадайте z rozmiarem, lepiej wcześniej poznać jego wymiary, na przykład, w tajemnicy позаимствовав jeden z istniejących u niego swetrów.
 2. Szalik. Bardziej proste, ale nie mniej miła opcja, że naprawdę podarować. Szczególnie będzie dobrze, jeśli można haftować na jego końcu taty inicjały.
 3. Dekoracji. Istnieje wiele modnych i ciekawych męskich ozdób, które można zrobić tacie własnymi rękami – skórzane bransoletki, wisiorki i tak dalej. Tylko postaraj się zrobić tak, aby dekoracja pasowała do stylu i wieku ojca, a nie było bardzo młodzieżowym.

Męska ozdoba

Kreatywność

Można na długo oczekiwany urodziny własnymi rękami ojca coś zrobić, piękne, twórcze, że mu nie tylko będzie miło jest dostać prezent, ale i świetnie będzie postawić na półce i podziwiać. Oto kilka przykładów:

 • Obraz. Oczywiście, nie każdy ma talenty, które pozwalają to zrobić, ale dostać od swojego dziecka, nie ma znaczenia, córki lub syna, zawsze miło. Może ona być malowane, a może być, na przykład, haftowane na tkaninie – to też będzie ciekawe i świeżo wyglądać we wnętrzu.
 • Kolaż zdjęć. Weź dużo zdjęć, jak z tatą i z mamą, a następnie zrób z nich ciekawy i twórczy kolażu. Można go wykonać w postaci po prostu stylowe «mieszanki» zdjęć, jak i, na przykład, w postaci przyklejane na płótnie «kwiaty» lub «drzew», które zamiast płatków lub, odpowiednio, korony, są zdjęcia.
 • Statuetka. Umiesz rzeźbić, np. z gliny? Oto jeszcze jeden świetny pomysł, co można zrobić w prezencie tacie. Jakiego ojca nie chciałbym otrzymać, na przykład, mniejszą wersję siebie. Ale nie musisz robić na urodziny właśnie to, można dać i coś po prostu oryginalny, koniecznie poprzez nacisk na to, że zrobili to właśnie osobiście, a nie kupione w sklepie.

Statuetka

Jedzenie

Również papieża od jego «dziecko» będzie bardzo miło jest dostać w prezencie coś, co może przynieść mu nie tylko pozytywne emocje, ale i…uczucie sytości. Pyszny prezent od córki – prawdziwa niespodzianka na urodziny, który można zrobić z rękami i dać mu.

Nie zapomnij wziąć pod uwagę gusta swojego ojca, a także cechy jego zdrowia. Będzie bardzo szkoda dać to, na co ma alergię lub nietolerancję.

Oto, jakie mogą być w takim przypadku opcje:

 1. Ciasto. Piękny, wielowarstwowy, wykonany własnymi rękami ciasto nie tylko wspaniale ozdobi urodziny, ale pozwoli również nakarmić gości, tak i w ogóle będzie prawdziwym przejawem troski i uwagi. Na szczęście, nawet jeśli w zasadzie nie są silne w przygotowaniu ciasta, w internecie jest mnóstwo różnorodnej receptur.
 2. Słodycze. Ale można wyprodukować i inne słodycze własnymi rękami. Na przykład, babebczki na urodziny pyszne ciasteczka i pięknie ozdobić je lukrem. A można «zbudować» własnoręczne słodycze, na przykład symulację «Rafaello», albo jakieś inne. Jest to również trudne, ale tacie na urodziny dostać taki prezent będzie wyjątkowo przyjemny.

Oto przykład budowy takiej symulacji:

Inne

Oto kilka przypadkowych pomysłów, co można własnoręcznie zrobić na urodziny własnego taty i z dużym powodzeniem podarować:

 • Mydło. Piękna mydła, wykonany własnymi rękami – przyjemny i elegancki prezent.
 • Nalewka. Wypić na wakacje wszyscy kochają, ale dostać od swojej córki ciekawą nalewki – szczególnie miło. Naturalnie, ten prezent będzie przyjemny, tylko jeśli córka już 18 lat, od dziecka takie niestosowne.
 • Kartkę z życzeniami. Do wszystkiego można dołożyć piękną, również wykonaną własnoręcznie kartkę.

Co z powyższych byście nie zrobili i nie postanowili dać, to na pewno spodoba się twojemu ojcu.