Co podarować tacie na 60 lat, prezenty na okrągłą datę

Sześćdziesiąt lat – prawdziwie «złoty» wiek. Jeśli twój ojciec wkrótce minie tyle lat, to jest duża (a nawet bardzo) prawdopodobieństwo, że się do niego zwracają się już nie tylko jako do ojca, ale jeszcze i jak do dziadka, bo mężczyzna w tym wieku często mają już nie tylko dzieci, ale i wnuki. A ponieważ taki prezent taty/dziadka (zwłaszcza dziadka) musi być szczególnie godne, podkreślającym, jak ważny jest dla ciebie ten człowiek i jak chcesz zrobić mu miło na jego jubileusz. Tak więc, co dać na taki oto okrągłe urodziny, żeby to naprawdę było niezapomniane i spowodował wyłącznie pozytywne emocje? Co podarować tacie na 60 lat, aby prezent przypadł do gustu? Rozważmy opcje.

Co podarować tacie na 60 lat, prezenty na okrągłą datę

Niezapomniane wydarzenie

Jeden z najpiękniejszych sposobów, że można dać taty/dziadka na jego urodziny lub rocznica, jest organizacja ciekawego wydarzenia. I taki prezent można podarować wieloma różnymi metodami.

Nie zapomnij, aby potajemnie upewnić się pod jakimś pretekstem, że twój tata/dziadek nie będzie ciężarem dla ciebie taki prezent – w przeciwnym razie jesteś po prostu wydasz swoje pieniądze na wiatr.

 • Zorganizować przyjęcie-niespodziankę. Możliwe, że do twojego taty/dziadka już okazję zauważyć jedną imprezę na cześć jego świątecznego wydarzenia. Ale on nawet nie wie, że kiedy przyjdzie do domu, będą czekać na wszystkie jego ulubione i bliscy ludzie, którzy zorganizowali mu prawdziwy miła niespodzianka na urodziny.
 • Dajemy certyfikat. Można zorganizować takie wydarzenie, o którym twojego taty/dziadka marzyć, ale na które nie odważył, albo banalne nie złożyło. Na przykład, jeśli fascynują go w głębi morza, dlaczego nie dać mu możliwość ich zbadania, dając certyfikat na nurkowanie. Może on zawsze chciałem jeździć na koniu, a może nigdy nie doświadczyłem masaż tajski – choć niemal każdemu mężczyźnie (nawet dziadek) to by się chciało. Zapraszamy na urodziny certyfikat na to, co mu się najbardziej w zasadzie chciałbym.
 • Rozdajemy bilety. No i, oczywiście, piękna data jest doskonałym powodem, aby zwiedzić jakieś piękne miejsca. To może być zagraniczne miejsce, to może być coś wewnątrz kraju – najważniejsze jest to, aby taty/dziadka i naprawdę chciałam tam pojechać. No i bilet do mamy, żeby się wyniosła mu towarzystwa, będzie wyraźnie nie zbędne – nie jednemu w drogę wyruszyć.

Bilet

Prezent z klasą

Jeśli chcesz, aby twój taty/dziadka w jego rocznicę ochotę poczuć się naprawdę luksusowo, to można dać mu jakiś przyjemny nadmiar, który jednak nie zadowoli. To, jak zwykle, po prostu nie kupują, tu potrzebny jest pretekst. A czy można znaleźć powód lepiej niż taki jubileusz?

Przy zakupie premiowy prezent na urodziny, pamiętaj, że jakość w konkretnie tym przypadku, gdzie ważniejsza jest funkcjonalność.

Oto jazdy opcje:

 • Droga klamka. Lub zestaw z klamki i kilka innych nagród biurowych urządzeń. Jak zegarek, długopis jest przede wszystkim elementem statusu, ale zegarek dać taty/dziadka, a tak w ogóle mężczyźnie, nie zawsze właściwe, ale uchwyt jest prawie że zawsze jest dobra.
 • Inne kancelaria. Surduty wizytowe, piękne pamiętniki, wysokiej jakości premii patelnie — wszystko to również odpowiednie na prezent dla mężczyzny na urodziny.
 • Fajka. Jeśli twój ojciec/dziadek lubi palić, to warto przynajmniej motywować go zrobić ze smakiem, dając wysokiej jakości słuchawkę.
 • Obraz. Można podarować tacie/dziadek po prostu dobry obraz kogoś z lokalnych autorów, ale najwyższą klasą w tej sytuacji będzie zamówić osobisty portret jubilata, aby portret można było zrobić w tajemnicy, należy zamówić go w wysokiej jakości zdjęcia.
 • Osobisty portret

  Niezapomniane prezenty

  Jubileusz — co nie jest powód, aby udać się w podróż w krainę wspomnień? Dlaczego nie dać taty/dziadka w ten niesamowity dzień coś niezapomniane, które przypominają człowiekowi o tym, jaki wspaniały drogę przeszedł.

  1. Album fotograficzny. Zrób go w formie swoistego pamiętnika lub foto-dziennika, który rozpoczyna się na wcześniejszych zdjęciach ojca, że masz tylko istnieją, a kończy się na najbardziej aktualnych zdjęciach. Аннотируйте każde zdjęcie, a tak w ogóle podejść do stworzenia prezentu twórczo. W ten sposób oddać hołd nie tylko ojca lub dziadka, a mężczyźnie, który przeżył życie – i nadal to robić.
  2. Kolaż zdjęć. Można robić zdjęcia i zrobić z nich prawdziwe doskonałe dzieło sztuki i niesamowity prezent na rocznicę. Kolaż może trwać przynajmniej całą ścianę, zdjęcia na nim mogą fantazyjnie przeplatać i kontakt niezwykłych metod. Można nawet zrobić ten kolaż na komputerze i zamówić wydrukować z nim fototapety. Pewien ojciec zdziwi.
  3. Film. Jeśli posiadasz umiejętności edycji wideo, można zrobić na urodziny swoisty film dokumentalny o twojego ojca z dostępnych filmów z nim, a także dźwięczne slajdów. Niewątpliwie, tatuś/dziadek będzie miło.

  Oto jedna z lekcji, jak można zrobić taki film:

  W ten sposób można dać każdemu mężczyźnie, bez względu na to, już dziadek lub jeszcze tylko ojca, naprawdę niezapomniany jubileusz.