Jubileusz ojca – najlepsze wakacje! Co podarować tacie na 55 lat?

55 lat – data kupa i rocznica postanowił świętować z dużą liczbą gości. Zaproszenia rozesłane, człowiek przygotowane wydarzenie w szczegółach, a tu goście w zadumie, co kupić mężczyźnie na okrągłej daty. Obcym ludziom zdecydować się na prezent znacznie łatwiejsze i można stracić pieniądze. Ale dzieci jak to zrobić? Ojca byle grosz nie dasz, a pieniądze dać bliskiej osoby niewłaściwe. Lepiej szybko przejrzeć listę popularnych prezentów na rocznicę.

Teraz XXI wiek i prawie wszystkie nowoczesne mężczyźni aktywnie korzystają z elektroniką i dlaczego nie zrobić nacisk właśnie na nowoczesność papieża? Tak więc, prezent na 55 lat wśród popularnych elektronicznych nowości:

 1. System akustyczny. Prezent dla młodzieży, można powiedzieć. Ale jeśli twój ojciec ceni sobie muzykę i lubi słuchać wysokiej jakości głośny dźwięk, to znaczy, młodzieżowe prezent będzie mu w duszy.
 2. Jubileusz ojca – najlepsze wakacje! Co podarować tacie na 55 lat?

 3. Aparat fotograficzny. Tata przez kilka lat na emeryturę, może nadszedł czas, aby pomyśleć o późniejszym życiu, kiedy wolnego czasu będzie dużo? Jednym z największych twórczych narzędzi do ciekawego hobby i rozrywka jest aparat. Już na festiwalu pojawi się możliwość zapisania chwile z życia w rodzinnym albumie.
 4. Lornetki. Świetny optyczny przyrząd, za pomocą którego można zrobić wiele ciekawych obserwacji. Dla starego myśliwego można kupić okular w прорезиненном obudowie, a do osobistych badań nadaje się zwykła lornetka.
 5. Telefon. Jeśli jest zajęty pracą i czasu wolnego prawie nie pozostaje, podaruj telefon z dual sim, za pomocą którego można w dowolnym miejscu na świecie robić żądaną połączenia. I żadna wiadomość od kolegów nie będzie pominięte.

Wellness prezenty

Wskazówka: «Na 55-lecie ojca można zadowolić i zabiegów prezenty nie. Jest mało prawdopodobne, mężczyzna doceni koszyka z różnego rodzaju witaminy, ale to masujące poduszki mu na pewno będzie dla duszy».

 1. Masażu peleryna. Jeśli mieszkasz w dużym mieście i samochodowe korki – codzienna problem, to znaczy, masażu pokrowiec uchroni tatę od nieprzyjemnych doznań. Plusem jest i to, że nosiła w każdej chwili zabierze ze sobą do domu, zainstaluje na swój ulubiony fotel i będzie mógł cieszyć się komfortowym pobytem przed telewizorem.
 2. Masażer do ciała. Czy twój ojciec miał problemy ze zdrowiem i skarży się na ból w szyi, kręgosłupa, na buczenie nóg, lepiej ograniczyć się dobrym masażer do całego ciała. Uniwersalny prezent idealny na każdą urodziny, na rocznicę też.
 3. Masażer do ciała

 4. Bieżnia. Na okrągłą datę można wraz z rodziną kupić prezent z ogólnego budżetu. Skoro twój tata, to będzie musiał zająć się organizacją (zbieranie pieniędzy i zakupem prezentu). Do tego lepiej wiedzieć, co w duszy będzie twojemu ojcu: bieżnia lub sprzęt siłowy do ćwiczeń w domu.
 5. Termofor. Wszystko pewnie przedstawili teraz kwadratowy gumowy termofor, który używali jeszcze nasze prababki. Ale teraz w sprzedaży dostępne są wielofunkcyjne akcesoria: grzałka do stóp w formie worka na plecach na kształt poduszki i inne.

Ubrania w prezencie

 1. Sport. Mężczyźni w kwiecie wieku zazwyczaj wolą angażować się w gimnastycznych i utrzymanie go na odpowiednim poziomie i wygodny strój sportowy, zwłaszcza od znanej marki, zachwyci twojego ojca.
 2. T-shirt i spodnie dresowe osobno dawać nie warto, mimo wszystko, jest to rocznica i prezent kupujesz dla swojego ojca.

 3. Klasyka. Статусный prezent dla mężczyzn zegarki, ale lepiej kup mu spinki do mankietów, niech twój tata różni się wiele osobowości i czuje się o wiele pewniej. Przecież właśnie takie drobiazgi malują mężczyzn i dodać do ich wyglądu solidności.

Krawat

Wskazówka: «Wybór odzieży – chodzi, oczywiście, nie jest łatwe, trudne do odgadnięcia z rozmiarem, ze smakiem. Ale najbardziej bliski człowiek ojca i musi wiedzieć o wszystkich jego ukrytych pragnieniach i marzeniach. Może on już dawno chciał firmową czapkę, ale finanse nie pozwalały kupić mu tę rzecz, a masz szansę zrealizować swoje marzenie w rzeczywistość».

Męski garnitur lub koszulę, urządzone w neutralnych kolorach, pozwalają nie mylić z wyborem, a rozmiar można i u mojej mamy zapytać. Dla mężczyzn w wieku lepiej wziąć ubranie w spokojnych kolorach (biały – klasyczny wariant, beżowy, szary, jasno-niebieski.

Troszczyć się i pokazać miłość, wybierz sweter lub wiązaną bluzkę z naturalnych materiałów. Szczególnie taka opcja na prezent nadaje się dla młodych dziewczyn, u których materialne stan jeszcze niestabilne.

Domowe atrybuty w prezencie

Skarpetki dla czołgisty

Uczniowie mogą ograniczyć się miękkie pantofle, вязаными skarpety, szalik i inne drobne rzeczy. A starsze dzieci mogą podarować ciepłe piżamy czy szlafroki dla domu.

Dla taty-kierowca

Chociaż na drogach kobiet za kierownicą jest już prawie dwa razy więcej niż mężczyzn, jednak, rzadkie osobniki płci męskiej nie jeżdżą na samochodach. A jeśli twój ojciec nie należy do ich grona, śmiało wybieraj akcesoria do samochodu, tym bardziej dla maszyn szeroki asortyment produktów.

 1. Dvr. Cena prezentu zaczyna się od 2000 zł i jeśli sytuacja finansowa na to pozwala, to dzieci mogą zadowolić ojca niezbędne akcesorium do samochodu.
 2. Nawigator. Dla mądrego papieża – inteligentne urządzenie, które pomoże ci znaleźć odpowiednią ulicę lub dom bez żadnych problemów.
 3. Telewizor. Samochodowy mini-telewizor pozwoli miło spędzić czas twojego ojca, kiedy będzie czekać na mamę przy centrum handlowym. Prezent kosztuje sporo i lepiej składać się z kilku osób.
 4. Odkurzacz. Nie zawsze jest czas i chęć spędzać swój cenny czas w myjni, tak jeszcze i wszystkim czekać całą godzinę. Czy nie lepiej będzie zakupić mini-odkurzacz do samochodu, aby w wolnym czasie tato był w stanie sam usunąć ulubiony samochód.
 5. Odkurzacz do samochodu

 6. Myjka wysokociśnieniowa Karcher. Maszyny do zbioru i czyszczenia dopiero niedawno weszła do użytku publicznego, ale szybko zyskał popularność. Kontakt w myjni za każdym razem drogie, a Karcher szybko pokryją swoją cenę i na pewno twój tata będzie zadowolony z takiego prezentu.

Niespodziewane prezenty

Raczej ta kategoria prezentów nadaje się pod kryterium «eleganckie», bo efekt zaskoczenia będzie oszałamiający. Jeśli twoi rodzice nadają się pod poprzeczkę przeciętny obywatel federacji ROSYJSKIEJ, są one mało prawdopodobne, aby często odpoczywali nad brzegiem morza i pozwolił sobie na piaszczystych plażach. Może, przynajmniej w podeszłym wieku uda im się pojechać odpocząć na jakiś wysepka, dzięki swoim dzieciom?!

Podróż

 • Po skierowaniu. Jeśli wcześniej można dowiedzieć się o harmonogramie pracy rodziców, można nawet kupić płonącą wycieczkę po najbardziej korzystnych cenach w popularnych krajów. (Przyjazny rodzinie) zazwyczaj wybierają Turcję, Egipt, Mediolan, Emiraty Arabskie i inne kraje.
 • Rejs. Wyruszyć w podróż po morzu największym marzeniem wielu ludzi. I siłę, aby zorganizować dla swojego ojca wspaniały wypoczynek z maksymalnymi rozrywki.
 • Samodzielna podróż. Wściekłość wśród turystów – samodzielna podróż z całą rodziną, bez przewodników i żegnających. Tutaj wszystkie koncerny spadnie na twoje barki: droga autobusem lub samochodem na swojej trasie, ten będzie musiał szukać, zwiedzanie zabytków własnego uznania… A, natomiast u rodziców pojawia się świetna okazja do samodzielnego wyboru miejsca podróży.
 • Pensjonat. Jeśli uważasz, że twój tata już nie w tym wieku, aby opalać się na słońcu, to na jubileusz można dać 2 miejsca w sanatorium, gdzie są one z mamą będą mogli cieszyć się dźwiękami natury i odpocząć od miejskiego zgiełku.

Статусный prezent dla taty

Mężczyźni po 55 lat zmieniają się, a nawet stają się trochę dziećmi. Jeśli wcześniej na pierwszym miejscu dla nich były dzieci, i co najlepsze zawsze miał im, to teraz już czas zastanowić się dzieci o najlepszym prezencie dla ojca.

 • Złoty łańcuch. Subtelne łańcuszki pięknego wyplatania przeznaczone są dla kobiet, a mężczyźni nadają się masywne łańcuchy, które podkreślają męskość. Do tego taki prezent nigdy nie straci aktualność i zawsze pozostanie na szczycie mody.
 • Sygnet. Юбиляру można podarować w prezencie i wydruk, na które jest największy wybór. Sygnet będzie harmonijny dodatkiem do każdego stroju i na pewno zachwyci twojego ojca.

Złoty sygnet

Przed tym, jak zdecydować, co podarować tacie na 55 lat, pomyśl o tym, aby chciał dostać się na rocznicę. Postaw się na miejscu jubilata i wybrać prezent będzie o wiele łatwiejsze.